|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   album z nalepkami
8.9.2008 10:33:49   
zita
Moj skoraj 3 letni fant zelo rad lepi kakšne slikice, pa zbira figurice nodija iz čokoladnih jajčk in podobno, pa sem mislila(tako kot sem jaz v otroštu počela) da bi mu kupila kakšen album, kjer potem kupuješ kakšne sličice in jih lepiš vanj.
A kaj takega danes še obstaja?

Poznate kakšen tak album?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: album z nalepkami
8.9.2008 10:36:49   
tinatona
Jap teh albumov je kar nekaj, Malo poglej po trafikah. Mi2 z mojim sinkom sva zbirala Nodija, Fifi, Smrkce in Medvedka Pooja.

LP

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: album z nalepkami
8.9.2008 10:38:23   
lukec
Mi smo zbrali že vse Smrkce, pred tem je bil Nodi, trenutno zbiramo Medvedka Puja. Obstajajo še mnogi drugi, več pa boš našla TUKAJ.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: album z nalepkami
8.9.2008 10:40:47   
Naja30
Moja hčerka je zdaj dobila svoj prvi album Životinjsko carstvo. Tudi zelo rada lepi, rada ima živali in rada lista albume. Poleg tega ima rada čokolado. user posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: album z nalepkami
8.9.2008 10:45:43   
blak
Ni ravno zbiranje nalepk, ampak vseeno...zadnjič sem v Librisu kupila pravljico z nalepkami. Imajo na izbiro Obuti maček, Sneguljčica, Trije prašički, Rdeča kapica.... Tako da imaš pravljico in kar veliko nalepk. Naš fant je užival! Stane pa 3,50€. Mislim, da imajo tudi spletni knjigarno, poguglaj malo.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: album z nalepkami
8.9.2008 11:12:34   
zita
ja super za odgovore..hvala... NOdi..idelano! smo čist navdušeni :-)

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: album z nalepkami
8.9.2008 11:20:42   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: blak

Ni ravno zbiranje nalepk, ampak vseeno...zadnjič sem v Librisu kupila pravljico z nalepkami. Imajo na izbiro Obuti maček, Sneguljčica, Trije prašički, Rdeča kapica.... Tako da imaš pravljico in kar veliko nalepk. Naš fant je užival! Stane pa 3,50€. Mislim, da imajo tudi spletni knjigarno, poguglaj malo.


Na netu nisem nič našla.
Kje pa je njihova trgovina?

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: album z nalepkami
8.9.2008 13:21:21   
blak
mogoče pa na netu ni vsega, nisem pogledala. Sicer pa poznam le trgovino na Mudi v Kopru. Ko vstopiš, skrajno levo je otroški kotiček. Poišči pobarvanke in nalepnice, ne moreš falit!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: album z nalepkami
8.9.2008 16:18:37   
Naja30
Aha, hvala. To pa vem kje je približno. user posted image

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: album z nalepkami
8.9.2008 19:01:17   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

Moja hčerka je zdaj dobila svoj prvi album Životinjsko carstvo. Tudi zelo rada lepi, rada ima živali in rada lista albume. Poleg tega ima rada čokolado. user posted image

isto, sploh zadnje user posted image

_____________________________




(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?