|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija na AD3
27.2.2009 9:54:45   
Alči
moj 7,5 m se mi zdi da ima alergijo na te kapljice. Prej je imel D3, od 6m dalje pa AD3. Pojavijo se rdeče lise, takoj ko mu dam kapljice, čez dan sote lise  skoraj kožne barve. Istočasno smo začeli s kapljicami in jogurtom,skuto, maslom. Najprej sem mislila da je krivo KM, pa se mi zdaj zdi da so res kapljice. A ma katera podobne izkušnje, večinoma, kar sem gledala, so problem krči.

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergija na AD3
27.2.2009 10:26:06   
Freycha
po pravici povedano, bi prej KM krivila, kot kapljice.

če mene vprašaš, bi ukinila in mleko ter mlečne izdelke, kot kapljice za toliko časa, da se koža čisto popravi (lahko traja tudi teden in več). Potem pa mu spet začni dajati AD3 kapljice in če bo spet lisast, potem je sigurno od tega, sicer pa je od mleka in mlečnih izdelkov......

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergija na AD3
27.2.2009 19:21:20   
pomar*ANČA*
mi smo imeli probleme z kapljicami d3 in se jih zamenjala za tablete d-flouretten, zdaj je ok.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergija na AD3
27.2.2009 19:22:55   
Doll
se strinjam z uporabnico zgoraj.
Ni kriv Ad3

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergija na AD3
27.2.2009 22:47:07   
Alči
A je možno da je atopični dermatitis? po hrbtu ima namreč pikice, po bušiju pa lise, ravno tako v zgibih rok in nog, in stegnu. Koža je rdeča, hrapava/suha. Srbi ga ne, no saj nimam občutka, saj se ne praska, niti kaj posebej ne reagira če ga tam božamo, mažemo. Po Ad3 je res ful bl rdeče ratal, po hrani ni nekih sprememb. Sem mal brala o AD, me je kr stisnil, ko sem prebrala kake težave majo ene. Pa ne vem kako nej ravnam, ker imamo pri Voduškovi šele 25.3 pregled, kaj naj do takrat. Čist sem zgublena, zdej še posebaj, ko sem brala vse to na forumuuser posted image

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: alergija na AD3
27.2.2009 23:12:45   
Doll
sama si napisala daste začeli z jogurtom,maslom bla bla bla.
dvomim,da so kapljice krive,ampak hrana

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: alergija na AD3
28.2.2009 22:24:28   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Alči

A je možno da je atopični dermatitis? po hrbtu ima namreč pikice, po bušiju pa lise, ravno tako v zgibih rok in nog, in stegnu. Koža je rdeča, hrapava/suha. Srbi ga ne, no saj nimam občutka, saj se ne praska, niti kaj posebej ne reagira če ga tam božamo, mažemo. Po Ad3 je res ful bl rdeče ratal, po hrani ni nekih sprememb. Sem mal brala o AD, me je kr stisnil, ko sem prebrala kake težave majo ene. Pa ne vem kako nej ravnam, ker imamo pri Voduškovi šele 25.3 pregled, kaj naj do takrat. Čist sem zgublena, zdej še posebaj, ko sem brala vse to na forumuuser posted image


najverjetneje ja, samo to ti bo šele dermatolog potrdil.

pa ne vem, zakaj hočeš naprtiti vse na kapljice, ne prebereš pa, kaj sem ti napisala..... ukini za začetek mleko, ki je zagotovo veliko večji alergen, kot pa kapljice.....

mater, ene pa samo sprašujete, dopovedati si pa ne znate nič. Al bi moral biti edini pravi odgovor, da so kapljice vsega krive?

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: alergija na AD3
28.2.2009 22:26:26   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: Alči

A je možno da je atopični dermatitis? po hrbtu ima namreč pikice, po bušiju pa lise, ravno tako v zgibih rok in nog, in stegnu. Koža je rdeča, hrapava/suha. Srbi ga ne, no saj nimam občutka, saj se ne praska, niti kaj posebej ne reagira če ga tam božamo, mažemo. Po Ad3 je res ful bl rdeče ratal, po hrani ni nekih sprememb. Sem mal brala o AD, me je kr stisnil, ko sem prebrala kake težave majo ene. Pa ne vem kako nej ravnam, ker imamo pri Voduškovi šele 25.3 pregled, kaj naj do takrat. Čist sem zgublena, zdej še posebaj, ko sem brala vse to na forumuuser posted image


najverjetneje ja, samo to ti bo šele dermatolog potrdil.

pa ne vem, zakaj hočeš naprtiti vse na kapljice, ne prebereš pa, kaj sem ti napisala..... ukini za začetek mleko, ki je zagotovo veliko večji alergen, kot pa kapljice.....

mater, ene pa samo sprašujete, dopovedati si pa ne znate nič. Al bi moral biti edini pravi odgovor, da so kapljice vsega krive?



user posted image ne bit huda, no user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: alergija na AD3
1.3.2009 11:06:46   
freha
mi smo alergični na umetna sladila
a lahko kera napiše vsebino d3 kapljic oz. če katera ve za kakšne kapljice brez sladila?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: alergija na AD3
2.3.2009 9:38:11   
Alči
 Freha ,na strani Krke piše o sestavi tole:

AD3 peroralne kapljice, emulzija
Vitaminum A, Vitaminum D
Zdravilna učinkovina: vitamin A, holekalciferol.
Pomožne snovi kapljic: makrogolglicerol hidroksistearat, glicerol, natrijev benzoat, propilenglikol, saharoza, natrijev saharinat, aroma pomaranče, prečiščena voda.

Sestava
1 ml emulzije (35 kapljic) vsebuje 6000 IE vitamina A (vitaminum A) v obliki retinilpalmitata in 2000 IE holekalciferola (cholecalciferolum, vitaminum D3).
1 kapljica vsebuje približno 180 IE vitamina A in 60 IE vitamina D3.

In Freycha, najlažje je krivit KM! Se ti pa vseeno zahvaljujem za odg in sem tudi ga upoštevala, saj sem ukinila KM ,da bomo videli kaj bo.


_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: alergija na AD3
2.3.2009 16:48:28   
freha
ja hvala vseeno ampak nisem mislila na AD3 ker za te vem da vsebujejo umetno sladilo. mislim one druge sam D.

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?