|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija na citruse
30.11.2008 21:44:35   
TEVZI
Moj 7Muser posted image je pred enim tednom dobil izpuščaje po obrazu - lička, ki so se tri dni od pojava stopnjevali, sedaj je že precej bolje. Sumim na alergijo na citruse, čeprav je sam pojedel le žitno kašico, ki ji je bil primešan frutek z dodanim limoninim sokom, sem pa jaz ( se dojiva) v dveh dneh spila  skoraj cel liter 100% juica iz pomaranč in pojedla cca. 5 mandarin na dan (smešno, a nekak so se mi poluštale in do sedaj sem pazla, sedaj pa praktično že vse jem...). Takšne izpuščaje je predhodno že nekajkrat imel, a v blažji obliki  - prvič smo sumili cvetačo, ker smo jo ravno uvajali, drugič pa je bilo ko smo bili 4 dni na dopustu v hotelu in je štiri dni jedel kupljene kašice, ki jim je bil v glavnem dodan limonin sok. A ima katera izkušnje s tem???

Še nekaj saj če je otrok alergičen na kravje mleko in jajca, se to pri dojenju pokaže že takoj, če mati ta živila uživa, a ne? Midva sva poskusila malo rumenjaka, ampak samo en dan in v manjši količini mleko in ni bilo nekih reakcij, sedaj sem pa vseeno malo zadržana, čakam, da ti izpuščaji minejo, potem pa začnemo spet malo poskušat...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergija na citruse
2.12.2008 16:07:16   
Taula
Še nekaj saj če je otrok alergičen na kravje mleko in jajca, se to pri dojenju pokaže že takoj, če mati ta živila uživa, a ne


Moja user posted image  je dobila fleke šele v 5 mesecu, pa je alergična na jajca ful in na mleko tudi.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu TEVZI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergija na citruse
6.12.2008 21:22:32   
Aja1
Moja je tudi dobila izpuščaje že pri dveh mesecih - alergija na jajca. Pri letu in pol pa še dodatno na citruse (natančneje - jedla je mandarino). Ko sem jo dojila, sem jaz normalno jedla mandarine,...Nikoli ni bilo nič. Pila je tudi pomarančni sok. Kar na enkrat pa izbruh zelo močne koprivovke- dokazali alergijo na citruse.user posted image

Probaj dieto brez citrusov, pa boš videla, če bo boljše.

_____________________________




(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergija na citruse
8.12.2008 11:45:44   
TEVZI
po 14-dnevni dieti brez citrusov (jaz + user posted image - ne je več kupljenih kašic z limoninim sokom) in po nasvetu P tudi brez oreškov (svetovala, da se naj izogibam  tudi orehom, lešnikom ipd. v moji prehrani, arašidom pa tako ali tako - menda je pri alergiji na citruse zelo verjetna alergija tudi na oreške !?) smo spet "lepi" - brez izpuščajevuser posted image user posted image user posted image

v tem času uspešno  uvedli rumenjak user posted image - upamo, da drugih alergij ne bo!!!user posted image

(odgovor članu TEVZI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergija na citruse
28.12.2008 23:20:42   
alsala
Tudi mojemu enoletniku so se pojavile pikice po ličkih, rokicah in na ritki. Sumim alergijo na citruse, ker se je to pojavilo, ko sem mu dala pomarančo. Vendar te pikice po 14 dneh še niso izginile user posted image  , ritka je bila po 2 dneh ok, lička so pa še vedno pikasta. Kako hitro naj bi pikice navadno izginile?

(odgovor članu TEVZI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?