|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija na cvetni prah
30.4.2007 13:26:06   
Jutra
Imam vprašanje v zvezi z alergijo, ampak za odrasle.

Tisti/e, ki ste alergični na cvetni prah, kakšni so vaši simptomi v času "napada" alergije?

Kje si lahko preberem, ali pa če morda kdo ve, kako si spomladi sledi cvetenje posameznih dreves...

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergija na cvetni prah
30.4.2007 13:51:56   
tascha
Simptomi: kihanje, smrkanje (poplava iz nosa), oči srbijo, nekateri dobijo izpuščaje po koži, težko dihaš (kot, da ti nekdo sedi na prsih)user posted image

Najprej je bilo cvetenje leske, pa sedaj breza, pa lipa, pa razne trave in druge rožce...

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergija na cvetni prah
30.4.2007 17:26:49   
darjatimci
Letos je zame zelo hudo.Najlepši čas in z njim čudoviti dnevi so zame prava mora.Začelo se je z izpuščaji-urtikarija,zateklo in boleče grlo kot pri hudi angini,zamašen nos,potem pa še težave z dihanjem,na srečo so me oči le srbele in niso zatekle.Večina drevja je v nižinah že odcvetela,ne pa še vsa,meni zelo nagaja tudi španski bezeg in jasmin.Veliko podatkov najdeš na straneh agencije za okolje,tiste osnovne za celo Slovenijo pa tudi na teletextu,str.161.

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergija na cvetni prah
30.4.2007 20:09:42   
Jančika_
Meni se je alergija na cvetni prah pojavila šele letos oz. lani septembra, ampak takrat še nisem vedela, da je to to. Zgledalo je kot hud prehlad, ki se je nadaljeval z vnetjem sinusov. In to vnetje se mi je do februarja pojavilo 4x, potem sem pa šla na pregled in se je izkazalo, da imam kronično vnetje maksilarnih sinusov, ki je posledica alergije na cvetni prah.

Predvsem se mi zabaše nos, smrkelj teče, teče teče, oči pečejo in se solzijo, izredno težko diham - imam občutek, kot da nikakor ne morem zajeti dovolj zraka. In če ne pazim (t.j. če ne jemljem zdravil in si ne spiram nosa), mi spet začnejo nagajati sinusi in je še bolj veselo.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergija na cvetni prah
30.4.2007 20:19:45   
Maxica
Jaz imam to alergijo kakšnih deset let. So me tudi testirali in najhujšo alergijo imam na travo. Najhuje je nekako junija, ko kosijo travo.user posted image  Kiham, oči imam totalno rdeče in srbeče, nos zabasan.
Pomagale pa so mi ene tablete proti alergiji, pa dajala sem si ene kapljice v oči in sprej v nos, vendar zdaj že ene tri leta tega ne uporabljam, ker sem ali ravno noseča ali pa dojim. Tako da se malo bolj pazim tisti čas, pa malo potrpim.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: alergija na cvetni prah
30.4.2007 20:20:45   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

Kje si lahko preberem, ali pa če morda kdo ve, kako si spomladi sledi cvetenje posameznih dreves...


Ravno danes sem v našem ZD videla tak seznam. Morda bi bilo kje na internetu to možno najti.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?