|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija na mlečne beljakovine
26.6.2009 22:12:45   
mamaemem
Mamice ki imate dojenčke z alergijo in so stari okoli 8 mesecev, kaj jim skuhate za večerjo oz. za tretji gosti obrok? Prosim za kakšno idejo.

Hvala za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergija na mlečne beljakovine
27.6.2009 13:55:22   
sanelaa
naš, ki je alergičen na beljak, zvečer poje kakšno kašico od milupe; riževo, gris, z banano, s keksi................karkoli od tega. 

(odgovor članu mamaemem)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergija na mlečne beljakovine
27.6.2009 14:00:15   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: mamaemem

Mamice ki imate dojenčke z alergijo in so stari okoli 8 mesecev, kaj jim skuhate za večerjo oz. za tretji gosti obrok? Prosim za kakšno idejo.

Hvala za pomoč!


Ali je vaš samo alergik ali ima tudi atopični dermatitis? V kakšni obliki se alergija na mlečne beljakovine pojavlja?

(odgovor članu mamaemem)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergija na mlečne beljakovine
27.6.2009 17:50:57   
mamaemem
Sanelaa, znaki alergije se izpuščaji, lišaji, suha koža na obrazu. Zadnji mesec pa tudi kakšen lišaj po telesu.
Alergija ni potrjena, gre samo za sum na alergijo ob mojih in pediatrinjih opazovanjih.

lp

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergija na mlečne beljakovine
28.6.2009 12:59:12   
kati08
Moja je pirine ali riževe kosmiče z aptamilom ADC.
Če imam pa vodo v kateri se je kuhala kaka zelenjava ali sadje, ki ga že je, pa pripravim kašico s to tekočino.

(odgovor članu mamaemem)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: alergija na mlečne beljakovine
29.6.2009 21:39:04   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

naš, ki je alergičen na beljak, zvečer poje kakšno kašico od milupe; riževo, gris, z banano, s keksi................karkoli od tega. 


Naj mi nekdo razloži, kaj ima veze beljak z mlečnimi beljakovinami? user posted image  user posted image

Beljak je beljak, del jajca, mlečna beljakovina, je pa mlečna beljakovina.

Ti dve zadevi imata manj skupnega kot jabolka in hruška.


torej, če tvoj otrok ne sme mlečnh beljakovin, potem mu narediš že pripravljene kašice, ki ne vsebujejo mleka s sojinimi mlekom ali riževim, ječmenovim..., ker le te vsebujejo potem sojine beljakovine itd... in ne mlečnih beljaovin.

Lahko pa skuhaš puding, polento, gres... torej vso ostalo hrano, ki so jo do zdaj kuhala z navadnim mlekom na zgoraj omenjenih mlekih. Prav tako uporabiš smetano, maslo, margarino iz teh izdelkov (soje, riža, ječmena, ovsa...).

mamaemem, jaz bi se na tvojem mestu izogibala poleg mlečnih beljakovin še sojinemu lecitinu in izdelkom iz soje, ker ta tudi zna povzročati dermatitise in alergije.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 29.6.2009 21:41:34 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
29.6.2009 21:59:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: alergija na mlečne beljakovine
30.6.2009 8:54:37   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: mamaemem

Sanelaa, znaki alergije se izpuščaji, lišaji, suha koža na obrazu. Zadnji mesec pa tudi kakšen lišaj po telesu.
Alergija ni potrjena, gre samo za sum na alergijo ob mojih in pediatrinjih opazovanjih.

lp


Isto kot pri nas. Torej, po mojem, pri vas ne gre toliko za alergije kot gre za Atopični dermatitis.


KOnatktirajte me na mail:

sanela.a@gmail.com


ker vam pri tem lahko pomagam.

(odgovor članu mamaemem)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?