|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je lahko kaj narobe
19.2.2006 8:44:33   
Anonimen
Mene pa preganja... user posted image
v torek grem na pregled k ginekolginji. Pa me skrbi, ker sem ta mesec imela možnost, da sem zanosila. Se pravi če sm slučajno zanosila, ali mi ginekološki pregled lahko kaj škodi, če je slučajno še zelo zgodnja nosečnost že?

Razmišljala sm tudi že, da naredim jutri test (dan preden grem k ginek.), ampak gotov je še prezgodaj, da bi kaj pokazalo, ker bo to še tri štiri dni pred začetkom naslednje menstruacije.

Moram pa iti na pregled, da vidim če sm v redu, da bi začeli delat nauser posted image , bi bila itak vesela, če sm že zdej user posted image , ampak a je vseeno lahko kej narobe... zaradi pregleda in zgodnje nosečnosti...

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je lahko kaj narobe
19.2.2006 8:49:55   
Massa26
Mislim, da ne more biti nič narobe, lahko pa ji poveš, da sta že brez zaščite, mogoče bo pa že kaj videla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je lahko kaj narobe
19.2.2006 8:51:21   
Naja30
Niče ne more biti narobe. Lahko ti bo povedala, če je sluznica kaj zadebeljena, kar je znak user posted image , ploda se tako zgodaj še ne da videti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je lahko kaj narobe
19.2.2006 12:05:10   
Sulfinija
Ne ne bo nič narobe pol bi lahko tle bilo pri vseh nosečnicah narobe,ko bi imela ginekološki pregled.Ploda se še sigurno ne bo videlo bo pa videla če je kaj zadebeljena sluznica in to je lahko znak,da si user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?