|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je možna nosečnost?
15.11.2010 10:02:44   
maktub
punce... menstruacija mi izostaja že 3 dni, vendar čutim rahla spikanja spodaj že ene par dni... tak čuden občutek kot nek močen pritisk al napihovanje... do sedaj mi se nikoli v življ. mi ni mens. zamujala...
prsi  me ne bolijo kot ponavadi ampak z možen ne delava na otročku:) torej je odnos brez zasčite in se to je izliv izven nožnice

je možna zanositev z predsemensko tekočino?...a vam je znal kdaj stres zivčnost vplivat na zamudo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je možna nosečnost?
15.11.2010 10:06:46   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: maktub



je možna zanositev z predsemensko tekočino?...a vam je znal kdaj stres zivčnost vplivat na zamudo?
 
možno je oboje


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je možna nosečnost?
15.11.2010 10:28:12   
mika
Na mene vpliva sprememba letnih časov. M se mi zmeša spomladi in jeseni. Prejšnji mesec me je pikalo in šraufalo kot da bom ravnokar dobila M, zamujala pa je en teden. Kupila sem  test za nosečnost, ki je bil negativen, naslednji dan sem dobila M. Spomladi se mi je zgodilo isto.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je možna nosečnost?
15.11.2010 10:38:10   
Katte
Tudi moja user posted image  je vedno točna. No, skoraj vedno. V vseh letih se je samo dvakrat zgodilo, da mi je po en teden zamujala, v zelo stresnem obdobju (diplomski izpit, pripravniški izpit) in to ne takoj, ampak potem, ko je bilo že mimo. Zdaj se trudiva zanositi in po parih krogih je očitno že toliko stresno, da mi je ta mesec štiri dni zamujala. No, upam, da mi bo naslednji mesec zamujala za 9+ mesecev, ampak to je pa druga zgodba user posted image .
Ja, teoretično je možno, da zanosiš s predizlivom. Ker ti že zamuja, je najbolj enostavno in sigurno, da narediš test. Pa srečno.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je možna nosečnost?
15.11.2010 12:18:56   
leonoral
Pozdravljene,

Na kratko...27.10 sem začela z novo tablico KT...4.11 sem predčasno prekinila in do danes 15.11 še zmeraj nisem dobila M???vmes sem 6.11 imela SO....od prekinitve jemanja tabletk nisem več nič jemala....ali je možno, da sem zanosila????

Že vnaprej hvala za odgovore:)

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je možna nosečnost?
15.11.2010 12:46:31   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: maktub

punce... menstruacija mi izostaja že 3 dni, vendar čutim rahla spikanja spodaj že ene par dni... tak čuden občutek kot nek močen pritisk al napihovanje... do sedaj mi se nikoli v življ. mi ni mens. zamujala...
prsi  me ne bolijo kot ponavadi ampak z možen ne delava na otročku:) torej je odnos brez zasčite in se to je izliv izven nožnice

je možna zanositev z predsemensko tekočino?...a vam je znal kdaj stres zivčnost vplivat na zamudo?


pri meni je blo tko, da me je špikati začeli kakšn teden pred M in se je vse skupi nadaljevalo do dneva, ko bi mogla dobiti M oz. čez. poleg tega sem pa imela še boleče prsi. glih po teh bolečinah sm vedla, da se me je prijelouser posted image lahko, da je isto pri tebi, seveda pa ni nujno. testiraj pa boš vidla.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je možna nosečnost?
16.11.2010 16:17:26   
maktub
danes je 31.dan naredila sem test in je bil negativen....ni pa se čisto nobenih znakov da bi mestr.prisla...sem za opazila da imam zelo malo belega toka, ponavadi ga imam kr precej.. enostavno nevem kaj bi to res lahko bilo...
a se je slučajno kaki zgodilo da ji je pokazalo - pol pa + ?

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je možna nosečnost?
18.11.2010 18:23:35   
divans1
Vse je možno, je pa zelo močen dejavnik pri tem seveda stres, si mislt ne morš kako zelo vpliva...

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?