|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je vse v redu?
28.1.2006 9:36:02   
LARA 612
Živjo,

Mene zanima, če je res, da je z žensko lahko vse v redu, pa vseeno ne zanosi npr. 6 mesecev? ali je morda kaj narobe z njo? Zanima me, koliko časa je čisto normalno, da ne zanisiš in kdaj bi morala na pregled h ginekologu?
Ali pozna katera kakšno dobro ginekologinjo v Ljubljani, pri kateri ni treba plačevati. Jaz s svojo nisem zadovoljna, ker sem pri njej kot na tekočem traku.

Lp, Lara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je vse v redu?
28.1.2006 9:38:39   
emaa
Seveda je lahko s tabo vse v redu, pa ne zanosiš, vsak ciklus imaš namreč 25% možnosti za zanositev in lahko kar nekaj časa padaš v tistih neugodnih 75%. Z mojo svakinjo ni bilo nič narobe, pa je trajalo eno leto. Se zgodi.

(odgovor članu LARA 612)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je vse v redu?
28.1.2006 10:09:47   
Jančika_
Eno leto je nekje tista meja, ko greš h G, če ne zanosiš. 

(odgovor članu LARA 612)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je vse v redu?
10.2.2006 10:47:13   
Grizo
Moja ginekologinja je zelo ok. Ko so me vsi drugi posiljali od zdravnika do zdravnika (ces, ne vemo kaj je, verjetno ste samo malo prehlajeni), me je ona poslala na urgenco s pripisom nujno. Pa vedno se z menoj odkrito pomeni.
Dr. Dimnikova v zd Bezigrad (gin. oddelek).

(odgovor članu LARA 612)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je vse v redu?
10.2.2006 11:10:48   
KODA
Grizo.
Ali mogoče veš,če še kaj sprejema novih pacientk?

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je vse v redu?
10.2.2006 14:16:36   
Grizo
Dr. Dimnikova dela v zd Bezigrad, pa se v privatni kliniki s koncesijo, nekje okrog glavne zelezniske postaje (to vedo v zd Bezigrad, jaz nisem bila nikoli tam) v Lj.
Tezko je notri prit, ker ima dolgo iste pancientke in teh je ze kar precej. Da pa se, po mojih izkusnjah. Samo vztarjna moras bit in malo prepricljiva. Sestre se te skusajo vedno najprej znebiti (to velja za vse situscije). Samo ce sama ves kaj bi rada, navadno slej ali prej popustijo.
Poskusi, lahko pa naslednjic se jaz malo povrtam... 

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je vse v redu?
12.2.2006 19:03:00   
Tadeja 1976
Kar brez skrbi nic ni narobe, jaz sem zanosila po petih poskusih, se pravi po petih medecih aktivne telovadbe. Če pa te skrbi in rabiš strokovno mnenje pojdi k svoji G. Sprosti se in uživaj.

(odgovor članu LARA 612)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je vse v redu?
12.2.2006 19:32:47   
lunca23
Lara612,

tud midva z mojim se trudva 8 mescev, pa zaenkrat še tud ni ratal.  Vsak mesec me znova in znova preseneti M. Sm kar slabe volje zarad tega. Sam pol k pa pomislim na tiste, ki se že matrajo par let - pa mal drgač razmišljam. Tud nas bo enkrat doletela ta sreča - pa upam, da čimprej.

Če ti po 1 letu truda ne uspe zanosit, je potrebno obiskat ginekologa. Pa upam, da ne bo potrebno.

Držim pesti za vse tiste, ki bi rade čimprej ugledale user posted image .

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce .... in da preganjaš sence!

(odgovor članu Tadeja 1976)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?