|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali naredijo test nosečnosti pred ICSI?
1.2.2008 22:25:04   
žirafca
Mene pa zanima, če naredijo pred začetkom postopka test, če si slučajno noseč (po naravni poti, čeprav je dokazano da je možnosti malo, ampak niso izključene) pred začetkom pikanja pri dolgem postopku za ICSI.
Glede na to, da se postopek začne 21. dan ciklusa, predtem pa je ovulacija bila in obstaja minimalna možnost zanositve.

Prosim za odgovoruser posted image


_____________________________

Me je 2,5 letni sin trepljal po prsih in spraševal: Mamica a mas tuki dojencka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali naredijo test nosečnosti pred ICSI?
1.2.2008 22:35:46   
trnuljčica
Saj testa kot je Clearblue tako ne moreš/ morejo narediti pred izostankom M. Če gledajo hormonske nivoje pa ne vem. Želim ti čimprejšnjouser posted image

(odgovor članu žirafca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali naredijo test nosečnosti pred ICSI?
1.2.2008 22:49:53   
žirafca
Ja saj zarad tega. Glede na to, da mi bodo sesuli celotni homonski sistem ne verjamem, da bi v primeru nosečnosti zarodek preživel tega hormonskega filanja.

tko da... vsak odgovor je dobrodošel. Se mi pa zdi neumno zarad tega zdej z možem neki pazit, saj midva hočeva otroka, ne pa se mu izogibava!user posted image

Lp


_____________________________

Me je 2,5 letni sin trepljal po prsih in spraševal: Mamica a mas tuki dojencka?

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali naredijo test nosečnosti pred ICSI?
1.2.2008 22:57:18   
Rubin.
Sej ko hodiš na UZ vidijo kaj se dogaja, če bi slučajno zanosila.

(odgovor članu žirafca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali naredijo test nosečnosti pred ICSI?
1.2.2008 23:35:09   
žirafca
Na UZ bom začela hodit, ko bodo začeli zoret folikli, če pa slučajno zanosim pred začetkom špikanja, pri tem pa mi uničijo vse hormone (naj ponovim: grem na dolg postopek) s tem pa tudi onemogočijo razvoj morebitnega zarodka, ki ga podpira ustrezno delovanje hormonov.
Pomoje bo najbolj zihr, da ne bi imela slabega občutka, če sva ta mesec na distanci z mojim, pa ne bo nič posteljne telovadbe. Bom vsaj spočita med postopkomuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Me je 2,5 letni sin trepljal po prsih in spraševal: Mamica a mas tuki dojencka?

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali naredijo test nosečnosti pred ICSI?
2.2.2008 9:40:04   
DaisyE
Žirafca, meni je Reško rekel, da v primeru, da ne dobim menstre, naredim test in če se izkaže, da sem noseča (mala šansa, vendar tudi čudeži se dogajajo), ne grem v postopek. Sam suprefact ali diphereline, ki ga jemlješ v dolgem postopku pred user posted image , pa nima škodljivih vplivov na zarodek, ker deluje na drugih nivojih. To je tud Pušenjak večkrat napisal na sosednjem forumu. Kar brez panike in veselo v akcijo. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu žirafca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali naredijo test nosečnosti pred ICSI?
2.2.2008 9:47:07   
sayuri
Žirafca, mene je Reš pogledal z UZjem 22 dan ciklusa, ko sem začela z injekcijami. Vedno pa pravi, če M pri špikanju z Diphereline zamuja, naj test naredimo.  Je pa že Daisy napisala, da nimata Suprefact in Diphereline nobene škodljivega učinka na nosečnost. Sta za "uspavanje jajčnikov" - al tko nekako user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali naredijo test nosečnosti pred ICSI?
2.2.2008 15:36:05   
žirafca
Daisy in Sayuri, Hvala za odgovore!user posted image user posted image user posted image

No, pol bodo pa noči pestreuser posted image

_____________________________

Me je 2,5 letni sin trepljal po prsih in spraševal: Mamica a mas tuki dojencka?

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali naredijo test nosečnosti pred ICSI?
2.2.2008 19:38:54   
Rubin.
Ko sem jaz bila v postopku za ifv, sem se vzdržala user posted image , poznam pa gospo, ki je bila isto v postopku, pa so na uz ugotovili, da je noseča, ji čestitali in je lahko šla domov user posted image . Tako da ni panike.

(odgovor članu žirafca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali naredijo test nosečnosti pred ICSI?
4.2.2008 9:37:44   
MARTINŠČICA
Žirafca, tako kot sta napisali Sayuri in DaisyE, če zanosiš med špikanjem s Suprefactom ali Dipherlinom, ste vsi zmagali!

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali naredijo test nosečnosti pred ICSI?
4.2.2008 11:32:16   
cati
Držim pesti da ti uspe pred špikanjem

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali naredijo test nosečnosti pred ICSI?
4.2.2008 19:15:16   
žirafca
Hvala, tudi jaz upam na najboljše, da bo naš triletnik dobil tako zelo želenega dojenčka!

Hvala za odgovoreuser posted image user posted image

_____________________________

Me je 2,5 letni sin trepljal po prsih in spraševal: Mamica a mas tuki dojencka?

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?