|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M po Dabrostonu
19.1.2008 11:35:23   
zvezdica.1
Jemala sem tablete dabroston od 6. do 15. januarja. Kako to da še ni prišla user posted image  . Najbolj me skrbi to da moran dati kri od 2 do 5 dne ciklusa in še potem od 20 do 22 dne ciklusa in 21.3 pa sem naročena v Mariboru za izvide bojim se da ne bodo do takrat končani kot sem naročena, zdaj pa še je ni. Prejšnji mesec pa sem prvič vzela te tablete in med jemanjem teh tablet sem dobila user posted image  in takrat so bili prazniki in nisem mogla nikakor dati kri. user posted image

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 19.1.2008 14:33:45 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako to?
19.1.2008 13:52:38   
zvezdica.1
Nobena mi ni nič napisala toliko ogledov in niti enega odgovora ne morem verjeti neveste ali pa mi nočete napisati! To pa skoraj ni da nobena ne bi vedela napisati?

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako to?
19.1.2008 14:27:42   
natasarobi
Ojla!

Žal ti ne morem nič pomagat - napisat. Ti bodo odgovorile, danes je sobota in jih je zvečer ful več gor. Boš vidla, da boš dobila odgovor.

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako to?
19.1.2008 14:30:41   
Anonimen
Jaz sem jemala tablete Dabroston.Menstruacija je prišla šele 12.dan po prenehanju jemanja tablet.
Pri nekaterih pride prej, pri drugih kasneje.

(odgovor članu zvezdica.1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako to?
19.1.2008 14:30:58   
Serendipity
user posted image user posted image user posted image

Jaz na žalost ne vem odgovora ... user posted image  


Pa misliš, da kljub zamujanju do 21.3 izvidi ne bi bili končani? To sta še lepa dva mesca.







ps:

Edino, če .... zamujanje pomeni kaj čarobnega ... user posted image  user posted image  Tak, da ti držim pesti, da:
a) se sploh ne prikaže in se prikaže kaj lepšega,

če pa ni to, kar se v mojih mislih poigrava pa:

b) se čimprej prikaže.



(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako to?
19.1.2008 14:33:50   
amor real
CIAO!

Bodi brez skrbi, tudi meni je lani septembra zamujala in to ravno takrat, ko sem imela datum za histeroskopijo, tako, da sem bila ful živčna. Dobila sem jo pa šele 7 dan po jemanju Prometriuma (kar je italijanska različica našega Dabrostona). Upam in želim ti, da user posted image  ne pride, ker si user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako to?
19.1.2008 14:34:23   
Mijavček
Joj zvezdica, pomojem ti zato ne odgovorijo, ker ne vejo. Tud jaz ne vem, pa sem že vse živo dala skoz. Tud Dabrostone. Jaz sem M dobila 2-3 dni po koncu jemanja. Če ti kakšen dan zamuja ni nič nenavadnega, je le vnos drugih hormonov od zunaj, tako, da se ti lahko tvoj sitem kaj poruši. Pomojem jo boš dobila hitro, ali pa.... a je možno, da si zanosila??user posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   M po dabrastonu
20.1.2008 20:26:34   
zvezdica.1
Hvala vsem puncam za odgovore.
Imam še eno vprašanje, tiste, ki ste imele dabraston ste vedno dobile user posted image  pa čeprav ne na 3 dan?
Hvala

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: M po dabrastonu
20.1.2008 21:56:15   
amor real
Ja, jaz sem vedno dobila user posted image

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: M po dabrastonu
21.1.2008 8:19:13   
anci banci
jaz sem jo tudi vedno dobila res pa je da ne takoj ampak kak teden po prenehanju jemanja


(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: M po dabrastonu
23.1.2008 16:05:33   
Anonimen
Prenešeno iz druge teme:

zvezdica.1:

Ko boste spet brale temo od meni si boste verjetno mislile ta pa ni pri pameti! Dabroston sem jemala od 6. do 15. 1 pa še ni user posted image ? Nekatere pravijo da dobijo 3 dan po prenehanju., nekatere teden pozneje, ena pa mi je napisala tudi, da sploh ni dobila user posted image  po dabrostonu! Tako, da več ne vem kako in kaj! Danes pa je že 23.1 pa še ni. upam da vas ne spravljam v slabo voljo ko berete spet od tečke temo. Ne zamerite mi prosim!


--------------------------------------------------------------------------------------

curkica:

Hm, res ne vem, kaj naj ti rečem! Jaz sem M vedno dobila nekje 3 dan po jemanju dabrostona.

Pa si probala s kakim testom?

Predlagam ti, da pokličeš G, katera ti je predpisala te tablete in ji poveš o tem problemu, pol boš pa vidla, kaj ti bo ona rekla.

Nisi tečna, vem kako ti je, ko ne veš, na čem si. Sama bi isto reagirala, če bi bila na tvojem mestu.

Samo pogumno naprej.

LP
 
 
------------------------------------------------------------------

zvezdica.1:
Nisem naredila nobenega testa.

(odgovor članu anci banci)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: M po dabrastonu
23.1.2008 21:27:37   
neyka7
Oj, tudi jaz sem jemala tablete dabroston in sem user posted image  vedno dobila... user posted image  sem dobila 2-3 dan po zadnji tableti. LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: M po dabrastonu
31.1.2008 11:39:26   
Anonimen
prenešeno iz druge teme:

zvezdica.1

Pozdravljene!
Po dabrastonu nikakor nisem dobila user posted image . Zdaj pa me zanima če bi jaz vzela tablete primolut nor po primolut noru sem vedno do zdaj dobila user posted image . Ker sem se pozanimala če vzamem še enkrat dabroston ne bo nikakor prišlo do user posted image . Prvič pa mi je user posted image  prišla med jemanjem tablet zdaj pa je ni. Primolut nor bi vzela samo toliko da bi si sprožila user posted image , da bi lahko dala kri v MB za preiskave! Moja g. mi je vedno dala primolut nor ko pa sem prišla v MB pa so mi dali dabroston samo po dabrostoni nimam user posted image  po primolut noru pa sem user posted image  imela. Kaj mi svetujete!


*********************************************

neyka7 

Ojla, tud jaz sem jemala dabrostone....potem pa sem čakalauser posted image , in je vedno 2-3 dni po zadnji tableti tudi prišlauser posted image .

Jaz ne bi jemala drugih tablet, j boljše, če se o tem pomeniš z G.

Kaj pa če je mogoče kak drug razlog, da nimaš user posted image ? user posted image

 
************************************************

taši84 
user posted image
na tvojem mestu bi šla do G. ona bo že vedla zakaj je pršl do tega. ne jemlji drugega. js sm po dabrostonu vedno dobila M.

(odgovor članu neyka7)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: M po dabrastonu
1.2.2008 22:43:15   
Temari
No, danes je deseti dan odkar sem končala z Dabrostonom in M še vedno ni. Prejšnji mesec je prišla sedmi oz. osmi dan po prenehanju jemanja. Znakov, ki napovedujejo M niti nimam. Me pa boli križ.

Bomo videli, kaj se bo izcimilo iz tega - se prepuščam toku.

LP, Temari

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: M po dabrastonu
4.2.2008 18:06:34   
Anonimen
prenešeno iz druge teme:
 
zvezdica.1

Mene pa zanima, če lahko šamponi za intimno nego zaustavijo menstruacijo ali ne! Ker je danes 45  dan user posted image  pa še ni od nikoder. 2 testa sem že naredila pa oba -. Imela pa sem dabroston. user posted image

---------------------------------------------


TONČI.  

To pa prvič slišim.

----------------------------------------------

Vesnyca   

To sigurno ne drži. Pokliči G pa boš vedela kako in kaj.

------------------------------------------------


san 

NE, NI MOŽNO!
 
------------------------------------

biba77 

Ni mozno.
Ti pa svetujem, da gres do G, ki ti je Dabroston predpisal, da preveri, kaj se dogaja...

-----------------------------------------------------

zvezdica.1

Na to sem še pomislila slučajno ker je test negativen in user posted image  še ni.
Hvala vsem za odgovore upam, da si ne mislite kaj slabega o meni, ker sem to vprašala!  

------------------------------------

Vesnyca  

zvezdica seveda si ne mislimo nič slabega o tebi, ti kar vprašaj kar te muči, zato smo tu.


< Sporočilo je popravil Eja RR -- 4.2.2008 18:08:09 >

(odgovor članu Temari)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?