|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kosilo?
21.9.2008 10:39:37   
pegi1
imam 1,5 let starega otroka in s septembrom smo prvic zaceli hoditi v vrtec. zanima me, ko otrok pride iz vrtca (pri nas je to cca 16h), ali mu ponovno skuhate kosilo, ali daste kaksno malico-kaj npr.? vecerjamo sele okrog 19h in vseeno mislim, da nekaj mora jest. polega tega nikoli pravzaprav ne vem, koliko in kaj poje v vrtcu.

kako pa je pri vas?

hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 10:41:55   
Marogica
Kosila ne kuham, saj ga ima v vrtcu. Pa tudi malico imajo okrog 14 ure. Drugače pa dobi malico ali pa je z nama, če je lačen. Za ta večjega, ki je že v šoli, velja enako.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 10:44:09   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Kosila ne kuham, saj ga ima v vrtcu. Pa tudi malico imajo okrog 14 ure. Drugače pa dobi malico ali pa je z nama, če je lačen. Za ta večjega, ki je že v šoli, velja enako.

Pri nas je enako.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 10:52:38   
bumerang
Ker je doma lačen, okoli 14 je ponovno kosilo z nama. Do večerje pa je večinoma še kakšno sadno malico.
Meni ni normalno, da bi otrok bil od kosila, ki je v vrtcu okoli 12 ure, do 19, ko praviš, da imate večerjo, brez hrane.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 10:53:49   
Freycha
ker midva jeva  kosilo okoli 5h malo pri nama poje, samo navadno je to zelo malo.... ob 7h gre pa itak že spat in takrat dobi mleko.

Sicer pa se mi zdi, da se kar dobro naje čez dan, ker ni popoldne nič bolj lačna, kot je bila pred vrtcem, pa tudi zadnje čase celo noč prespi, prej pa je še rabila nujno en nočni obrok.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 10:54:01   
Kerensa*
Kosilo ima ob 12-ih... ob 15-ih ima malico v vrtcu... in nekje do 19. ure ima doma še večerjo... potem pa samo še fast-food gloda... nikoli ni brez hrane.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 12:15:07   
atanja
Pri nas baje fulll poje v vrtcu-včasih reče da bi še.  Potem pa še z nami je. Sicer tako bolj malo. Zvečer pa še mleko.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 12:28:54   
eya
Čisto različno...včasih imava okoli 5ih kosilo, včasih pa samo kako malico, pa potem za večerjo kaj bolj konkretnega je.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 12:55:21   
bodoča
Odvisno, v vrtcu imajo kosilo ob 11.00 h, domov pa pride med 13.30 h in 14.30 h, če je lačen oziroma, če mu v vrtcu kosilo ni bilo všeč, potem ponavadi je z nami, če ne pa je malo bolj pozno popoldan malico.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 13:09:21   
Doll
Seveda skuham kosilo

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 13:38:56   
Lantea
Jaz ne kuham kosila, ker imamo vsi trije (hči, mož in jaz) na delovnem mestuuser posted image  kosilo. Menda mala (stara je 16m) v vrtcu kar veliko poje pri kosilu, kar je ob 11ih oziroma še malo kasneje, ampak ob 14ih ko pride domov, je ona lačna. Tako da ji dam takrat nekaj za pojest, pa še okrog 17ih, ob 19ih dobi pa mleko, ko gre spat. Popoldne to niso neki topli obroki (razen če se k temu šteje čokolino ipd.).

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 13:40:12   
Naja30
V vrtcu imajo kosilo ob 11.15. Malice ne pojejo v vrtcu, ampak jim jo kar v garderobo nesejo. Zakaj je tako, ne vem, ker moja hčerka ko pride domov, je zelo lačna. Tako da okoli 15h sem ji začela doma dajat kar sem tisti dan skuhala.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 14:14:45   
nuala
Jaz sem "kosilo" kuhala vsa ta leta, ko sta fanta jedla v vrtcu ( kosilo ob 12.30 in malico ob cca 14.30 ) zvečer okrog 18.
To se nam je super obneslo, tudi midva z možem sva nekaj pojedla ob 12.30 in imela glavni obrok ob 18.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 19:05:00   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: eya

Čisto različno...včasih imava okoli 5ih kosilo, včasih pa samo kako malico, pa potem za večerjo kaj bolj konkretnega je.


Zelo podobno.

_____________________________




(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 19:50:33   
K_a_t_i
Nikoli ne kuham, ko pride iz vrtca (bi že umrl od lakote, preden bi jaz skuhala - običajno pridem domov med 17. in 18.).
Saj ima tam kosilo (in zelo rad je). Ima pa doma še 2 obroka - okrog pol 5h malico (sadje, skuta, puding, gosti sok,...) ter okrog 19:30 večerjo (tukaj pa ima kaj toplega, ampak ne kosilo varianta - pač kake palačinke, hrenovka, jajčka, cornflakes ipd. ali pa kruh z marmelado in kakav).

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 19:53:30   
emaa
Ne kuham posebej, jesta kosilo še enkrat ponavadi z nama, tam okoli 4, pol petih.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 21:57:18   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: emamair
Ne kuham posebej, jesta kosilo še enkrat ponavadi z nama, tam okoli 4, pol petih.

Enako user posted image  

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 22:50:18   
Pi-kica 1
Pri nas imajo kosilo ob 13. uri in to je zadnji obrok. Ko prideva ob dveh domov, dobi kakšen piškot in gre spat. Ko se zbudi, je lačen kot volk. Tako da mora biti nekaj močnega za pojest, sicer bi on pojedel dva sojina jogurta, pa gor še dva sojina pudinga, pa palačinko z marmelado, pa piškote, pa še kako sojino palčko... Če ni kosila, bi jedel sladko do onemoglosti, potem pa še normalno večerjouser posted image Ker itak moram nekaj pripravit za moža in starejšega sina, pač skuham tako, da lahko še tamali je.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
21.9.2008 23:07:38   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Kosila ne kuham, saj ga ima v vrtcu. Pa tudi malico imajo okrog 14 ure. Drugače pa dobi malico ali pa je z nama, če je lačen. Za ta večjega, ki je že v šoli, velja enako.


Pri nas je enako.


Pri nas tudi.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
22.9.2008 7:56:50   
puncica
ne ne kuhamo kosila, ker sta ga že oba (ob 11.30.) imela v vrtcu, pa še popoldnansko malico (ob 14:30), pojesta pa ko prideta domov nekaj malega kakšno skutko, jogurt, sadje ali pa mogoče gris s kakavom al pa polento z mlekom. Itak pa ne kuhamo med tednom niti za naju, kej na hitro pojemo.



< Sporočilo je popravil puncica -- 22.9.2008 7:59:03 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
22.9.2008 7:58:39   
puncica
pomota.

< Sporočilo je popravil puncica -- 22.9.2008 7:59:15 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
22.9.2008 12:09:55   
lilka
Ker ima v vrtcu, ko se vstane malico, je z nama kosilo okoli 15. 30. in poje pač odvisno od tega koliko je pojedla v vrtcu, potem pa še sadje ali jogurt do večera......

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
22.9.2008 13:18:41   
Nika v službi
Imate pa ful zgodaj kosila v vrtcih... Pri nas imajo kosilo ob 12:30, po popoldanskem spancu pa še malico. Naša običajno spi tja do 15:00 ali celo 15:30 in takrat tudi to malico poje. Midva kosilo jeva med 16:00 - 17:00 in to je zanjo absolutno prezgodaj po malici, zato se nama res zgolj izjemoma pridruži, pa še to bolj za družbo, le kak grižljaj.

V rednem ritmu pa do večerje ne je ničesar, občasno kakšno sadje ali piškot, jogurt, puding..., ampak večinoma do 19. ure, ko je večerja, ničesar.

Včeraj npr. je imela eno tako izjemo. V vrtcu je normalno jedla, z nama kosila ni jedla, si je pa že ob 17:30 zaželela nektarino in nato pojedla še sendvič. Potem je v času večerje pojedla zgolj tri piškotke (ker smo bili ravno nekje na kavici), kaj več ni hotela.

Mislim, da je za 3-letnico 5 obrokov optimalno. V vrtcu ima zajtrk, dopoldansko malico, kosilo ter popoldansko malico. Doma z nami pa večerjo.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
24.9.2008 22:19:06   
saskija
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

ne ne kuhamo kosila, ker sta ga že oba (ob 11.30.) imela v vrtcu, pa še popoldnansko malico (ob 14:30), pojesta pa ko prideta domov nekaj malega kakšno skutko, jogurt, sadje ali pa mogoče gris s kakavom al pa polento z mlekom. Itak pa ne kuhamo med tednom niti za naju, kej na hitro pojemo.




dobre ste, da vzdržite s prehranjevanjem po restavracijah, večino časa kuham ker uživam v domači hrani. 

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ali otroku, ko pride iz vrtca, kuhate kos...
25.9.2008 9:25:29   
diva 4
Jaz načeloma kuham kosilo vsak dan.Res je , da sem doma , sem pa kuhala tudi , ko sem hodila v službo.Otroka imata kosilo v vrtcu ob 13ih.Ob 15ih pride iz službe user posted image  in takrat pogrnem mizo za vse 4.Redkokdaj se zgodi , da kateri od otrok odkloni kosilo. Midva večinoma ne večerjava , otroka pa obvezno kake kosmiče,jogurt, sendvič, namazan kruh, mleko...

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?