|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali spi predolgo?
16.5.2008 10:58:36   
xerox
Moj 8 dni star dojenček je mel včeraj popoldne krče in je ful jokal in ni spal od 17-23. Vmes sem ga dojila, skoraj ves čas. Ko pa je zaspal ob 23h je spal in spal, in sem ga ob 6h zbudila in je čisto malo posesal in spet zaspal do 9h. Ali se je tudi vam podobno dogajalo od začetka? Ali naj ga zbujam večkrat,da se bo dojil? Ker mi je malo zgubil na teži? Za dodatke pa noče slišati.
Danes sem ga tehtala pred in po dojenju pa je spil 60???

Hvala za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali spi predolgo?
16.5.2008 11:04:05   
srki
Verjetno je bil samo utrujen od krčev in od pomanjkanja spanca, zato je dolgo spal. Jaz ga ne bi budila, razen če boš še naprej opažala, da se ne redi.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali spi predolgo?
16.5.2008 11:07:33   
lotty4
Hvala enako

Sam ne ga zbujat, pusti ga da se spočije, bo pol bolj veselo papcal.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali spi predolgo?
16.5.2008 11:13:13   
kristinaj
revček je bil utrujen...... ne ga zbujat, ker takrat počiva, raste....... normalno je da je spil 60, kmalu bo povečal količino.......

da si ga dojila toliko časa pa nima veze oz. je brez veze.... ker kar počrpajo, počrpajo v prvih 10 min, ostalo je crtanje..... če ti po podoju spi 3 urce je mleka dovolj, če ne boš o dodatkih morala razmišljati.....

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali spi predolgo?
16.5.2008 11:31:50   
noe
Naša je sicer stara dva meseca, pa spi od 21 do 4 ure zjutraj, potem je zopet ob 7h in včasih šele ob 12ali 1 h. Na misel mi ne pride , da bi jo zbujala, ker se ful lepo redi. Od začetka, ko sva se tehtali je tudi velikokrat pojedla 60 in vseeno spala tri urce.Če boš videla da ne izgublja teže se ne sekiraj, če dolgo spi.

< Sporočilo je popravil noe -- 16.5.2008 11:33:43 >

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali spi predolgo?
16.5.2008 11:40:06   
Olivija
Naše ta velika je  ogromno spala, zelo malo pojedla in se ni redila po 20g na dan. Po nasvetu patronažne sva ji začela dodajat, kar mi je še danes žal, ker se potem ni hotela več dojiti (pumpala sem kot nora), pojedla pa tudi ni količinsko nič več.user posted image   In čeprav je imela težave s premajhno težo tam do drugega leta je zdaj razposajena 5-letnica.

Jaz na tvojem mestu ga ne bi zbujala, ker je bil očtino res zelo zmatran.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali spi predolgo?
16.5.2008 12:16:19   
Naja30
Tako mali znajo veliko spati, ker so še utrujeni od poroda. Jaz ga na tvojem mestu ne bi zbujala.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali spi predolgo?
16.5.2008 14:21:50   
Soncnica Sandra ***
Tudi moja mala Manca (stara je 15dni) ponoči kar dolgo spi, in tudi upam, da bo tako ostalo, ker lepo pridobiva na teži. Je pa res, da pri meni dobi občutno premalo, ker se po podoju sploh ne umiri, ampak je še kar lačna, tako da dodajava AM.
Tudi patronažna mi je rekkla, da je ni potrebno zbujati če bo še naprej lepo pridobivala na teži. Je pa res, da ogromno poje user posted image  Včasih se že vprašam kam da vse to.
Mi je moja mami rekla, da sem bila jaz ista user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali spi predolgo?
16.5.2008 14:54:28   
Sandra*
A nismo zmeri prav spanc je bolš k žganc!  Pusti ga spati, razen če ne bo pridobival na teži, flaše pa ne bi dala.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali spi predolgo?
16.5.2008 23:01:10   
Anonimen
Ali naj ga zbujam večkrat,da se bo dojil?


NE!

(odgovor članu xerox)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?