|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali vi
6.9.2006 18:44:28   
Anonimen
Ali vi ste po poroki obdržali enake stike z vašimi starši?

Ste na primer očeta peljali s seboj na morje tudi če imate moža in otroka?

Moj oče nima avta, mama noče iti na morje, ker se ne počuti, da bi šla tja. Sem pa edina, ki imam avto pri  hiši. Mož je proti temu, da bi šel z nami, ker bi raje bil sam z mano in najinim sinom, meni pa se oče smili in ga ne bi rada pustila samega.
Če samo pomislim, kolikokrat se je on odpovedal marsičemu zaradi nas otrok.

Kaj naj storim?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali vi
6.9.2006 19:04:06   
Anonimen
Eeem... Kak si ti?

Tvoj očka je pravi revček ker mamica, ehem, pardon, njegova ženica noče z njim na morje? Pa dobro, kaj jaz to prav čitam??? Veš kaj, tak se zmenite. Ker tvojemu ni da bi šel z tastom, pusti njega doma, pa pičita vidva z atijem sama, bo mu sigurno boljše, bogemu revčku!

OK, dosti ironije, poslušaj... Razumem, da bi tvoj dragi rad bil na morju s teboj in otrokom. Je že v redu, če je familija toliko OK, pa grejo vsi skupaj, zna biti zelo zabavno in fajn, vendar če se je tvojemu zahotelo malo zaključene družbe tudi ni nič narobe.
Tvoj fotr je dovolj star, da bo razumel, če boste šli sami, recimo. Če bi pa rad šel na morje, pa naj, oprosti na izrazu ker gre za tvojo mati, brcne to leno mrho v rit, pa naj se ista zmiga. Koji qrac poležavanje doma? Če pa noče pa naj zahakla prvi avtobus pa smer jug. Kaj je to tak težko?

Pa brez zamere, nič osebnega proti tvojim ;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali vi
6.9.2006 20:01:39   
Marogica
Jaz bi očeta sigurno odpeljala na morje, vendar samo odpeljala, počitnikuje pa naj sam ali z mamo. Saj ti je mož povedal, kakšen dopust si želi. Torej- s kom živiš, z očetom ali možem? Izbira je vsekakor tvoja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali vi
6.9.2006 20:23:55   
zorica


Jaz bi očeta sigurno vzela sabo.Mislim da to ni nič takega.Saj bi imel svojo sobo.Kdaj pa bi mi naj bil v napoto ?Zjutraj ko jem zajtrk, ali ko poležavam na plaži in se kopam.
Verjetno bi še prišel prav, če bi zvečer hotela z dragim na ples pa bi ostal z otrokom ?

Meni se zdi to zelo egoistično.Tudi moja tašča nikoli ne gre v terme pa sva jo vzela eno parkrat sabo.Pa nobene škode.Bila sva itak večinoma sama, ker se je držala bolj zase v drugem bazenu, pa na soncu ji ni pasalo, zato je bila ona notri midva pa zunaj.Imela se je fajn, midva pa tudi.

Še posebej če imaš dober odnos z starši, ne sprašuj drugih, pač pa naredi, kar ti srce narekuje.Vem da je mož mož, ampak starši pa so tudi eni sami,...In ne razumem kako so lahko v napoto....



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali vi
6.9.2006 20:43:36   
Anonimen
Peljala bi ga na morje in ga tudi prišla iskat. Z njim pa ne bi šla na dopust.

(odgovor članu zorica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali vi
6.9.2006 20:49:40   
lelaval
Na dopustu ga zagotovo ne bi imela ob sebi, saj mi je ljubša družba moje družine. Za dan ali mogoče dva bi se še lahko zmenila in ga prenašala, več pa definitivno ne. Sicer pa - če nima avta - na morje vozi tudi vlak. Konec koncev pa tudi ni otrok, da se ne bi znašel.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali vi
6.9.2006 23:32:35   
Sita
Jaz bi ga pa z veseljem vzela s sabo. Tvoj očka bi se posvečal svojemu vnučku, ti bi se pa povsem posvetila svojemu možu. Kul! user posted image user posted image

In bi bil volk sit in koza cela.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
6.9.2006 23:51:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali vi
6.9.2006 23:55:17   
feniks
stvar dogovora... in dobre volje!
Kaj ti pravi srce?


_____________________________

edina stalnica v mojem življenju je sprememba

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali vi
7.9.2006 7:36:11   
tanikaa
Odvisno.  Jaz vem, da bi mojega očeta lahko vzela s sabo, ker bi na morju itak bil bolj za sebe. Vem njegove navade. In vem tudi, da moj ati ne bi šel sam na morje. Niti z mano. Brez svoje ženkice itak ne gre nikamor. Niti za en dan v planine.

Se ti ne zdi, da imata tvoja starša čuden zakonuser posted image  Preživeti dopust brez mojega lubegauser posted image  Niti slučajno. Ko gre on, grem jaz. In če tudi mi ni za to, pa njemu je...ja itak bom šla. Samo da bo srečen. Daj mamo malo okrog kepe. Mama vali svojo "dolžnost" nate. Halo???

< Sporočilo je popravil tanikaa -- 7.9.2006 7:40:26 >


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu feniks)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali vi
7.9.2006 7:37:28   
Anonimen
Odvisno.. v kaksnih odnosih ste.. Lahko vam dopust polepsa.. lahko pa ornk poslabsa..

Jaz recimo ne bi hotel, da bi moja vzela starse s seboj.. raje sam doma ostanem.. Smo to enkrat naredili.. in je bilo cist dovolj za to zivlejnje.. Mogoce next life.. user posted image user posted image

(odgovor članu feniks)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali vi
7.9.2006 9:19:34   
Saša27
Tudi moja starša, kot večina drugih, sta se v mladosti (pa še zdaj) zelo trudila, da mi ni nič manjkalo, zelo se razumemo, vendar si ne predstavljam dopust, preživeti z njima.
Ker si moja starša ne moreta sama privoščiti dopusta, sva jima z  mojim možem letos plačala dopust v hotelu. Bila sta presrečna, ko sva jima podarila vautcher z njunima imenoma na njem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali vi
7.9.2006 9:25:36   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

Tudi moja starša, kot večina drugih, sta se v mladosti (pa še zdaj) zelo trudila, da mi ni nič manjkalo, zelo se razumemo, vendar si ne predstavljam dopust, preživeti z njima.
Ker si moja starša ne moreta sama privoščiti dopusta, sva jima z  mojim možem letos plačala dopust v hotelu. Bila sta presrečna, ko sva jima podarila vautcher z njunima imenoma na njem.


user posted image  Sta pa res osrečila starše. Zelo lepo.

Tudi midve z mojo sestro sve staršem za njuno 30-letnico poroke in za božič podarili dopust v toplicah, čeprav si onadva s finančne strani lahko to privoščita. Ampak sreča na njunem obrazu je bilo nekaj najlepšega, kar sem videla v tistih božičnih praznikihuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali vi
7.9.2006 9:44:08   
piščanc
mi velikokrat vzamemo s seboj moževo mamo, ker je sama, ker nima ne avta ne izpita. pa ker je zlati sonček in nam veliko pomaga in razumemo se, tako pri varstvu kot tudi drugače. če ji lahko tako vrnem za vse dobro, kar je naredila zame in za mojo družino, jo vzamem tudi na dopust, izlet, kamorkoli...

seveda to ni vsakič, ker moramo imeti tudi čas zase, ampak velikokrat pa. pa ne zato, da bi čuvala otroke, zato da si tudi ona odpočije. svojih staršev pa ne bi vzela s sabo na dopust, pa če mi ga plačata - sta preveč težka.

če je tvoj mož proti ima sigurno dober razlog, pogovorita se



< Sporočilo je popravil piščanc -- 7.9.2006 9:51:15 >


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali vi
14.9.2006 15:03:03   
urskas
Jaz bi ga vzela s sabo. Še posebej če to ni edini dopust v letu, če je na voljo ločena soba in če se kolikor toliko razumete in vam to ni v breme.

Tudi pri nas dosti dopustujemo z našimi in ni prav nič moteče. Čeprav mož dostikrat pravi, da dopust  ni tak kot včasih! Ja seveda ne, saj so tu tudi otroci in nisva več sama, majhnih otrok pa ne puščaš doma samo zato, da imaš mir na dopustu.

V glavnem nam kakšna starejša družba prav pride tudi na dopusti, saj imava tako več časa za naju (sama).

LP

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali vi
14.9.2006 15:23:38   
baguSka
Itak.. Če mož ne želi bi jih vseen vzele sabo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali vi
14.9.2006 15:30:32   
Zahi
Če možu to ni všeč.. mislilm, da bi bilo potem ves čas napeto. Mogoče pa želi preživeti dopust s SVOJO družino.. in ne s starši.

Seveda je pa odvisno kako se razumejo.. ampak.. če je proti temu.. potem mu nekaj ni všeč user posted image

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali vi
14.9.2006 17:01:15   
mika
Jaz bi očeta sigurno vzela sabo.Mislim da to ni nič takega.Saj bi imel svojo sobo.Kdaj pa bi mi naj bil v napoto ?Zjutraj ko jem zajtrk, ali ko poležavam na plaži in se kopam.
Verjetno bi še prišel prav, če bi zvečer hotela z dragim na ples pa bi ostal z otrokom ?


sem enakega mnenjauser posted image .

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali vi
14.9.2006 19:51:45   
čaki
Tvoj očka je pravi revček ker mamica, ehem, pardon, njegova ženica noče z njim na morje? Pa dobro, kaj jaz to prav čitam??? Veš kaj, tak se zmenite. Ker tvojemu ni da bi šel z tastom, pusti njega doma, pa pičita vidva z atijem sama, bo mu sigurno boljše, bogemu revčku!


kako grdouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz mislim če možu ni všeč, potlej ga ne vzet.
si ne predstavljam da bi moj vzel mojo taščo s sabo če meni (kar seveda bi) nebi blo kull

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali vi
14.9.2006 19:54:24   
čaki
Če bi pa rad šel na morje, pa naj, oprosti na izrazu ker gre za tvojo mati, brcne to leno mrho v rit, pa naj se ista zmiga. Koji qrac poležavanje doma?


ojej ojej

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali vi
14.9.2006 21:45:56   
mojamura
ti si poročena s svojim možem. če njemu ni, da vzameš svojega fotra s sabo, se probajta z možem zmenit al pa sklenita nek kompromis. če ne bo šlo atija lepo doma pusti, ker, predstavljaj si, kako bi zgledalo, da se tvoj oče in mož cel dopust gledata kot dva nasršena purana....mislim, da tudi ti takrat ne bi imela nič od dopusta.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?