|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alkohol
4.6.2007 8:40:51   
Anonimen
Ali gre tudi vam mož zelo "na živce" ko kaj popije? Men se zdi da je takrat drugi človek in kot da ni moj. To me zelo spravi s tira, ko kam gremo.
Takrat je preveč živahen in meni pride kar nerodno. Morda sem preveč zahtevna in nebi smela zahtevat da nič ne popije na zabavi, ker tudi jaz kaj spijem. Ali se tudi vam to dogaja? Kako naj ostanem ravnodušna in se ne sekiram. Imam namreč dva otroka in ne želim da se bi zaradi tega kregala.
Nekaj časa je trmasto vztrajal in ni nič popil ( ker sem mu stalno težila ), želim da bi bilo spet tako. Sem pa zelo občutljiv karakter.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alkohol
4.6.2007 8:52:51   
Anonimen
ti raj sebe mal prečekirej - da si občutljiv karakter ni opravičilo in zame je to slabost!
sama sicer nisem zagovornik alkohola in ne bi mi bilo prav če bi ga dec kar naprej cukal. če pa spije 4 pire 3x na let na kakem pikniku pa tut prov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alkohol
4.6.2007 8:55:59   
Anonimen
Ne, ker mi je smešen takratuser posted image

Je pa tak živahen in nasmejan in ne nasilen in zatežen.
Pa itak je to ful redko tko da...., user posted image

Pravjo da alkohol pripravi človeka do tega da je tak kot je v resnici. In moj je  očitno čist fejst fantinauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alkohol
4.6.2007 8:56:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Takrat je preveč živahen


In kaj je s tem narobe? Saj so najbrž ostali tud, sam ti si trezna. Še ti ga mal rukni, pa bo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alkohol
4.6.2007 8:57:53   
tanikaa
Jaz tudi ne kompliciram. Ker:
- napije se redko,
- je potem ful smešen,
- se takrat spravi igrat kitaro, po novem pa tolče po bobu, ki smo ga prinesli iz Tunizije user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: alkohol
4.6.2007 8:58:34   
Pajaca
Moj je prov luškan ko se ga napije... sam pol ko gre spat se ga pa odpovem pa grem k otrokom spat ker tko grozno smrči.

Če nekdo z mal alkohola v riti zabava celo družbo pol ni nič narobe. Problem so tisti, ki po alkoholu ratajo nasilni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: alkohol
4.6.2007 8:58:53   
maruškaŠ
Prvi odgovor je: NE.

Kot da takrat ni tvoj? Sej NI tvoj, tako in tako. NIhče ni nikogaršnja last.

Je preveč živahen? Kaj pa je s tem narobe, se vsaj sprosti. Kaj bi rekla, če bi bil takrat tečen ali celo kaj hujšega? (tisto bi te pa lahko motilo).

Se strinjam si ptretirano občutljiva, v zmotnem prepričanju, da se mora on prilagajti samo tebi, da boš ti zadovoljna, da bi se pa ti njemu, ker bo on zadovoljen, pa ne gre. Spremeni sebe, pa bo vse OK.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: alkohol
4.6.2007 9:21:08   
Špacka
 
Moj spije zelo poredko kakšno pivo, kozarec vina, pijan ni bil že nekaj let...
Ko je pijan je prav simpatičen, in ne, ni mi nerodno, saj ne dela nič takega. Je pa naslednji dan zelo " bogi "user posted image


(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: alkohol
4.6.2007 9:30:24   
Anonimen
Jaz pa te popolnoma razumem! Tudi moj ko kaj spije rata popolnoma drug človek. Velikokrat mi je bilo zraven njega čisto nerodno, vsi ostali pa so se smejali njegovim foram in me gledali postrani. Enostavno ne maram alkohola, ne razumem kako se ga ljudje tako napijejo, da izgubijo kontrolo nad sabo, in ko je bil moj res pijan me je spominjal na tiste v psihiatrični ustanovi. Res se je to zgodilo dvakrat ali trikrat na leto, ampak sem kljub vsemu postavila pogoj - ne moti me pivo, dva, tri, moti me pol gajbe, gajba... torej jaz ali pivo - pa se je odločil zame. Od takrat naprej imava kar se tega tiče mir. Če sva na pikniku in ko imam občutek da se mu že malo zapleta, ga enostavno spomnim na najin dogovor in zaključi z alkoholom. Moške moraš samo spravit na realna tla ter mu dati vedeti da na temu svetu obstajajo tudi drugi moški, ki ne pijejo tako kot on. In edino to je mojega spravilo k pameti!
Mislim pa, da imajo ljudje, ki tako zelo sovražijo alkohol kot jaz, že slabe izkušnje z njem v preteklosti, v otroštvu. Ko enkrat doživiš vso slabo stran alkohola ga sovražiš! In jaz sem mojemu rekla naj takrat ko je zelo pijan gre k sebi domov, ali kamor hoče, samo da ga ne vidim, ker v tistem bi bila sposobna narediti marsikaj, tudi kakšne tragedije. Nikoli več ne bom trpela zaradi alkohola, ker ni vredno. Kot sem napisala - obstajajo tudi moški, ki ne pijejo....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: alkohol
4.6.2007 10:16:31   
tmms
Vprašanje anonimni. Kako pa si dosegla da te je upošteval. A sta se glede tega tudi kregala? Pri nas so tudi otroci in ve da ga nebi kar tako pustila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: alkohol
4.6.2007 10:16:51   
pajčolanka
mene ne moti ker ko se ga napije je smešen bolj vesel in skratka smešen. še bolj za gavdo, bolj sproščen in zeloo neresenuser posted image . Res pa je da ne dela težav, ne dela izgredov,ni grob... še vedno je spoštljiv oz. se ne vede neprimerno. Če bi se vedel grdo bi me motilo tako pa lepo gleda in se smeji, malo bolj na glas govori, pametuje...nič groznega. Ko pa je preveč pa itak vse zbruha in zaspi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: alkohol
4.6.2007 10:27:48   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ


Kot da takrat ni tvoj? Sej NI tvoj, tako in tako. NIhče ni nikogaršnja last.




Mi gre to na jetra user posted image . Zakaj se morate vpičit v besedo MOJ.
Jaz za mojga lahko rečem,da je moj...moj mož,moj prijatelj,moj dragi in še moj,moj,moj,moj......
Nikjer ne vidim,da bi pisala moj,kot moja lastnina,pa je vseeno MOJ življenski sopotnik.

Glede pitja alkohola,e se to zgodi bolj poredko,ne delaj panike,problem nastane,če bi se to ponavljalo vsak teden ali več. Pogovori se z svojim možem,da bosta našla rešitev.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: alkohol
4.6.2007 10:34:37   
Anonimen
Moj dragi redkokdaj kaj spije in potem je res smešen.Smo ravno zadnjič,ko smo bili na eni fešti snemali pa se kasneje režali kouser posted image Je sam rekel:a to sem jaz govoril??user posted image user posted image user posted image
Je pa odvisno od posameznka.Eni so potem nasilni,pametni v narekovaju in glavni.Tako,da je odvisno kakšen je tvoj,ko je pijan.
Npr..moj brat je težki ko user posted image vse mora meti prav vse bit po njegovo kregal bi se nonstop takrat tako...user posted image

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: alkohol
4.6.2007 10:59:12   
maruškaŠ
Men se zdi da je takrat drugi človek in kot da ni moj.


Ni sem se spotaknila ob besedo MOJ, ampak ob cel stavek - ker je tako tudi bilo povedano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: alkohol
4.6.2007 11:04:00   
madela
Jaz pa mislim,da je želela povedat,da ni njen v smislu,da ga ne prepozna ko mal preveč popije.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: alkohol
4.6.2007 11:05:45   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ne, ker mi je smešen takratuser posted image

Je pa tak živahen in nasmejan in ne nasilen in zatežen.
Pa itak je to ful redko tko da...., user posted image

Pravjo da alkohol pripravi človeka do tega da je tak kot je v resnici. In moj je  očitno čist fejst fantinauser posted image
pod tole se pa jaz podpišem

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: alkohol
4.6.2007 11:21:43   
Anonimen
Meni je smešen, ker sploh ne prenaša alkohola, tudi pije zelo zelo redko in takrat rata čisto rdeč v obraz, oči se mu svetijo in začne se hihitat kot kakšna najstnicauser posted image user posted image . Saj ne moreš ostati resen zraven tegauser posted image . In to po dveh bambusih, po prvem mi pa že razlaga da ga čutiuser posted image .

Res pijanega sem ga videla samo enkrat v 9 letih, pa sem bila zraven ko se je napil in še vnaprej je napovedal da se bo, ker je imel razloguser posted image , no, priznam, takrat mi je po potem doma že res šel malo na živce.

(odgovor članu _andreja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: alkohol
4.6.2007 11:26:39   
Anonimen
Jaz sicer na splošno sovražim pijane ljudi, ker imam zelo slabe izkušnje z njimi iz preteklosti in mi ni bilo veze, če je bilo to enkrat na leto ali pa enkrat na teden, štala je bila štala, ker velikokrat v takem stanju spoznaš temno plat človeka, ki jo trezen skriva. Ampak moj dragi je pa tako hecen, ko se ga napije, pa še to je res mogoče 1-2x letno, vedno telovadi, ko je nažgan user posted image , pa afne gunca, da moram rečt, da me začuda ne moti, čeprav sicer res ne maram nažganga folka.

(odgovor članu _andreja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: alkohol
4.6.2007 11:57:07   
Anonimen
Z stavkom "kot da ni moj" sem hotela povedat da je takrat drugi človek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: alkohol
4.6.2007 11:58:02   
tanikaa
Saj nas je večina razumela kaj si s tem mislila. user posted image  Ne pa vse...kot ponavadi. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: alkohol
4.6.2007 11:58:18   
maruškaŠ
Jaz pa mislim,da je želela povedat,da ni njen v smislu,da ga ne prepozna ko mal preveč popije.


Pol pač vsak mal drugače razume. Jst sm razumela bolj v smislu, da ga ne prepozna, da ni tak kot bi ona hotela.

Ker odkrito povedano poznam kr dosti ženskih primerkov, ki misli - on je MOJ in on se mora obnašat tako kot JAZ hočem - iz tukaj ponavadi potem izvira veliko problemov.

Sicer pa itak, da vsaka reče svojmu, moj (dragi, mož, lubi,....) - pa s tem ne misli kot lastnino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: alkohol
4.6.2007 12:18:54   
madela
MaruškaŠ,saj te ne napadam,pač pa velikokrat vidim,da se jih veliko spotakne ob besedah moj, Posebej zdaj ko so bile take teme odprte,koliko svobode dajemo svojim parnerjem,pa se potem vprašaš kako naj poimenuješ svojega partnerja,da te ne bo kdo napadel.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: alkohol
4.6.2007 12:26:53   
maruškaŠ
Sicer je pa anonimna sama povedala, da ni mislila NJEN, ampak pač tako drugačen.

Samo tudi ta 'drugačen' je del njega. In vesela bodi, da je ta del njega vesel in norčav!

Mene pri mojem user posted image  bolj moti to, da potem rabi 2 dni, da pride ornk k sebi....

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: alkohol
4.6.2007 13:25:09   
Anonimen
Sem pa še nekaj ugotovila. Ne gre mi vedno enako na živce. Če sem dobre volje me ne toliko moti, če pa sem slabe in imam še PMS je groza, ne morem bit tiho in potem se vedno skregava. Sem pa tudi oven po horoskopu. Groza!
Ali tudi vas muči PMS?

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: alkohol
4.6.2007 13:42:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tmms

Vprašanje anonimni. Kako pa si dosegla da te je upošteval. A sta se glede tega tudi kregala? Pri nas so tudi otroci in ve da ga nebi kar tako pustila.


Kako sem to dosegla? Ja ponavadi sem ob vsakem pijančevanju bila grozno jezna, drugi dan držala litanije, pa ni kaj dosti pomagalo. Potem pa sem enkrat na čisto navaden dan rekla, da mi je všeč nekdo drug, da razmišljam o temu da prekinila najino vezo ter se posvetila novi... in to je bilo v obdobju ko je bil čisto priden in ni pil. In potem sva se lahko normalno in globoko pogovorila, da me alkohol zelo moti, da je s svojim pijančevanjem dosegel to, da je moja čustva do njega spravil na minimum, da si ne želim otrok z njem ker ne bodo gledali pijanega očeta, in da sem seveda spoznala nekoga, ki ne pije in bo pravi partner zame. In to je bil grozen šok za njega - on priden, jaz pa odkrijem oz. spoznam nekoga drugega... In so bili potem vsi ti pogovori zadostni da je razmislil s čem je ubijal mene in moja čustva. Od tega je že eno leto in moram reči, da se kar drži. Najbrž ga seveda tudi skrbi da bi v primeru da se ga napije ponovno stopila v stik s tem drugim....  Je pa res, to mu je zadnja priložnost. Še ene ne bo dobil.

(odgovor članu tmms)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?