|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   amway
6.11.2008 21:01:54   
lojzika
Ali katera kupuje kaj od amwaya.

Ena znanka mi je dala vizitko, seveda je bila pri meni tudi na predstavitvi ...

Sedaj sem malo preletela njihove izdelke ampak se mi zdi vse kar drago. pa ne vem ali je to tudi kvalitetno ali je samo natolcevanje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: amway
6.11.2008 21:04:47   
CUKRČEK
jaz kupujem le spraj za madeže, ki je fajn. Pa njihova zobna pasta je najboljša....je ne menjam za nič na svetu.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: amway
6.11.2008 21:09:37   
lotoska
Večina stvari je predragih. V redu so čistila in vitamini. Kozmetika me ni prepričala.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: amway
6.11.2008 21:11:23   
CUKRČEK
res se zdi na prvi pogled drago. NAprimer zobna pasta je nekje 7 eurov se mi zdi. Sam poglej kako velika embalaža je in za koliko časa jo imaš.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: amway
6.11.2008 21:18:20   
Naja30
Poznam samo tekočino za madeže, ki je res fajn. Sam nobenga ne poznam, ki prodaja in ne pridem do nje.user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: amway
6.11.2008 21:27:18   
urbancek
LOC univerzalno čistilo - super zadeva
LOC za kopalnice - ne zamenjam za drugo
LOC za kuhinje - odstrani tudi mastne madeže
LOC za steklo - najboljše, kar sem sprobala
Belilo - ga imaš za dolgo in belo perilo je res belo
Zobna pasta - jo imaš res zelo dolgo
Deodorant - po njem res nič ne smrdiš - zame je zakon
Dish drops - prejšnji mi je bil boljši, ker imam po tem bolj suhe roke, zato sem ga prenehala uporabljati
Scrub buds - jeklene mrežice - ne poškodujejo nohtov

Za pečice mi je preagresiven - mi je enkrat razžrlo roke, ko mi je kapnilo gor, bog nedaj uporabljati brez rokavic, prašek mi ni všeč, čeprav ga nekateri zelo hvalijo, mehčalec tašča zelo pohvali, čeprav meni premalo diši, za WC ni dosti razlike z WC račko, zato ga ne uporabljam (zaradi cene) več,  včasih so imeli enkratno sredstvo za loščenje tal Durshine, pa so ga žal ukinili (najboljši izdelek zame)

O tem vem povedat, ostalo pa še ni preizkušeno

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: amway
6.11.2008 21:30:18   
Pikec
Prosim izogibajte se reklamam.


(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: amway
6.11.2008 21:38:04   
lojzika
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

Poznam samo tekočino za madeže, ki je res fajn. Sam nobenga ne poznam, ki prodaja in ne pridem do nje.user posted image


Po mojem te bodo sedaj zasuli z ZSji  user posted image
ve
Sem ugotovila da imamo doma pasto za poliranje avtomobila in je kar fajna. Zobno pasto imaš verjetno tudi za kar dolgo ko je takšna XXL pakunga user posted image .

Sem pa gledala npr prašek pride 2 kg okrog 25€ ali je to fajni prašek ali je sličen persilu in arielu?
Pa npr potem detergent za pomivanje posode pride 1liter 10€,

Informativno me zanima, ali potem redno pomivate posodo in perilo s tem praškom in detergentom, ali opravljate mesečne nakupe?


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: amway
6.11.2008 21:43:07   
lojzika
Baje da po ne vem kakšni vrednosti nakupa dobijo ti njihovi posredniki doživljensko mesečno rento.

A katera ve kaj več o tem? Koliko dobijo? 500€ mogoče? Več? Manj?. In kakšen mora biti nakup?

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: amway
6.11.2008 21:52:10   
lotoska
Ne verjemi tem pravljicam. V bistvu gre za sekto, v tej piramidi (pardon mrežnem marketingu) pa najbolj služijo tisti pri vrhu, prodajalci sploh ne.


(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: amway
6.11.2008 22:49:14   
zinkazi
Jaz kupujem in uporabljam od Amwaya. Vidim da je nekaj dileme pri Dish dropsu - posoda. Res je, da je cena 10 €. Sredstva je 1 liter, ki se lahko razredči. Redčenje, ki ga uporabljam je 1:8, tako, da dobim ven 9 litrov. druga varianta je, ko natočite vodo v korito, za polno korito vode je ena črpalka, to je 3 ml, kar zadostuje za 333 pomivanj. Koliko časa lahko to pomivate? je pa krasen odmaščevalec, posoda se sveti. če pomivate kozarce v mrzli vodi so čisti, brez kapljic. imam zelo občutljive roke, po teh proizvodih nimam težav. tako kvaliteten je tudi prašek ali tablete za pomivalce. Tudi prašek za pranje je koncentrat. vsi proizvodi imajo garancijo zadovoljstva. če slučajno ne odgovarja cena in kvaliteta, vrnejo denar. na ta način firma posluje od leta 1959. jaz ne zamenjam z ničemer drugim, sploh pa kozmetko in za osebno nego. so proizvidi brez kemikalij (tudi wc čistilo). rada imam te proizvode prav zato, ker so prijazni ljudem in okolju. preko moje strani si lahko ogledate kaj več:
http://www.radostbivanja.org/index.php?option=com_joomlaboard&Itemid=60&func=view&id=145&catid=28

lahko vam dam še kakšne informacije. seveda pa ima vsak človek svoj okus, tako kot pristop k vzgoji.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: amway
6.11.2008 22:54:32   
zinkazi
aja, če si organizirate ljudi ki kupujejo za sebe , pa morda še kaj prodate lahko zaslužite odvisno je od prometa, ki je nastal na osnovi vaše reklame. služi pa se zato, ker dobi tisti ki je včlanjen 30 % popust, oz. ne plačuje marže, tako kot jo plačujemo v trgovinah. če boste gledali cene, na to ceno imate popust. z več prometa so ti popusti do 60%. Pa podjetje res tudi plačuje, jaz dobim vsak mesec nekaj zraven.

(odgovor članu zinkazi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: amway
6.11.2008 23:12:00   
bumerang
Eh, bi pa rada videla te kozmetične (in druge) proizvode brez kemikalij. Iz česa pa so, žegnane vode? user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu zinkazi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: amway
7.11.2008 7:41:40   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Pa njihova zobna pasta je najboljša....je ne menjam za nič na svetu.


Res je. In zobne ščetke, tako za otroke, kot za odrasle. Tudi čistila LOC so preverjena pri meni in so super, sploh za tla, steklo in kuhinjo user posted image .
Pa pralni prašek za otroško perilo, ampak je drag kot žafran, sem si ga pa privoščila pri vseh treh za prvi mesec, ko je koža še tako nežna. In tisto perilo, katero jebilo zadnjič oprano s tem praškom in potem spravljeno za naslednjega otroka, je ostalo brez madežev (nič ni tisto rumenilo udarilo ven!) user posted image

_____________________________



(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: amway
7.11.2008 13:10:43   
lotoska
IZVIRNO SPOROČILO: zinkazi

aja, če si organizirate ljudi ki kupujejo za sebe , pa morda še kaj prodate lahko zaslužite odvisno je od prometa, ki je nastal na osnovi vaše reklame. služi pa se zato, ker dobi tisti ki je včlanjen 30 % popust, oz. ne plačuje marže, tako kot jo plačujemo v trgovinah. če boste gledali cene, na to ceno imate popust. z več prometa so ti popusti do 60%. Pa podjetje res tudi plačuje, jaz dobim vsak mesec nekaj zraven.


Ja seveda, res bi rada vidla ta 30% popust. Da ne omenjam tega da si moraš plastenko kupit posebej, letak posebej, dozirni pokrovček za čistilo posebej.
In ja, WC čistilo je pa tako zelo naravno da ga lahko  piješ namesto soka. user posted image

Ne pretiravat prosim,  ker vem zakaj se gre.

(odgovor članu zinkazi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: amway
7.11.2008 13:21:54   
Korina1
Samo enkrat v življenju sem prijateljici pomila posodo ker me je prosila in to z Amwajem in od takrat dalje imam alergijo na čistila. Vse moram delati z rokavicami in tudi na splošno imet roke čim manj v vodi.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: amway
7.11.2008 13:56:50   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

Ne verjemi tem pravljicam. V bistvu gre za sekto, v tej piramidi (pardon mrežnem marketingu) pa najbolj služijo tisti pri vrhu, prodajalci sploh ne.




in vsi potrošniki verjamejo, da je to čistilo nekaj posebnega, ker je tako drago. zares XXL nateg.

jaz sem za to čistilo prvič slišala pred 20 leti. bili smo še v YU in sem bila navdušena. je bilo res nekaj posebnega, kar se še v avstiji ni dobilo. v šoli pa so nam ravno amway dali za šolski primer uspešne prodaje na domu v ameriki v 70-letih.
danes se mi zdijo naivni tisti, ki kupujejo tako draga čistila in dobesedno razmetavajo z denarjem. včasih res ni bilo ponudbe in ni bilo v trgovini nič pametnega za kupit. danes je ponudbe ogromno. izbira je dobra in tudi čistila so dobra, če jih znaš pravilno uporabit.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: amway
7.11.2008 14:46:17   
lotoska
Se podpišem pod kokosko007.

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: amway
7.11.2008 20:21:22   
Eca
Jaz tudi ravno nisem zadovoljna s temi izdelki:
  • edino uporabno meni so vitamini - Daily, cena je pa too much, še iščem alternativo, da kupim katero drugo znamko,
  • loc -čistilo - nič posebnega,
  • loc - čistilo za okna - nič posebnega,
  • loc čistilo za kopalnico  - proč vržen denar (cilit bolje očisti, bref pa za plesen v silikonu)
  • prewash za fleke... zgleda da se je kvaliteta pokvarila, ker ne odstrani več flekov tako kot je včasih (raje uporabim omino bianco ali rumeni meglio),
  • žičnate gobice - no ja, jaz itak vse delam z rokavicami, pa mi je vseeno katera je, glavno da očistim z njo, jih ne kupujem več pri amway-u,
  • cet - nič posebnega (čez Jar ga ni),
  • zobna pasta - imela enkrat tašča - je rekla, da ni nič kaj boljša od ostalih kupljenih v trgovini,
  • za praške sem slišala, da so ok, vendar glede na zgoraj našteto ne verjamem preveč, ostajam pri Dash-u, mehčalca pa ne uporabljam.
Moje izkušnje so  takšne, da se ne splača kupovat, ker kvaliteta kljub kvantiteti ne prevaga in ni razlog za nakup teh izdelkov.

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: amway
16.11.2008 21:39:02   
limncica
Citiram Eco:

prewash za fleke... zgleda da se je kvaliteta pokvarila, ker ne odstrani več flekov tako kot je včasih (raje uporabim omino bianco ali rumeni meglio),
No s tem je tako, da omino bianco ali pa rumeni meglio prikrijeta fleke, prewash jih pa na plano potegne če so že stari, drugače pa jih tudi odstrani, seveda ne vseh, ker nobeno čistilo ne odstani vsega!


(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: amway
23.11.2008 9:56:09   
Spiria
No ja, moj je včlanjen in vse kupujeva precej ceneje, kot je redna cena, tako da ne mi o tem, da je popust larifari.
Redno kupujeva zobno pasto, ker se vse ostale ne morejo primerjat z njo, pa oba  imava kar precej kozmetike od Amwaya, meni kreme super pašejo na kožo, moj pa naroča bolj moško kozmetiko, čistil pa ne, ker na to pa ne dava prav dosti user posted image   

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: amway
23.11.2008 12:16:55   
robinzon
Jaz se zmeraj nasmejem zaprisežencem od amveya. Enkrat naju je prišel prepričevat možev prijatelj, kako je to odlična in glede na kvaliteto cenovno ugodna  roba, ker ima on na netu kao odprto svojo trgovino in v njej kupuje 30% ceneje. Gledamo cene v tej trgovini, pa vidim barilla špagete po takratnih 600 sit za kg. V sparu so bile po 320 sit. Pa se ni dal prepričat, je rekel, da midva ne razumeva, ker on ima potem 30% popusta!?!? Mi še danes ni čisto jasno, kaj je hotel s tem povedat.


(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: amway
23.11.2008 21:02:32   
lotoska
Jaz sem tudi včlanjena, to pa zato, da mi kakšen zapriseženec ne pere možganov s temi popusti ( to z barillo je lep primer), da o njihovih srečanjih ne zgubljam besed. En čas so promovirali še evropski katalog, pa da bodo ne vem kakšne vse znane firme prodajale notri, zdaj po parih letih se pa vse umika in seli na vzhod Evrope. Tudi en kup slo.podjetij je imelo pogodbo z njimi, da si si lahko točke nabiral za tako"precenjeni "popust" in ne vem čisto točno- mogoče so ostala tri podjetja v tem poslu.

Kar se pa kvalitete tiče, tudi sama opažam da upada, nekatere izdelke menjajo s slabšimi  in  na žalost tudi ukinjajo.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: amway
23.11.2008 21:53:39   
Tosa
Mi uporabljamo samo zobno pasto in smo z njo zelo zadovoljni.
Dostavlja nam jo ena članica in ni prav nič vsiljiva.


(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: amway
24.11.2008 19:24:20   
janca
Vsa čistila so zelo dobra, vendar predraga. Tudi pri nas dobiš dobra čistila za veliko manjši denar.
Sem prodajala amway tko da sem imela tudi možnost sprobanja. Takrat smo ga še švercal iz Avstrije.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?