|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   anti sevalna blazina smrdi kt dihur
15.1.2006 8:01:20   
buča
ne morem več spat tam gor.Ta merino volna smrdi kt dihur....sem jo oprala,pa še bolj smrdi...kaj naj naredim?A pozna kakšna kakšno zvijačo,naj jo nesem v čistilnico?A merino volna vedno tako smrdi?Baje,da nek določen vonj ima,sam,da men poj še pižama smrdi,pa lasje,pa posteljnina?????Halooo???user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: anti sevalna blazina smrdi kt dihur
15.1.2006 8:09:27   
Primoza
Jaz bi jo vrgel stran. Ker se pri spanju v vzglavnik stalno izloča vlaga, bo ta vonj vztrajal in vztrajal. Merino volna ni ravno pogosto polnilo pri vzglavnikih.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: anti sevalna blazina smrdi kt dihur
15.1.2006 8:30:42   
lelaval
Jo imaš že dolgo, ali si jo kupila pred kratkim? Jaz bi jo nesla nazaj ali reklamirala. Malo vonja po ovci naj bi bilo prisotnega, a ta naj ne bi bil dolgo prisoten. Prat pa je v bistvu ne bi smela, ker je to naravni material, ki se sam čisti - položiš na sneg, daš ven, ko je megla. Po pranju lahko samo še bolj smrdi. 

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: anti sevalna blazina smrdi kt dihur
15.1.2006 9:15:09   
Anonimen
Pa ja ni to tista blazina za katero si dala 212.000????????

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: anti sevalna blazina smrdi kt dihur
15.1.2006 16:38:09   
buča
ah,****....ne 312 čukov je blauser posted image ,aj bla 412user posted image ...,jah,sej sva šejka,to je za naju mala malcauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: anti sevalna blazina smrdi kt dihur
15.1.2006 16:45:38   
Anonimen
Zadnjič je ena pisala, da ji je otroška volnena oblekica smrdela in da jo je nesla nazaj v trgovino in so ji jo zamenjali. Mogoče bi se pa res dalo reklamirat.

(odgovor članu buča)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: anti sevalna blazina smrdi kt dihur
16.1.2006 19:30:00   
buča
uf,lahko mi jo bodo zamenjali za bombažno blazino,ki se lahko pere na 90C.Kva sem vesela..user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?