|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aptamil 1 iz millerja
15.9.2005 14:28:35   
valentina.

Mogoče se je že kaj o tem pisalo, ampak nisem iskala. Našemu fantku sem do sedaj dajala aptamil 1 (dva in pol mes.), pred kratkim pa sem aptamil vzela v Millerju. Izgleda drugačen (bolj v granulcah) in po njem je mali dobil drisko. Potem sem mu dala spet "stari" aptamil in je bilo takoj OK. Za se prepričat če je driska res od novega aptamila, sem mu še enkrat probala dat in spet driska . Je še pri kateri tako? Saj ne morem verjet, da je lahko taka razlika! In še tri škatle sem kupila!

LP, valentina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
15.9.2005 18:34:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valentina.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   aptamil 1 iz millerja
15.9.2005 20:31:12   
hruškica
Meni se tudi zdi ta Aptamil iz Mullerja malo čuden. Trenutno imamo aptamil 2 in tisti v Sparu je kot moka, ta iz Mullerja pa je veliko bolj grob, v večjih kuglicah, kot kak grobo mlet sladkor. Pa še to: ta iz Mullerja se ful slabo topi in ostanejo v mleku kar kakšne kepice, un iz Spara se pa fuuul peni. Tako da je z obema nekaj narobe, odločite se same, samo jaz sem vseeno bolj za unega iz Spara.

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   aptamil 1 iz millerja
15.9.2005 22:24:36   
Anhelo2

No naj vam povem, da imajo v Mullerju vse stvari od original proizvajalcev, v drugih trgovinah kot so Spar, Dm, Baby Center,... pa ne. Vključno s plenicami.
Zato so tudi stvari v Mulerju cenejše.

LP

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   aptamil 1 iz millerja
16.9.2005 8:21:33   
lex
jaz kupujem mleko v Avstriji in sem samo eno škatlo kupla pri nas, in je res razlika ta v Avstriji kupljen je zrnat.

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Ime
Siana

Kako dati ime deklici?

Tiana (36%)

Klara (61%)

Mary (2%)


Število vseh glasov: 85

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!