|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avgustovke in njihovi sončki 2006
23.7.2006 14:11:45   
najina pikica*
user posted image user posted image user posted image pdp sem imela 2.8.2006,vendar me je moj sonček presenetil 1 mes prej (1.7.2006)torej sem prva najsrečnejša mamica med avgustovkamiuser posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
23.7.2006 14:27:30   
*pepelka*
Čestitke za user posted image

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
23.7.2006 15:26:25   
brina_3
user posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
23.7.2006 16:16:22   
SPORTINA
Bravo, čestitke...

user posted image , saj ce je vse vredu, si v tej vročini lahko samo srečna...

In ko si že ravno odprla temo, pristavljam lonček:

Tudi Miši (avgustovko s PDP, 14.8.06), je danes zjutraj srečala
štorklja....postala je srečna mamica puncke Ajde!

lp, vsem

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
23.7.2006 17:23:15   
*pepelka*
Tudi Miši (avgustovko s PDP, 14.8.06), je danes zjutraj srečala
štorklja....postala je srečna mamica puncke Ajde!


Tudi njej vse čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
23.7.2006 18:40:19   
Jessy
Bravo, avgustovčki!!! user posted image user posted image user posted image  Pa obe mamici tudi!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
24.7.2006 10:19:23   
žabica 24
No da se tudi jaz tukaj oglasim. Tudi mi smo imeli rok avgusta - 16. Pa se je naši punčki Zarji extremno pomudilo - rodila se je 26.6!
Po dolgih 25 dneh porodnišnice sva se v četrtek končno vrnili domov, in sedaj z atijem neznansko uživamo. Smo pa zaenkrat super in zdravi!

Pa čestitke tudi miši in atiju za njuno ajdo!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
24.7.2006 12:52:46   
najina pikica*
no še enkrat čestitke miši in atiju za njuno pupo user posted image user posted image user posted image

žabica24-me veseli da ste že doma in da neznansko uživate v objemu nove družinice user posted image user posted image user posted image
kako vama gre prilagajanje na novo okolje,pa dojenje?midva sva imava kr nekaj problemov z dojenjem.ker je bil nedonošenček in je bil nekaj časa na intenz. se je tam navadil na cucel,tko da se hitro zmatra ko se dojiva in mu moram mleko (ki si ga izčrpam in dodam še mlečno formulo,ker imam svojega premalo)dodajati po flaški...no ampak sej sčasoma ugotoviš kako in kaj!

prijetno muckanje z tvojo pupo in atijem ti želimuser posted image

(odgovor članu žabica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
24.7.2006 14:25:55   
stuhica
ojla avgustovke!

najina pikica sigurno komaj čakaš da se ti na forumčku pridružimo pše ostale, mišika bo nabrž pršla kmalu, upam da se ji pridružimo še ostale!

kako se kaj štimata z tvojim srčkomuser posted image ! Kako prenašata vročino imaš kak nasvet kaj ne smem pozabt vzet s sabo v porodnišnico!Sem se spravla počas stvari  prštimvat, pa se mi kr ne da!user posted image  Sem kr lena ratala kolkr sem prej upala da bo kej prej bo šlo po možnosti še člez rok! mam jutr pregled pa bomo vidl!

lepo se imej!

Čav bav!

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
24.7.2006 20:20:04   
žabica 24
Najina pikica - najina punčka je bila 10 dni v inkobatorju in takrat so jo hranli z brizgalko, ker sesalnega refleksa še ni imela, zato tudi dojenje od začetka ni steklo, čeprav sem imela mleka dovolj - zahvala dr. Janku, ki me nj gnjavil samo s je treba vztrajat, ampak mi je ponudil tudi sprej, po katerem mleko lažje teče - je zelo pomagalo. No ko so mi jo pripeljali v sobo, je tudi dojenje zalaufalo, in sedaj pije samo moje mleko - malo tak in malo tak. Ja ampak kot si rekla je treba ugotovit kaj otrok hoče. Meni so v bolnici predpisali da mora otrok imeti 8 obrokov po 30 ml, mala pa je včasih po 2 urah lačna kot volk - torej pač dajamo malo več, ali pogosteje - po občutku - naša Zarja pač ne gre po predpisih.

Smo pa zdaj resnično srečni da smo skupaj in neizmerno uživamo!

In kako ste vi? Kako dolgo je bil Nik na intenzivni?
Lepo cartanje želim vsem user posted image

Tukaj pa je tudi nekaj slikic naše Zarje

http://home.amis.net/podhost/

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
25.7.2006 8:09:15   
Tiamo
Pa je skoraj eno leto okoli od kar sem oz. smo bile me avgustovke 2005 same na tem formu. Čestitke mamicam in njihovim user posted image

(odgovor članu žabica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
29.7.2006 0:48:50   
stuhica
Oj najina pikica!

Se ti bo miši kmalu pridružila pri čveku pa upam da tud me ostale! Čeprav še nič ne kaže da bi še kaka od nas avgustovk prav prehitevala!

V glavnem upam da se dobr štimata z user posted image ! kako ti kaj spi čez noč in kolikokrat se zbuja za dojenje!

kaj pa tvoj user posted image  Žabica kako je pri tebi z dojenjem ponoči in z zbujanjem!?

Jest tud komi čakam da stisnem k seb svojo šturčko čeprav me je iz dneva v dan bl strah al bom jest o vse zmogla!?

No upam da mi bo uspelo! Sploh ne morem spat, pa naš user posted image  se tud tkole zvečer najrajš premetava po bušiju- upam da mi ne bo zamenjal dan za noč!user posted image

Nočko!

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
29.7.2006 12:59:55   
najina pikica*
ojle suhica
no samo še malo pa boste tudi ve spadale pod to temo user posted image
moj sonček je full pridn,moram ga pohvalt.sicer je kak dan oz. noč ko poskrbi da sva non stop budna,vendar tut to paše zraven!mi se čez dan hranmo na 3 urce,po noči pa kokr kdaj.ponavadi zadnjič jeva okoli 23-24ih,pol pa šele okoli 5-6h.je pa noč ko jemo tut večkrat.
kar se pa tiče straha,kako in kaj delat s tako malo štručko in predvsem,če bom kos temu oklicu(MAMA) user posted image ampak da te potolažim,s orodom mati narava poskrbi da se ti razvije tudi to,postati dobra,ljubeča in skrbna mama!
user posted image  kr naenkrat ugotoviš,da svet to že obvladašuser posted image

se slišimo papa

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
29.7.2006 14:19:15   
žabica 24
Pozdravček!

Tudi naša pupa se hrani približno na 3 ure, vmes po večini spi in raste in se redi  user posted image
Je pa res, da se instinkti  kr sami razvijejo in človek kr naenkrat ve kako in kaj. Pa tudi na manj spanja se človek kr privadi - tega sem se jaz nabolj bala, kako bomo ponoči. Tako pa se najemo, in potem jaz resnično trdno nazaj zaspm, in spim mirno do naslednjega lačnega godrnjanja user posted image . Sem pa resnično hvaležna za baby sense. Brez tega ne bi tako mirno spala!

Stuhica lepo brez skrbi, uživaj še zadnj čas s trebuščkom!

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
29.7.2006 19:26:24   
nina64
Lep pozdrav vsem mamicam ki ste imele PDP v mesecu avgustu.Tudi moj PDP je bil 13.avgusta.Našemu malčku Timu se je zelo mudilo,zato je prikukal na svet že 7.maja.Danes je ravno osmi dan odkar sva prišla domov iz bolnišnice.Čeprav bo kmalu star že tri mesece še vedno veliko večino dneva prespi.Imamo pa nekaj težav z krči in seveda z hranjenjem.Se kar namučimo da vsaj nekaj poje,včasih porabimo kar 45 min.patudi več.Ali tudi vaše malčke  kaj mučijo krči in kako kaj rešujete te težavice?
Naj bo za prvič to dovolj.Vsem mamicam želim veliko lepih trenutkov z svojimiuser posted image .

(odgovor članu žabica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
29.7.2006 21:40:12   
žabica 24
Joj Timu pa se je res mudilo!!! Samo da sta zdaj doma in da sta vredu! Kaj sta bila v Mb ali v Lj?
No s hranjenjem midve nimava težav. Mala je pravi volkec - ko njen ati  user posted image  in zelo pridno je. Prej sem si sicer črpala, ker sem se bala, da premalo poje, pa je včerja pediatrinja v rekla da tako lepo napredujeva, da se naj samo dojiva, in zaenkrat uspeva. Le kupčkov ne podira po dejenju, ali zelo redko. Silnih krčev nima, včasih jo malo zvija, pa ji dam sab simplex kapljice, ki sva jih dobili v porodnišnici. Se mi zdi da malo le pomagajo. Če ne drugače ji jih dam na dudo in se malo z dudo pomiri.

Lepo se cartajte, malemu Timu pa želim da bi čim več jedel in se čim bolj redil!

(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
30.7.2006 19:19:57   
miši
juhu punce, se samo nahitro oglasim, več sem napisala pri avgustovkah...
naša Ajda pridno papa in spi pa tudi zelo glasna zna biti. Smo kar fajn in že komaj čakamo jutrišnji obisk babice...

se še javim...
lp

(odgovor članu žabica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
30.7.2006 22:42:32   
nina64
žabica 24 - midva sva bila v MB bolnišnici in to kar polna dva meseca in pol.Tudi jaz sem mu dajala kaplice Sab simplex vendar ni kaj dosti pomagalo.Zdaj mu dajem vetrovne kaplice ki jih delajo koroške lekarne.Bomo videli kaj bo .Upam da bo zdaj vsaj malo boljše.

Miši - iskrene čestitke za tvojo user posted image .Počasi bo tukaj avgust in vrsta za v Rim se je očitno že začela počasi krajšat.

Vsem novim mamicam želim čim več lepih trenutkov z vašimi user posted image .

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
31.7.2006 13:33:45   
Anonimen
Nina 64 te vetrovne kapljice od Koroških lekarn menda full pomagajo. Jaz osebno ne vem, sem pa slišala pohvale celo iz ljubljanskega konca. Upam,d a bodo tvojemu sončku pomagale.

Med avgustovkami je srečala štorkljo tudi Hruška in njena SAra.
Čestitke!user posted image user posted image user posted image

Upam, da se vam bomo lahko kmalu pridružile še ostale avgustovke!

lp

(odgovor članu nina64)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
31.7.2006 18:04:43   
žabica 24
Hruška čestitke ob rojstvu hčerkice Sare!!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
1.8.2006 11:26:11   
najina pikica*
no avgustovke pa počasi ceplate za mano,...kako lepo user posted image user posted image user posted image

MIŠI-dobrodošla doma,tebi in atiju želim veliko lepih in nepozabnih trenutkov z vajino štručko user posted image

user posted image user posted image user posted image HRUŠKA-tebi in atiju čestitke ob rojstvu vajine sareuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žabica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
1.8.2006 18:38:20   
Polly
Pozdravljene tukaj mož od Polly. Sporočam vam da sva 1. 8. 2006 ob 10.04 uri dobila črnolaso punčko Pio, katera je bila velika 52 in težka 3690.

Kerv vam nisem mogel sporočila poslati prek NOSEČNOST / AVGUSTOVKE, vam veselo novico sporočam tukaj.

Lep pozdrav od srečnega očka.


_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
1.8.2006 23:02:57   
miši
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  juhuhu,čestitke Polly pa veliko veselja družinici z malo Pio!

(odgovor članu Polly)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
1.8.2006 23:20:00   
andrejaz
Miši - kako imaš lepo slikco.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
2.8.2006 14:15:56   
žabica 24
Čestitke Polly in atiju za korenjakinjo Pio!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?