|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtokamp z "dušo"
23.3.2010 20:45:17   
suzolinka
Od vseh kampov, v katerih ste bili ... kateri se vam je najbolj vsidral v dušo in zakaj?

Meni Mina na Hvaru. Majhen kamp, fina plaža, bližina mesta, dovolj ponudbe in smešen "receptor"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtokamp z "dušo"
23.3.2010 20:48:47   
Splišni
Divna na Pelješcu od hrvaških, samo res konec junija, pol je prevelika gužva. Konec junija je pa res zakon, kot v pravljici. Majken kampek, en skretek, en tušek, krasna plaža, flower power varianta lastniki, ful fletno.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtokamp z "dušo"
24.3.2010 6:48:24   
tintin
Kamp Monika - Molunat
Kamp Prapratno - Ston (Pelješac)

pa na Korziki ene par....

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtokamp z "dušo"
24.3.2010 7:26:53   
ksenjak
Avtokamp Jazina v Tisnem. Vendar smo tudi mi bili v drugi polovici junija, ko še ni pretirane gužve. Zelo luštno, sploh plaža, ki se mi zdi zelo primerna za otroke.

lp

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtokamp z "dušo"
24.3.2010 9:09:36   
marantz
Sv. Filip in Jakov : Moče ali Filip  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtokamp z "dušo"
24.3.2010 9:57:53   
mala maja
mi smo se čisto udomačil v kampu Indije v Puli user posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 24.3.2010 10:04:04 >

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtokamp z "dušo"
24.3.2010 19:50:37   
viv_
Kamp Klin - Lepena - najlepša možna pokrajina

En kamp v bližini Esauire v Maroku - gosti: mi2 in 2 angleža... brez tekoče vode... ob morju...


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avtokamp z "dušo"
25.3.2010 13:48:14   
pojona
AC Mlaska na Hvaru user posted image  !

_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avtokamp z "dušo"
26.3.2010 9:28:57   
Babsi
Kamp Kastraki pri Tolu na Peloponezu.

Luškan manjši kamp direkt na plaži iz majhnih kamenčkov z veliko sence.


(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avtokamp z "dušo"
31.3.2010 19:37:48   
borkla
Za mene je najboljši kamp Nevio-Pelješac .Prekrasna narava prodnata plaža v kampu bazenček in igrala za otroke,prijaznost lastnikov kampa ...user posted image Komaj čakam poletje.

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avtokamp z "dušo"
12.4.2010 22:58:01   
ninche
Kamp Lili na Hvaru, na južni strani..ful mirno, prelepa plaža (sicer malo strm dostop, ampak se izplača) pa parcele s prelepim razgledom :).Lastniki prijazni, imajo nekej domačih stvari za prodat pa restavracijo. pa kruh vsak dan svež pripeljejo.. pa poceni! klele je neki slikic:http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=159


(odgovor članu borkla)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avtokamp z "dušo"
14.4.2010 16:41:37   
Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: ninche

Kamp Lili na Hvaru, na južni strani..ful mirno, prelepa plaža (sicer malo strm dostop, ampak se izplača) pa parcele s prelepim razgledom :).Lastniki prijazni, imajo nekej domačih stvari za prodat pa restavracijo. pa kruh vsak dan svež pripeljejo.. pa poceni! klele je neki slikic:

http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=159




(odgovor članu ninche)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avtokamp z "dušo"
15.4.2010 7:39:03   
ninche
Hvala Splišni, se vidi da premalo sodelujem na forumih, sem samo na pol pismena :)

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avtokamp z "dušo"
15.4.2010 17:02:09   
suzolinka
Ninche tega kampa se pa spomnim in plažo ima res čudovito!!! Takrat so ga še urejali, ampak danes je najbrž že zrihtan.
Lastniki so pa res prijazni.

(odgovor članu ninche)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: avtokamp z "dušo"
18.4.2010 17:10:00   
fussy
Meni osebno je všeč Šimuni na PAG-u. Res velik in urejen kamp ter veliko sence. Letos gremo kampirat v Čikat na Lošinj.

user posted image

< Sporočilo je popravil fussy -- 18.4.2010 17:11:06 >

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: avtokamp z "dušo"
18.4.2010 17:26:44   
skuštrana
Kamp Monika - Molunat


Tale je res luškan.

Meni je fajn še v Stari Baški na Krku.
Pa v Črni Gori mi je bilo super v Ulcinju, na Adi Bojani (ampak to je pa res samo za avanturiste in Robinzoneuser posted image )


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: avtokamp z "dušo"
3.5.2010 15:34:00   
voznikvozniku
Kamp Adriatic v bližini Primoštena...res lepo zrihtan, pa super peščeno prodnato plažo ima...pa še kraj je res lep zvečer za sprehajat...http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=144

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: avtokamp z "dušo"
5.5.2010 22:00:06   
Samrela
Nam je bilo lepo tule:
http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=270

Prodnata plaža tik pod kampom, 10minut hoje stran pa peščena plaža, kjer sta uživala predvsem otroka. Avgusta na plažah ni bilo gneče. Glede parcel moraš imeti nekoliko sreče, ker so razporejene v hrib.


(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?