|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bili na bioresonanci
6.10.2006 9:00:08   
piščanc
ker se je koža našega malčka stalno slabšala sta šla včeraj z možem v rogaško na bioresonanco.

uradni alergolog je pred mesecem dni ugotovil samo rahlo alergijo na jajčni beljak, kljub temu, da ga ni jedel (jajc nasploh) je imel še vedno probleme s kožo.

na bioresonanci so ugotovili da naj bi bil občutljiv na:
cvetni prah, žuželke, vse mleko živalskega izvora, plesni, sladkor, svinjina, vse začimbe (tudi kumina in janež), pšenica (predvsem bel kruh), umetna barvila in umetne arome (odpadejo vsi bonboni in umetni sokovi), trave, zelišča

tako, zdaj se bomo tega držali in šli na terapijo. srčno upam, da mu bo pomagalo. user posted image  javim kako bo naprej


_____________________________

iz malega zraste veliko
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bili na bioresonanci
6.10.2006 9:39:01   
MAREC06
tudi mi smo bili včeraj na bioresonanci v podčetrtku. Zanima me, koliko je star vaš malček ali malčica. Naš bo star 7 mesecev in ima tudi zdravniško dokazano alergijo na jajca, kravje mleko pa ne. Ne vem, po pregledu nisem bila več tako prepričana, da je kaj na tem. Malo sem postala skeptična, ker je bila zdravnica zelo zmedena in zdaj se odločamo ali na terapije ali ne, prej sem bila pa 101 % odločena, da ja.


(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bili na bioresonanci
6.10.2006 9:48:24   
darjatimci
uradni alergolog je pred mesecem dni ugotovil samo rahlo alergijo na jajčni beljak, kljub temu, da ga ni jedel (jajc nasploh) je imel še vedno probleme s kožo.
.
Ne poznam sicer tvoje situacije v zvezi z alergijo,ki jo ima otrok.Ampak to kar pišeš je pa zelo čudno,bili ste brez diete,omenjaš,da samo jajc ste se izogibali.Pri alergijah nikoli ni kritičen samo en alergen(pri vas jajca),ampak je kritično še marsikaj in izogibati bi se morali veliko alergenom in ko bi bili na dieti,ki je za vašega otroka primerna,bi se stanje sigurno popravilo.Predvidevam,da ste na dieti urtiko III,ki pa je res zelo stroga.Dobro se je posvetovati s kakšnim dietologom.Na začetku smo vsi starši zelo nevedni in dobro je pridobiti še kako drugo mnenje.Želim vam čimprejšne izbolšanje.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bili na bioresonanci
6.10.2006 12:38:16   
RAČKAPK
samo pripomnim
ja darjatimči tako bo kot si ti napisala

mi smo našega fanta uspešno pozdravili z bioresonanco v LJ
imel je hudo alergijo na hrano, pelode, trave, prah,...... (vse živo in mrtvo)
v času zdravljena 
smo se  strogo držali diete in je pomagalo user posted image

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bili na bioresonanci
6.10.2006 13:21:47   
Barbs
Imam tri otroke. In ugotavljam, da sem čist nevedna, ko berem to. Kako pa se v prvi fazi pokaže ta alergija na vse živo? A to se res vidi? A ima user posted image  resne težave? A se samo ugiba, če dobi kak flek, da bi to lahko blo? A je to domena bolj skrbnih staršev kot sem očitno jaz?

In nenazadnje - sprašujem se, če "prevečskrbni" starši včasih nasedejo t.i. zdravljenjem alergij, ki jih v bistvu sploh ni oz. so tako milostne , da same izzvenijo ?user posted image



_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu RAČKAPK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bili na bioresonanci
6.10.2006 13:39:11   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: darjatimci


Ne poznam sicer tvoje situacije v zvezi z alergijo,ki jo ima otrok.Ampak to kar pišeš je pa zelo čudno,bili ste brez diete,omenjaš,da samo jajc ste se izogibali.Pri alergijah nikoli ni kritičen samo en alergen(pri vas jajca),ampak je kritično še marsikaj in izogibati bi se morali veliko alergenom in ko bi bili na dieti,ki je za vašega otroka primerna,bi se stanje sigurno popravilo.Predvidevam,da ste na dieti urtiko III,ki pa je res zelo stroga.Dobro se je posvetovati s kakšnim dietologom.Na začetku smo vsi starši zelo nevedni in dobro je pridobiti še kako drugo mnenje.Želim vam čimprejšne izbolšanje.


ne darjatimci, alergolog sploh ni priporočal diete, ker testi niso nič jasno pokazali. na zadnjem pregledu pred mesecem dni je dr. vodušek rekla, da alergije na mleko ni in da mora uživati mlečne izdelke, ter da lahko začnemo uvajati jajčni rumenjak, potem pa še beljak.

jaz sem se držala dietne prehrane, mleka ne strogo, jajc pa. ampak koža ni imela izboljšanja, zato se se tudi odločila za bioresonanco. moram pa reči, da mi je zdaj marsikaj jasno.

tja sta šla mož in sin, ampak mož je rekle, da je bil vesel, da sta šla. zelo je bil zadovoljen in terapije bomo nadaljevali, mali pa bo januarja dve leti

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bili na bioresonanci
6.10.2006 13:41:23   
lana38
barbs!
Moj sin je imel tako resno alergijo, ki se je kazala v velikih in zelo srbečih urtikah. Prave jagode so bile, pa še dušilo ga je. Pri pediatru sva vedno dobila samo Claretine ali pa injekcijo, če je bila sila. rekli so, da so alergije neozdravljive in skoraj nič ni smel jesti, ker je bil alergičen na vse živo. Potem sem zvedela za bioresonanco v Rogaški slatini. Tudi sama sem bila na začetku bolj skeptična do tega, pa smo se nakoncu vseeno odločili, da poskusimo in zdaj nam ni žal, ker je sin popolnoma ozdravljen in lahko je vse, česar prej ni smel dolgih 5 let, ker je bila posledica močam napad alergije. Jaz torej trdim, da je bioresonanca zelo uspešna in ni kar nekaj...
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bili na bioresonanci
6.10.2006 13:44:23   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Imam tri otroke. In ugotavljam, da sem čist nevedna, ko berem to. Kako pa se v prvi fazi pokaže ta alergija na vse živo? A to se res vidi? A ima user posted image  resne težave? A se samo ugiba, če dobi kak flek, da bi to lahko blo? A je to domena bolj skrbnih staršev kot sem očitno jaz?

In nenazadnje - sprašujem se, če "prevečskrbni" starši včasih nasedejo t.i. zdravljenjem alergij, ki jih v bistvu sploh ni oz. so tako milostne , da same izzvenijo ?user posted image




barbs to sem tudi jaz mislila, ampak mali je res občutljiv. pri njem se to pokaže v srbečih flekih v pregibih in v skrajnem primeru si jih spraska do krvi. posebej ga to srbi ponoči in potem ne spi ampak se praska in joka. mogoče to res izzveni skozi leta, ampak zakaj bi moral otrok trpeti samo zaradi moje nevednosti. zdaj vsaj vemo, katera živila mu škodijo, če ne drugega.

sicer so kreme, ki lajšajo vnetja, ampak treba je najti vzrok.

bi bila pa zelo vesela vseh različnih mnenj in izkušenj, ker samo zato sem napisala ta post

hvala vam za pomočuser posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bili na bioresonanci
6.10.2006 13:45:24   
darjatimci
In nenazadnje - sprašujem se, če "prevečskrbni" starši včasih nasedejo t.i. zdravljenjem alergij, ki jih v bistvu sploh ni oz. so tako milostne , da same izzvenijo ?
.
Ne žal ni tako enostavno.Tudi jaz imam tri otroke,od teh je le naš najmlajši alergik AD.Mi smo imeli le manjše težave in niti nismo posumili,da gre za alergijo.ko pa sem nehala dojiti in preklopila na vso "normalno hrano"..,pa je izbruhnila alergija.Več možnosti za alergijo imajo otroci,katerih starši so tudi sami alergiki,je pa dandanes več ali manj vsa hrana umetna in posledica so alergije.Je pa res,da se o alergijah veliko govori in marsikateri starši velikokrat posumijo,da je otrok alergičen,pa se izkaže da ni. Previdnost pri prehrani že od uvajanja prehrane naprej je za otroka samo dobra naložba za njegovo zdravje.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bili na bioresonanci
6.10.2006 13:57:42   
darjatimci
Piščanc,samo tole bi še dodala.Predvidevam,da ste bili testirani samo kožno.Ti testi niso zanesljivi.Mi hodimo sicer na Ped. kl.,ampak tam se vedno testira tako,da če so kožni testi rahlo pozitivni,dajo potem otroka še na krvne teste,ki pa so veliko bolj zanesljivi.Če niste bili testirani še krvno,ti to priporočam.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bili na bioresonanci
6.10.2006 14:38:14   
piščanc
tudi krvni test so naredili, ko je bil star 6 mesecev, kožni test takrat ni nič pokazal

krvni test je pokazal senzibilizacijo na mleko (ne alergije) in nič na jajca. takrat sva se še dojila, v kašice pa sem mu dajala pregomin. stanje se je izboljšalo, ne pa čisto. vsakič ko je bilo bolj vroče, je dobil izpuščaje.

potem smo začeli hoditi k dr. vodušek, (dvakrat), kjer je delala samo kožne teste. razlaga je bila vsakič enaka - nima alergije je samo bolj občutljiv, diete ne potrebujete, lakho pa jo izvajate user posted image . reagiral je prvič na mleko in na jajca, drugič pa samo na beljak. v glavnem bedarija

sem pa konkretno spremenila našo prehrano od kar imamo žigca, šele zdaj vidim kako nepotrebni so hladilniki v trgovinah in reklame so vedno za nepotrebne stvari

je pa res, da žigcu izpuščaji pridejo in grejo oz. je enkrat bolje, drugič ne, pa še ne poznam vzroka

< Sporočilo je popravil piščanc -- 6.10.2006 14:42:28 >


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bili na bioresonanci
13.10.2006 21:54:17   
tincci
- A bioresonanco izvajajo v privat laboratorijih al kako? Kje v Rogaški, v zdravilišču?
- Kako pa poteka seansa, kaj sploh delajo otroku?
- Koliko časa po tem, ko ste uvedli dieto, ste se odločile za bicom in koliko časa ste hodile, da se je začelo izboljševat?

Mi smo iz okol. LJ, pa če bo treba, se bomo tudi v Rogaško vozili, razen če katera ve za kakega dobrega terapevta tu okoli. - A je pri komu se poslabšalo stanje, ko ste šli na bicom?

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bili na bioresonanci
7.2.2007 12:33:08   
piščanc
jaz sem tolk vesela, ker se našemu mališanu stanje izboljšuje, da skoraj vriskam.

pozdravili smo že večino alergenov, na terapije se super odziva. decembra in januarja zaradi noric nismo hodili, sedaj pa spet nadaljujemo. na vrsto je prišlo še glavno - mleko. vse ostalo smo pozdravili. v petek mleko nadaljujemo in bom videla kakšen napredek je bil po eni terapiji. če bo šlo tako naprej bo v enem mesecu konec terapij in alergije!!

kožo ima super lepo, brez vnetij, brez zdravil, še celo negovalne kreme (za suho kožo) ne potrebuje več. diete se držimo - brezmlečni izdelki. tudi če terapija za mleko ne bo uspešna (predvidevam, da je lahko vzrok tudi v telesu, ne samo v zaznavanju) je bila za nas to pravilna odločitev.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bili na bioresonanci
21.2.2007 13:30:32   
piščanc
in še za konec - včeraj je bil mali zadnjič na bioresonanci. po njihovem aparatu je sedaj vse OK z njegovo presnovo. sedaj moramo počasi začeti uvajati mleko in mlečne izdelke (ostalo že je). čez pol meseca pa bomo videli ali je OK ali ne. njegova koža je čisto OK, če bodo spet reakcije pač pomeni, da je alergija telesna in da bioresonanca več ne more pomagati, če pa ne bo več reakcij, pa juhuhu. še vedno pa mislim, da moramo počakati do poletja, saj je ponavadi dobil izpuščaje ko je bilo vroče.

ne vem, če je pomagala samo biresonanca, lahko da je najpomembnejša dieta, da je prerasel, da si je črevesna sluznica opomogla... kaj bo naprej bomo videli. še vedno bo naša prehrana vsebovala manj sladkorjev in več polnozrnatih jedi.

kolikor sem se seznanila s temi problemi, mislim da so glivice poškodovale žigovo črevesno sluznico, ki je prepuščala preveč snovi, na katere je potem reagiral alergično. z dieto smo odpravili glivice (manj sladkorja in predelanih živil), biocom pa je spremenil zapise za dojemanje nekaterih snovi.

vesela sem, da smo se za to odločili. upam, da bo naša izkušnja še komu pomagala

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bili na bioresonanci
21.2.2007 16:59:09   
sanjula
Uh, Piščanc, superička, da ste tako hitro zrihtal zadeve. Koliko terapij pa ste rabili  in a so bile vse pol urne ali celo uro. Mi smo bili danes prvič na pol urni, pa nam je tud povedala, da je aparat reagiral predvsem na črevesno floro torej glivice, ko mu je gledala stanje organov, vse ostalo pa je bilo super.
Sem tako vesela, ko berem da naši malčki tako lepo reagirajo pa naj bo bioresonanca ali pa dieta, samo da je USPEH!!!!user posted image
Upam, da bo tudi nam uspelo prebrodit to alergijo. Se tipkamo!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bili na bioresonanci
27.2.2007 10:40:46   
piščanc
sem ravno včeraj štela. vse skupaj je trajalo od oktobra  do februarja (brez decembra in januarja), se pravi cca. 10 terapij. vse razen predzadnje so bile enourne.

sicer jaz v popoln uspeh še vedno dvomim, ker je imel reakcije predvsem poleti, ko je bilo vroče. vem pa, kako reagirati, če se stanje ponovi. tele glivice so res grozne, kaj vse lahko sprožijo. še dobro, da ste šli na teste hitro, preden povzročijo večje težave.

pazite na nič sladkorja in mleka (mlečni sladkor) ter malo sladko sadje (fruktoza). polnozrnati izdelki (tudi barilla polnozrnate testenine so), da glivice nimajo dovolj hrane, pa bodo rezultati hitro pozitivni. predvsem ne hitro prebavljive hrane.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu sanjula)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bili na bioresonanci
4.3.2007 11:03:50   
binabona
pišcanc, kako to, da dvomiš o uspešnosti bioresonance. Kaj se vam kažejo kakšni znaki al se samo bojiš razočaranja, pa si puščaš kanček dvoma.

Jaz kar verjamem, da nam bo uspelo in vem da bom razočarana če nam ne bo.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bili na bioresonanci
22.3.2007 14:56:05   
Pupica
No tut mi smo bili. In od 500 testiranih stvari smo alergični na ves cvetni prah, žitarice, jajca, vsa mleka, ves sadje, nekaj vrst zelenjave, kvas, sojo, na dlako psauser posted image (mamo namreč kužiko), konzervanse, nekaj mineralov,pa še in še....

Tut mi imamo težave z glivicami, tako da se mormo izogibat sladkorja.

Z zdravljenjem bomo začeli po opravljeni dieti, ki je ubitačna -brez žitaric z izjemo koruze, proso, ajde in rižem. Brez mleka  z nadomestkom Alrnove, brez kakršnega koli sadja(tut jabolka ne), brez čajov iz cvetov, brez kvasa, soje,...
Lahko le malo mesa, zelenjavo, čaj iz plodov, kruh brez kvasa in brez glutena...
In to 3 tedne....

Potem pa terapija vsak teden...

Zaenkrat sem kar vesela, da se vsaj ve, kaj sme in kaj ne, ker prej sem le poizkušala na slepo, koža pa vsak dan slabša. Ko bomo na terapiji pa bom poročala dalje.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bili na bioresonanci
22.3.2007 21:00:44   
binabona
Pozdravljene

Mi smo sedaj dali čez tretjo terapijo.Po prvi ni bilo pretresljivih reakcij, po drugi koža katastrofa-slabša kot pred dieto, po štirih dneh izboljšanje, po tretji terapiji koža že bistveno boljša-skoraj čisto ozdravljena.

Sedaj po tretji terapiji veselo kakamo- user posted image  ima človeške gliste, ki po mnenju terapevtke delajo velike težave (ni pa sigurna ali so gliste posledica ali povzročitelj alergije) in sedaj jih izloča z blatom. Pred tem jih nikoli ni bilo videti v blatu, na bicom mi je povedala,da so prisotne in da se bodo ščistile.

Vam povem, da če nebi videla reakcij ne bi verjela, da je to možno. Jaz lahko rečem, da nam do zdaj bioresonanca pomaga in nas terapevtka zelo dobro vodi čez terapije. Vse kar napove se udejanji.
Jaz lahko le user posted image  za bioresonanco.

Pupic@ zdržite in verjemi mi z vsako terapijo bo boljše, se splača potrpeti. Držim pesti za vas.

Jaz sem prepričana, da nam bo uspelo.user posted image

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bili na bioresonanci
23.3.2007 22:26:57   
Pupica
binabona lepo je slišat sotrpine, ki gredo skozi isto in vedo povedat le pozitivne stvar.

No jaz sem malega držala ves čas na dieti, čeprav mi je pediater svetoval naj kar veselo vse je.Neka notranja intuicija mi je namreč preprečevala, da bi ga kar z vsem hranila.

Tako da nam je stanje kože zelo nihalo, od odprtih rdečih flekov, do svetlo rožnatih. NIKOLI v 6 mesecih pa ni izginilo.No z zamenjavo mleka Pregomin z ALernovo in z to dieto nam ej flek prvič po 6 mesecih izginil.Sicer je na drugem ličku še ostal eden, ampak tisti ni prosoten ves čas, le nekje 3 mesece.

Tako da sedaj smo 3 tedne na strogi dieti, potem šele pričnemo z terapijo. Kaj bo vmes?Pojma nimam!Zaenkrat se večino dneva ukvarjam s tem, kaj mu dati jesti.In danes se je še babici zalomilo, pa je malemu dala piškot.Tako da smo spet na točki 0. Pa ni panike, itak smo meli šele 1 dan dieto, k sreči ne 1 teden.

Me pa zanima kako bomo s terapijo ... mah bo že.v glavnem jaivm kako bo!

LP

(odgovor članu binabona)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bili na bioresonanci
24.3.2007 21:14:19   
beba76
O bioresonanci sem prebrala že vse živo, nikjer pa še nisem zasledila cene. A bi mi prosim katera povedala, koliko cca. to stane?
Sicer se je našemu zdaj po kremah, ki smo jih dobili, stanje zelo izboljšalo (eno na bazi olivnega olja in Elidel-tega več ne uporabljamo, ker mi je Darjatimci razložila, da ni pametno predolgo mazat s zem, ker tanjša kožo). Se pa bojim, da to ne bo trajalo v nedogled in mi je naslednja opcija zdravljenje z bioresonanco.

Hvala za odgovore user posted image

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bili na bioresonanci
24.3.2007 22:00:50   
Pupica
cca.55€ za enkrat
ampak to je še pocen varianta, sem se pozanimala za wohlmannovo metodo, kjer je terapija 150€. Kolegica k je bila je dala cca.700€, pa ni nič pomagalo.So ji rekli da jo bodo poklicali čez 3 mesece, decembra naj bi bilo to, pa je niso. Sedaj naj bi namreč imela zastonj.Mislim, dobro da obstaja splet, da lahko izmenjamo izkušnjeuser posted image user posted image user posted image Jaz vem, da jih pokličem, pa vsaj povem ta svoje, sej ponovno hodit itak nima smisla če v prvo ni pomagalo....
No sem spet z teme zašla...user posted image

No v kratkem je to to.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bili na bioresonanci
24.3.2007 22:04:39   
beba76
Hvala za tako hiter odgovor. To je pa res kar poceni proti onemu... Upam, da nam ne bo potrebno, pripravljeni smo pa. Zdaj še malo bolj, ko tudi ceno vemo...user posted image

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: bili na bioresonanci
26.3.2007 14:53:44   
piščanc
mi smo plačali 12.000 SIT za testiranje in potem 8.700 SIT za enourno terapijo.
čez smo dali cca. 10 terapij.

binabona - ja malo puščam dvoma v popoln uspeh, se bojim vsem razlagati, kako je OK, potem bo vse skupaj propadlo. vem, da so alergije na žitarice in začimbe itd. bile posledica obremenjenega organizma zaradi alergije na mleko. ampak sem res hvaležna bioresonanci, da smo prišli toliko daleč in v vrtcu ima normalno hrano (je pa malo poseben vrtec s poudarkom na polnozrnati zdravi prehrani).

vseeno pa mislim, da je njegov organizem bolj občutljiv in če ga podvržem mleku, sladkorju v vseh živilih bo spet enako. ker ima enostavno preobčutljiv organizem. odkar smo dali skoz bioresonanco, ga ni potrebno več mazati s kremo zaradi suhe kože, ne praska se, nima izpuščajev. je pa dietna prehrana itak boljša za vse nas. pač to mora prerasti, tukaj pa tudi bioresonanca ne more pomagati.

pupic@ - alergene je dobro odstraniti, ni pa nujno. alergija na kužiko je lahko samo posledica obremenjenosti organizma zaradi druge močnejše alergije (mleko, jajca). naš je bil npr. alergičen na bombaž - kako naj ga odstranim? jaz sem pa še zaradi izpuščajev, kupovala samo bombažna oblačila user posted image . ampak po uvedeni dieti je takoj po eni terapiji za bombaž tega lepo sprejel.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: bili na bioresonanci
26.4.2007 21:39:39   
zaliga
Tudi mi smo bili danes na bioresonanci!
Poleg KML. in beljaka je alergična še na vso sadje, glivice, plesen,
nekaj začimb, vse E-je, stabilizatorje...
Zdaj pa spet jovo na novo tuhtat, kaj ji dat za jest,
kaj je potrebno vse odstranit... user posted image
Za terapije se še odločama, ker je finančno kar velik zalogaj...
a ko berem vaše uspehe, sem tud jaz prepričana,
da bom razkirala, samo da se ozdravi!

Kje pa ste zdaj vse, ste že vsi ozdravljeni!? user posted image


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Začetek maja je idealen za daljse izlete in dopuste
maca83 RR

Ste izkoristili kombinacijo praznikov in sli kam na lepse?

na daljsi dopust gremo raje poleti (43%)

na daljsi dopust gremo raje pozimi (0%)

ne planiramo, ker je maja se premraz (2%)

maj je super, ne prehladno, ne premrzlo (30%)

kaj je to dopust? (20%)

imamo kolektivca, sef doloci kdaj gremo na izlete :( (6%)


Število vseh glasov: 54

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!