|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   božična darila
26.10.2009 16:42:19   
tweety83
pa dajmo še malo o tem....
že imate kakšne ideje?

Jaz sem verjetno prišla k pameti in bodo letos res čist minimalna. Sem mislila da bi vsakmu podarila kak magnetek za na hladilnik z napisom (jih imajo v DM-u)pa kaj sladkega zraven ali pa kakšen osvežilec zraka - un ko diha....user posted image Otroci itak dobijo mal več,sam tud nobenega pretiravanja.
Ša ma katera kakšno idejo?

Aja rada bi pa kr hitr nabavla stvari,ker pol s tistim velkim trebuhom in po gužvi mi lih ni za hodit.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: božična darila
26.10.2009 16:48:17   
rija
jaz sem nekaj že nabavila. sploh kakšne igrače za otroke.....ker potem decembra ni take panike.....ker imam v roku enega meseca še 6-7 rojstnih dnevovuser posted image  

moram pa rečt, da mi gredo darila vsako leto bolj na živce, ker ni več tistega čara....ampak me posiljujejo že od začetka oktobra z božičnimi piškoti, čokoladnimi božički....user posted image  obup....

hvala vam trgovci, name to ziher ne vpliva stimulativno za zapravljanjeuser posted image

za bližnje bova s tamalim sama doma izdelala darila....tak, da jih bova začela delat enkrat novembra....

jaz se ziher bolj vesela takega darila kot pa recimo tisoč prve brisače za savnouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: božična darila
26.10.2009 16:50:18   
tweety83
IZVIRNO SPOROČILO: rija



moram pa rečt, da mi gredo darila vsako leto bolj na živce, ker ni več tistega čara....ampak me posiljujejo že od začetka oktobra z božičnimi piškoti, čokoladnimi božički....user posted image  obup....


jaz se ziher bolj vesela takega darila kot pa recimo tisoč prve brisače za savnouser posted image


se strinjam!!!!!!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: božična darila
26.10.2009 17:01:57   
ronja
no, to je pa fajn slišat! Jaz ma pa vedno slabo vest, ker sama delam darila, pa si jih ne upam delat ljudem, ki imajo veliko denarja, ker se mi zdi, da niso toliko vredna (to je verjetno malo zato, ker jih moj brat ne ceni prav visoko - mislim ničesar, kar je doma narejeno, razen sladkarij, te so mu res ful bolj všeč domačeuser posted image )...
Potem pa slišim od svakinje, kako je fajn mojima puncama, da lahko mata obleke, ki jih noben drug nima! Sem skoraj dol padla! Pa jaz bi njenima fantoma z veseljem kaj naredila, samo sem se ful bala, da jim nič ne bo dovolj dobro/lepo... Mogoče se bom pa letos le opogumila pa vsem naredila darila doma... (sicer zapraviš za taka navadno več, samo so pa drugačna;)

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: božična darila
26.10.2009 17:08:29   
blak


Za ene otročičke imam že pripravljeno:

- šparovček (taki mali avtki v hipi stilu), not bom dala 1€ v mini kovancih;
- plastične pogrinjke (za pupe Hello Kitty, Barbie; za fante Cars, Tom&Jerry), krožnik, kozarec
- mali Lego;
- kake revijice z nalepkami, pobarvankami, barvice, flomastri, plastelin;
- Thinkfun igrače-so bile pred časom v akciji v sparu -20%, tako da si za 13€ dobil že kaj pametnega.

Za odrasle pa še nimam pojma. Zadnja leta so to bili domači medi, vloženi siri, kozarček specialitet s tartufi, olivna olja.... letos pa bomo videli. Nič me ni še toliko navdušilo. Sicer imam pripravljene en e take mini pleh škatle za piškotke, a bomo videli, če bo cajt za to. Se pa tudi meni malček mudi ker imam PDP čez en mesec. Zato čakam tudi jaz na kake idejeuser posted image .

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: božična darila
26.10.2009 17:09:49   
sonček33
Blak, te lahko vprašam, kej si dobila te šparovčke?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: božična darila
26.10.2009 17:27:34   
Crystall
Midva sva nakupila en kup daril v ikei, ko sva bila - odeje in brisače. Potem pa kombinirava tako, da bova dala po eno odejo, zraven voščilnico z napisom za TOPEL BOŽIČ ...  Zraven pa še steklenico in piškotke. To bodo darila za familijo.

Prijateljicam bom podarila brisače in nakit.

Vsi pa dobijo zraven voščilnico, svečnik ...

Od tega sama naredim: nakit, voščilnice, svečnike in darila zavijem.

Za otročke bom pa kupila igrače ali trenirkice. V trgovino bom šla pa v začetku decembra in vse nabavila - igrače najverjetneje po akcijah.

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: božična darila
26.10.2009 17:30:51   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

no, to je pa fajn slišat! Jaz ma pa vedno slabo vest, ker sama delam darila, pa si jih ne upam delat ljudem, ki imajo veliko denarja, ker se mi zdi, da niso toliko vredna (to je verjetno malo zato, ker jih moj brat ne ceni prav visoko - mislim ničesar, kar je doma narejeno, razen sladkarij, te so mu res ful bolj všeč domačeuser posted image )...
Potem pa slišim od svakinje, kako je fajn mojima puncama, da lahko mata obleke, ki jih noben drug nima! Sem skoraj dol padla! Pa jaz bi njenima fantoma z veseljem kaj naredila, samo sem se ful bala, da jim nič ne bo dovolj dobro/lepo... Mogoče se bom pa letos le opogumila pa vsem naredila darila doma... (sicer zapraviš za taka navadno več, samo so pa drugačna;)




evo, isto pri meniuser posted image

lani npr. sem spekla eno dobro suho pecivo in ga dala v sicer kupljene kovinske škatle, take lepe, z božičnim motivom... pol pa mi 1x v februarju prinese tašča tisto škatlo nazaj kao: to je tvojeuser posted image
pa ker sem maserka sem vsem dala kao bon za masažo, ampak ponucal ga pa ni nihčeuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: božična darila
26.10.2009 18:28:15   
Sibil_

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

no, to je pa fajn slišat! Jaz ma pa vedno slabo vest, ker sama delam darila, pa si jih ne upam delat ljudem, ki imajo veliko denarja, ker se mi zdi, da niso toliko vredna (to je verjetno malo zato, ker jih moj brat ne ceni prav visoko - mislim ničesar, kar je doma narejeno, razen sladkarij, te so mu res ful bolj všeč domačeuser posted image )...
Potem pa slišim od svakinje, kako je fajn mojima puncama, da lahko mata obleke, ki jih noben drug nima! Sem skoraj dol padla! Pa jaz bi njenima fantoma z veseljem kaj naredila, samo sem se ful bala, da jim nič ne bo dovolj dobro/lepo... Mogoče se bom pa letos le opogumila pa vsem naredila darila doma... (sicer zapraviš za taka navadno več, samo so pa drugačna;)




evo, isto pri meniuser posted image

lani npr. sem spekla eno dobro suho pecivo in ga dala v sicer kupljene kovinske škatle, take lepe, z božičnim motivom... pol pa mi 1x v februarju prinese tašča tisto škatlo nazaj kao: to je tvojeuser posted image
pa ker sem maserka sem vsem dala kao bon za masažo, ampak ponucal ga pa ni nihčeuser posted image



Ada-kaj sem lahko na listi tvojih obdarjencev letos? Jaz bi ga sigurno ponucala....

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: božična darila
26.10.2009 18:32:37   
Anonimen
Verjetno nekaj takega kot ponavadi, nic user posted image user posted image .
Razen cestitke bom naredila in pisala.
In se vedno racunam na dedke Mraze v sluzbi, da se za malecko ne bo treba nic.

(odgovor članu tweety83)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: božična darila
26.10.2009 19:28:39   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

pa ker sem maserka sem vsem dala kao bon za masažo, ampak ponucal ga pa ni nihčeuser posted image


Ma Ada, kaj se hecas?? To bi jaz takoj ponucala, ze dva meseca prav hrepenim po masazi...ahhh...

Darila pa: hm, letos sem se odlocila, da ne bo NIC.  Lani sem vsem prijateljem prinesla darila, pa njihovim otrokom, pa vmes so se novi otroci rodili...vedno darila. Jaz nisem dobila nic. Ne za praznike, ne za rojstni dan. In sem bla resnicno razocarana, ze fant je pozabil na moj rojstni dan, darila, ki sem mu ga za praznike poslala, pa ni dobil. E, tko...letos se ne grem vec tega spasa in ce bo vse prav, si bom darilo kupila sama. Vsem ostalim bom voscila, sli bomo na kaksno kuhano vino skupaj, to je pa tud vse. Ceprav uzivam v kupovanju daril in zelo rada dam, morda si do decembra se premislim in vsaj za mulcke kaj kupim...ostalim pa naredim kaksne piskote, ce bo cas. Eh, vidim da bo tezka tale s tem NIC...user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: božična darila
26.10.2009 19:32:58   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

no, to je pa fajn slišat! Jaz ma pa vedno slabo vest, ker sama delam darila, pa si jih ne upam delat ljudem, ki imajo veliko denarja, ker se mi zdi, da niso toliko vredna (to je verjetno malo zato, ker jih moj brat ne ceni prav visoko - mislim ničesar, kar je doma narejeno, razen sladkarij, te so mu res ful bolj všeč domačeuser posted image )...
Potem pa slišim od svakinje, kako je fajn mojima puncama, da lahko mata obleke, ki jih noben drug nima! Sem skoraj dol padla! Pa jaz bi njenima fantoma z veseljem kaj naredila, samo sem se ful bala, da jim nič ne bo dovolj dobro/lepo... Mogoče se bom pa letos le opogumila pa vsem naredila darila doma... (sicer zapraviš za taka navadno več, samo so pa drugačna;)




evo, isto pri meniuser posted image

lani npr. sem spekla eno dobro suho pecivo in ga dala v sicer kupljene kovinske škatle, take lepe, z božičnim motivom... pol pa mi 1x v februarju prinese tašča tisto škatlo nazaj kao: to je tvojeuser posted image
pa ker sem maserka sem vsem dala kao bon za masažo, ampak ponucal ga pa ni nihčeuser posted image


Ti pa maš smolo z obdarovanciuser posted image . Rade volje tudi jaz vzamem tako darilo. Jaz sem predlani dala eni gospe prijateljici spečene domače piškote v lepi božični škatli, notri sem ji dala tudi napisan recept za te piškote. Bila je noro vesela darila, kljub temu, da so eni najbogatejših slovencev, nisem pa pozabila niti njenega kužka, ki je dobil kost (iz goveje kože) z mašnouser posted image . To se ji je še bolj vtisnilo v srce. Torej vse je odvisno od ljudi, nekateri cenijo male stvari, nekateri pa žal gledajo samo na čim dražje praholovceuser posted image .
Glede na to, da(če) nikoli ne veš kako mu bo všeč in kaj si dejansko želi, je najbolje kupit ali naredit res eno malo malenkost, tako ti pol vsaj ni žal, da nisi dal celo bogastvo za darilo, ki mu tudi ni všečuser posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: božična darila
26.10.2009 20:10:11   
Felicita
pri nas se hvala bogu ne pretirava z darili na nobenem koncu, pa tut vsi so zadovoljni in veseli, tko da user posted image
sicer bo pa za širšo familijo letos kot običajno - kakšni domači likerji, piškoti, marmelada, paradižnikova mezga, liker tete pehte... pač bera domačega vrta in domačih kuharic user posted image eni polovici familije damo zraven še kako malenkost (ponavadi kake športne zadeve - tople štumfe, švic majce,... ker sta pač oba športnika), pri drugi polovici se pa uradno itak samo otroke obdaruje, ampak itak vsi za vse prinesejo, ampak spet take 'domače' zadeve. tut starši od mojega so blazno veseli teh domačih zadev user posted image je pa tko da tut za otroke je tam do max 20€/osebo, pa jest vsako leto znova gledam kako jim uspe na polno zadet da s(m)o pol vsi 'otroci' čist zadovoljni in veseli. pač gre tuki pomoje tut zato da se dejansko kupuje z obdarovancem v mislih in ker smo ogromna in precej povezana familija to sploh ni težko (še manj pa mučno).


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: božična darila
26.10.2009 20:50:13   
Ribica **
Tanja55, jaz vsako leto sama sebi kupim darilo user posted image  

Za otroke bom letos sama naredila, medvedke iz filca sivam, pa okvirje iz Ikee bom pobarvala, pa eno sladkarijo zraven. Za prijatelje (na druzino) bom porisala plitve navadne kroznike (mi imamo doma npr. gor sadje), za druzinske clane se ne vem, samo za psa in za tamalga od mojega ze imam kupljeno user posted image  

Za pse pa letos ne bo "enotnega" darila - verjetno bodo kar igrace, ampak odvisno od psa, kaksno bo dobil user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: božična darila
26.10.2009 20:55:19   
melanija
Pri nas je v navadi samo Miklavž in takrat bodo obdarovani samo otroci, pa še to jim bom kupila kaj uporabnega sploh ostalim - knjige, družane igre, oblačila, ma ne več kot 20 Eur vrednosti. Mojim otrokom boprinesel nekaj več - predvsem tisto o čemer sanjajo že dalj časa (in jim nismo kupili), tako da ima večjo veljavo (naj bi imelo).
Ko gremo voščit za novo leto pa nekaterim nesem paket kave in buteljko vina(naše domače) ali pa čokolado.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: božična darila
27.10.2009 8:29:18   
piko12
Pri meni pa tako- mali bo dobil nahrbtnik, sestra pižamo (si jo bo tudi izbrala), v.d.moža tudi (sam izrazil željo), starši kremo za suha stopala iz l'occitana (ker jima je moja ful všeč), sestrin mož pa USB ključ, ostali (tete, babice, prijateljice, familija od mojega) pa home made teranov liker in piškote. Nekateri ne bodo nič, ker so lani vlekli nos in sem par stvari dobila nazaj.user posted image In od njih tudi nič nočem in bodo dobili nazaj, ne da sploh pogledam.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: božična darila
27.10.2009 8:45:17   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

no, to je pa fajn slišat! Jaz ma pa vedno slabo vest, ker sama delam darila, pa si jih ne upam delat ljudem, ki imajo veliko denarja, ker se mi zdi, da niso toliko vredna (to je verjetno malo zato, ker jih moj brat ne ceni prav visoko - mislim ničesar, kar je doma narejeno, razen sladkarij, te so mu res ful bolj všeč domačeuser posted image )...
Potem pa slišim od svakinje, kako je fajn mojima puncama, da lahko mata obleke, ki jih noben drug nima! Sem skoraj dol padla! Pa jaz bi njenima fantoma z veseljem kaj naredila, samo sem se ful bala, da jim nič ne bo dovolj dobro/lepo... Mogoče se bom pa letos le opogumila pa vsem naredila darila doma... (sicer zapraviš za taka navadno več, samo so pa drugačna;)


MA DAJ, ni lepšega kot doma zašite, skvačkene, spletene, izvezene stvari. Mojemu sinčku soseda za vsak rojstni dan pa za božička nekaj splete ali skvačka - to so najbolj znucane stvari pri nas. Letos mu je spletla puloverček s konjičkom in v čestitko mu je zapisala.. Ljuba Uš, vsaka zanka v tem puloverčku so dobra misel zate, vsaka vrstica so najini skupni trenutki. Naj te greje tako kot mene greje tvoja naklonjenost in prijateljstvo...

Veš, da sem tulila kot zmaj...da si nekdo vzame čas in ure in ure razmišlja o malemu. Ni lepšega.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: božična darila
27.10.2009 9:10:41   
blak
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Blak, te lahko vprašam, kej si dobila te šparovčke?


V eni trgovinici v Trstu, center Torri d'Europa. Cena 1€user posted image . Sem jih pa videla tudi pri nas, le malo višja cena...4-5€user posted image .


Moram pa tudi jaz povedat, da sem vsako leto obdarovala vse družinske prijatelje in otroke okrog sebe, ponavadi pa nič dobila. Saj ni zaradi mene, ampak zdaj že malemu ni jasno, kako to da je pri nas dedek mraz "pustil" eno darilce za njegove prijatelje, pri njih pa ničesar zanj. Pol pa razlagaj tiste zgodbice o pridnosti, prijaznosti...

Pa tudi sama sem pred leti veliko ustvarjala za darilca, a kot pravim... Ah, kaj čem, zgleda da delujem na pozitiven feedbackuser posted image

To pa da je za rojstni dan moj in še kak drug otrok dobil darilo, ki smo mu ga mi podarili, pa niti ne biuser posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: božična darila
27.10.2009 9:11:21   
ada2
no, zdaj vem komu lahko svoje maserske usluge podarjamuser posted image  ste vse dobrodošleuser posted image

sicer pa se ne mislim obremenjevati letos s tem... spet bodo dobili bone, če jih pa ne izkoristijo, so si pa sami krivi a ne?

vsekakor pa ga dobita dve kolegici, ki sta ga dobili tudi zdaj v oktobru za RD in sta prišli še isti teden in bili ful zadovoljni ... sta rekli, da če vsako leto do konca življenja dobita masažo bosta najbolj srečni... no, pa ju bo še božiček osrečiluser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: božična darila
27.10.2009 9:13:18   
blak
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


MA DAJ, ni lepšega kot doma zašite, skvačkene, spletene, izvezene stvari. Mojemu sinčku soseda za vsak rojstni dan pa za božička nekaj splete ali skvačka - to so najbolj znucane stvari pri nas. Letos mu je spletla puloverček s konjičkom in v čestitko mu je zapisala.. Ljuba Uš, vsaka zanka v tem puloverčku so dobra misel zate, vsaka vrstica so najini skupni trenutki. Naj te greje tako kot mene greje tvoja naklonjenost in prijateljstvo...

Veš, da sem tulila kot zmaj...da si nekdo vzame čas in ure in ure razmišlja o malemu. Ni lepšega.


Uuaaaauuuu, kaka soseda user posted image !

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: božična darila
27.10.2009 9:16:15   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: blak

To pa da je za rojstni dan moj in še kak drug otrok dobil darilo, ki smo mu ga mi podarili, pa niti ne biuser posted image



to je pa še ena stvar, ki mene ful razžalosti.... smo eno leto dali delat za nečake taka osebna darila - sestavljanke s slikami kjer so vsi otroci skupaj gor, pa šalčke za mleko, pa najmlajšemu medvedka, ki ima oblečeno majčko na kateri je njegova slika... no in kaj se je zgodilo - tega medvedka smo dobili v paketu oblačil in igrač nazaj, sestavljanko so pa dali na karitasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: božična darila
27.10.2009 9:20:47   
sonček33
Uškina.. zelo lepo od sosede.

Jah ni kaj, pri izbiri daril in obdarovanju je treba biti sila previden. Sicer dobiš vse po spisku vihanje nosu, zavrnjena darila, nehvaležnost. Je pa tudi res, da včasih nimamo več dobrih idej. Mi z našo družino smo se pred leti zmenili, da obarujemo le otroke...mi vsi skupaj pa gremo januraja rajši na eno družinsko kosilo v nam ljubo restavracijo. Tako preživimo lep popoldan, zavijemo po kosilu še na kak sprehod, spijemo kavico ali čaj kej na toplem, pa je.

Prijateljice je pa navadno lahko obdaravoti. Gre za malenkosti, ki pa veliko pomenijo.



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
27.10.2009 9:21:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tweety83)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: božična darila
27.10.2009 9:36:20   
muška
Jaz recimo za otroke že imam.

Evo moje ideje (pa še vaše prosim napišite)
- 3 nečakinje dobijo nahrbtni ( sem jih kupila po 3,7 €) , vanj bom dala zvezek, barvice, voščenke, plastelinuser posted image
- 1 malo večja sestrična dobi kozmetični kufer ( ga imam doma, sem si ga kupila, drug dan pa mi je mož prinesel novega) user posted image  
- 1 malo manjša sestrična dobi pižamo (kupila v Tušu za 2,2 €) user posted image
- 12 letni nečak -. še ne vem kaj user posted image

Ostanejo mi je moja starša, tašča tast, sestra, svakinja in dva svaka ... zanje pa odkrito povedano nimam pojma. Vedno si dajemo malenkosti, tako sem recimo lani spekla pecivo in ga dala v polnem pekaču. Pa predlani so dobili teranov liker, za letos pa eno da ne vem kaj naj. Marmelade sem tudi že dala in doma okrašene krožnike s servetno, pa so me čudno gledali.... Tak da spet tavam v megli.

Mogoče bom kar usekala klasiko, in vsakemu dala 20 dag kave in čokolado zraven. Dedom pa literco.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: božična darila
27.10.2009 9:57:09   
Anonimen
Pri nas darila bodo ... a tako kot vedno samo mi trije in najožja familija (moji starši, dedi in babi, brat in sestra ter njegovi starši ter sestri s familijama). Bom pa letos ubrala pomoje to pot, da bom za vsakega od odraslih kupila malo plehnato škatlico in napekla piškote. Za otroke pa še ne vem ... al pač velika škatla s piškoti in bombončki ali kaka knjigica oz. tisto kar je otroku pri srcu. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?