|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boleče prsi
6.4.2006 18:55:55   
Anonimen
Hoj, ali ima katera  težave s prsmi, kot jaz ta mesec.To, da me bolijo prsi vsak mesec, je že zgodovina, vendar to, da me bolijo že tri tedne, pa še prehitra M je prišla, ki traja že kar pet dni, vendar se noče in noče "uliti".To, da bi lahko bila noseča niti ne pomislim, bolj me skrbi bolečina na zunanji strani dojk, ki traja že tako dolgo-nisem vajena takih extremnih sprememb!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boleče prsi
6.4.2006 19:23:34   
Anonimen
Psiha, premalo spanja, nosečnost, hujšanje,...
Bog ve, pa noben drug. Naredi test za vsak slučaj, ali pa pojdi na odvzem krvi, da izključiš možnost nosečnosti, ali pa jo potrdiš. Če boš drug mesec imela enake težave se zglasi pri svojem G. Kaj več, ti žal ne morem pomagat. Moje prsi so pa tudi ene čudakinje-včasih bolijo na full, drugič nič, tretjič...

Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boleče prsi
6.4.2006 23:14:57   
lelaval
Mene so ful bolele na začetku vsake nosečnosti. Ampak od M ni bilo niti kapljice. Sem pa že sama bila sigurna, da sem noseča. Drugače pa me ob M niso nikoli bolele.
Da boš sama vedela, naredi test, omeni pa G, kot ti je že anonimna svetovala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boleče prsi
7.4.2006 0:22:51   
KODA
Mene vsak mesec preden dobim menstro bolijo.Ko pa jo dobim,pa poneha.V nosečnosti so me pa šele fajn začele bolet,okoli 8 tedna.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boleče prsi
7.4.2006 9:25:53   
Ayo
Jz bi pa vprasala, kolkim se je ze zgodilo, da je imela boleca prsa med ovulacijo?

Jaz sem namrec imela O ravno v casu, ko mejgauser posted image  ni blo......se je vrnil vceraj, to je ravno dan po O user posted image .....no in smo sli takoj v akcijo....ampak ce sem se zmotila za en dan.....imam se upanje.....samo da so me se isti dan zacele bolet joske.....M pa (ne) pricakujem za velko noc.  Recte kej, punce!!!!!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boleče prsi
7.4.2006 9:58:02   
polona25
Jaz sem tud mela O ta teden in smo user posted image . Danes mam pa prsi ful napete in me mal bolijo. A mislite, da je to kakšen znak? user posted image  naj bi prišla okrog 22.04 (če bo).

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: boleče prsi
7.4.2006 12:18:33   
biba.73
Prosim povejte, kdaj se vam pojavijo boleče prsi, ob ovulaciji, ali po ovulaciji, jaz namreč nimam vsak mesec znakov ovulacije, ampak prsi me pa začnejo bolet!?

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: boleče prsi
7.4.2006 12:42:17   
Ayo
Jaz ne cutim vsak mesec ovulacije, ko pa jo, imam vecje ali manjse bolecine v jajcnikih in tam okoli (se posebno zvecer), rahle slabosti, nimam pravega apetita.
Tudi prsa me ne bolijo vedno, obicajno pa nastopijo bolecine 7-10 dni pred M (torej po O in povrne se mi (povecan) apetit).

(odgovor članu biba.73)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: boleče prsi
16.11.2008 11:33:42   
Medeia
hmmm...zdaj nujno rabim odgovor...sem med O in nikoli me še niso prsi bolele samo kadar imam pms in še takrat ne tako močno....če sem noseča bi blio možnost da bi zanosila 2 tedna po M???
je možno da to še poslabša psiha?
...pred tednom sem bila bolana.je lahko povezano s tem???
zdaj sem precej živčna :S

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: boleče prsi
17.11.2008 7:30:32   
tihoupanje
Narediš test, da preveriš, če slučajno nisi noseča že od prejšnjega meseca...

Če je pozitivno, se veseliš...user posted image user posted image user posted image

Če je negativno, upaš...

(odgovor članu Medeia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: boleče prsi
17.11.2008 10:49:52   
SKORPY
živjo!
vse pišete kako vas bolijo prsi mene pa ne in sem v 6 tednu ali je to normalno zdi se mi da so samo malo težje!

(odgovor članu tihoupanje)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: boleče prsi
17.11.2008 15:38:46   
Medeia
saj ne verjamem da sem noseča...zdaj sem ravno v času ovulacije pa so me dans nekaj ur močno jajčniki boleli...prav zaprav je vse kar je vzvezi z mojo maternico boleče...od bolečih menstruacij,ovulacij ali pa kar tako....sem ena tistih ki pač nima sreče
zdaj samo k ginekologu...da mi potrdi da ni nič narobe...zaželite mi srečo

(odgovor članu SKORPY)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?