|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brisače
26.5.2010 13:43:45   
aknela123
Postavila bom eno neumno vprašanje, ampak saj veste, kdor ne vpraša, pač ne izve. 
Zanima me, koliko brisač porabite pri tuširanju? Midva vsak večer, ko se stuširava, dava vsak svojo brisačo v košaro za umazano perilo, oz. tudi če se čez dan, gre pač več brisač v košaro. Zdaj, ko še so otroci majhni, še gre, a potem, ko bodo zrasli, je to pet do šest brisač vsak dan za pranje.
Kako pa ve, jo uporabite večkrat, ali kako, sploh pri večjih družinah, vedno imate poln pralni stroj samo brisač?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brisače
26.5.2010 13:47:16   
BUŠICA
midva uporabiva brisačo za telo 2x. in ja, imam en stroj samo brisač-1x na teden.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brisače
26.5.2010 13:47:34   
kristinaj
jaz jo imam za večkrat, ker je itak čista, kakšen pa prideš izpod tuša... ko jo parkrat uporabim jo dam na radiator da se posuši in nato v koš, ker če dam mokro noter začne smrdeti...
za otroke isto za večkratno uporabo, zamenjam le če se umaže (kakica) ali po večkratni uporabi..... 2-3x...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
26.5.2010 14:05:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brisače
26.5.2010 14:06:50   
Katy78
Tudi mi uporabimo brisačo večkrat, zakaj pa ne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: brisače
26.5.2010 14:08:10   
štrumfek
večkrat.Menjam nekje 2-3 dni..

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: brisače
26.5.2010 14:14:47   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

Postavila bom eno neumno vprašanje, ampak saj veste, kdor ne vpraša, pač ne izve. 
Zanima me, koliko brisač porabite pri tuširanju? Midva vsak večer, ko se stuširava, dava vsak svojo brisačo v košaro za umazano perilo, oz. tudi če se čez dan, gre pač več brisač v košaro. Zdaj, ko še so otroci majhni, še gre, a potem, ko bodo zrasli, je to pet do šest brisač vsak dan za pranje.
Kako pa ve, jo uporabite večkrat, ali kako, sploh pri večjih družinah, vedno imate poln pralni stroj samo brisač?




zelo mačehovsko se obnašate pri vas do okolja.user posted image
in žalostno, da to prenašata tudi na otroke.

če se stuširam, predvidevam, da sem čista in tisto brisačo potem komot uporabim 3-4 krat.....jo lepo posušim in je znova primerna za uporabo.

< Sporočilo je popravil rija -- 26.5.2010 14:16:05 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: brisače
26.5.2010 14:42:34   
donat
jo posušim in porabim do 5x, saj ni umazana
imamo pa vsak svojo, seveda mojuser posted image pa za vsako tuširanje nova brisačauser posted image

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: brisače
26.5.2010 14:45:50   
kalbo
Seveda uporabim brisačo večkrat za tuširanje. Za britje je pa vsakič frišna.

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: brisače
26.5.2010 14:47:56   
Oceania
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Seveda uporabim brisačo večkrat za tuširanje. Za britje je pa vsakič frišna.


Britje z brisačo? Prvič slišim....

user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: brisače
26.5.2010 15:06:57   
Greenie
Tudi pri nas menjamo brisače na nekaj dni. Se mi jih ne nabere toliko, da bi jih posebej prala, zato jih perem skupaj s posteljnino ali otroškimi cotkami. Mi na misel ne pride, da bi toliko prala, tudi zaradi okolja kot je že rija omenila.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: brisače
26.5.2010 15:10:23   
naja17
Ob takih postih dobim občutek, da sem prava umazanka, ker brisačo uporabim večkrat user posted image

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: brisače
26.5.2010 15:14:47   
water lily
Ti pa še nisi dolgo na RR a?user posted image

Drgač pa zmeri novo, zato k jih nimam kam obesit. Perem pa itak z oreščki brez vse svinarije tk da do okolja zarad tega glih kkšne hude slabe vesti nimam.


(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: brisače
26.5.2010 15:17:08   
Ploha
Brisače uporabljamo večkrat, itak se prej stuširaš, umiješ, namiliš karkoli, da si čist in potem je brisača samo za obrisat, al ne user posted image

Ko si glavo perem pa uporabim 2 brisači. Obe za večkratno uporabo. Imamo male brisače in z eno bi težko prišla skozi, da bi si še mojo grivo mal osušila.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Ob takih postih dobim občutek, da sem prava umazanka, ker brisačo uporabim večkrat


Enako!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: brisače
26.5.2010 15:26:54   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Ob takih postih dobim občutek, da sem prava umazanka, ker brisačo uporabim večkrat user posted image


Ampak res user posted image

če bi jo menjala po vsakem tuširanju, bi jih pa res morala non stop prati user posted image   pač menjam na nekaj dni, po filingu ko se mi pač zazdi, da je čas za pranje.  Kot so že predhodnice rekle - itak obrišeš čisto telo - zakaj bi torej morala vsakič zamenjati? user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: brisače
26.5.2010 15:37:55   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

Brisače uporabljamo večkrat, itak se prej stuširaš, umiješ, namiliš karkoli, da si čist in potem je brisača samo za obrisat, al ne user posted image

Ko si glavo perem pa uporabim 2 brisači. Obe za večkratno uporabo. Imamo male brisače in z eno bi težko prišla skozi, da bi si še mojo grivo mal osušila.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Ob takih postih dobim občutek, da sem prava umazanka, ker brisačo uporabim večkrat


Enako!



Enako.user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: brisače
26.5.2010 16:49:16   
Felicita
jest pa ne... mi smo v familiji 4je. vsi se tuširamo vsak dan (vsaj 1x). če bi vsak dan vsak brisačo vrgel za oprat je to (vsaj) 28 (!!!) brisač v enem tednu. pa dobro ljudje, a ste vi resni? sej bi lahk ves teden samo to prali, da o količini vode k gre za brezveze in praška sploh ne govorim. jest dam brisačo posušit (pozimi jo raztegnem čez radiator, poleti včasih kr ven), uporabljam jo pa tut do 1 teden naenkrat. 

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: brisače
26.5.2010 16:55:50   
Dashenka
1000x prežvečena tema.user posted image user posted image user posted image

Torej, mi smo družina packov, ki brisač nima za enkratno uporabo.
Menjam jih po potrebi, tako "od oka" 2x tedensko.

Daleč stran od tega, da bi se štela za kakšnega ekofrika, ampak, da mečete brisače po vsaki uporabi v koš za umazano perilo in jih po pranju po možnosti še sušite v sušilcu, pa že skoraj meji na ekoterorizemuser posted image


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: brisače
26.5.2010 17:01:49   
witch
Nas je pa 6 in moramo večkrat tedensko oprat brisače. Ker nimamo označeno od katerega je brisača, se mi je včasih smešno brisati z brisačo, katero je naprimer prej uporabil od sestre fant user posted image ko vem, katera je bila prej sigurno moja jo uporabim večkrat, če ne vzamem novo. Jo pa posušim na radjatorju in jo potem vržemo v koš. Moj pa seveda čisto znori, samo, da mu omeniš, da bi se z eno pobrisal 2x user posted image ma ne vem kaj ima to za navade... Tak da on ima vedno novo, jaz pa čisto odvisno (kot sem že zgoraj napisala). 

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: brisače
26.5.2010 17:07:02   
zmajaz
Že itak skoraj vsak dan operem kak stroj perila, pa od tega so že itak velik del tudi brisače, glede na to da smo 4-je, če bi pa brisačo že po ekratni uporabi vrgla v pranje, potem bi pa lahko prala po več strojev na dan. Kako pogosto jo menjam v bistvu težko rečem - čisto po potrebi, kakor se mi zdi, 1 brisačo imam nekak za 2-3 dni - ampak za vse: tuširanje, jutranje umivanje, umivanje rok čez dan ...

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: brisače
26.5.2010 17:10:21   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

1000x prežvečena tema.user posted image user posted image user posted image

Torej, mi smo družina packov, ki brisač nima za enkratno uporabo.
Menjam jih po potrebi, tako "od oka" 2x tedensko.

Daleč stran od tega, da bi se štela za kakšnega ekofrika, ampak, da mečete brisače po vsaki uporabi v koš za umazano perilo in jih po pranju po možnosti še sušite v sušilcu, pa že skoraj meji na ekoterorizemuser posted image




[sarcasm on] ah ne, zakaj? sej uporabljajo oreščke in/ali pralne krogle... elektrika pa voda sta pa itak zastonj in v izobilju [sarcasm off]


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: brisače
26.5.2010 17:16:29   
ajsek
Rahlo offtopic, kako ne veste, katera brisača je vaša?
Saj imate verjetno več obešalnikov in je že itak jasno, da je skrajno desni vaš, naslednji sestrin,... Poleg tega pa delajo brisače različnih barv.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: brisače
26.5.2010 17:51:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

[sarcasm on] ah ne, zakaj? sej uporabljajo oreščke in/ali pralne krogle... elektrika pa voda sta pa itak zastonj in v izobilju [sarcasm off]



ne morem, da ne bi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: brisače
26.5.2010 18:18:07   
Colt
Ladies...včeraj je bil mednarodni svetovni dan brisače user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: brisače
26.5.2010 18:50:50   
luan
Menjamo 2-3 x tedensko.Ker imam že tako vsak dan eno veliko in eno malo brisačo v pranju saj mi jih moj gospod prinese s treninga.Pa bi potem en stroj na dan imela samo brisač.Pa že tako se mi zdi, da samo prerem , obešam in zlagam-ma začaran kroguser posted image .

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?