|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cerebralna paraliza
21.3.2006 16:22:05   
jajo
Želela bi z nekom govoriti kateri otrok ima abnormno nevrološko simptomatiko zvišan mišični tonus spodnjih okončin. V razvojni so mi dejali da če se to ne bo moglo odpraviti s fizioterapijo je možna cerebralna. Začele bomo hoditi k dr.Travnik na KC. Sem čisto šokirana in panična.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cerebralna paraliza
21.3.2006 18:53:35   
ANDREJA 75
HAJ najprej te prosim ,da malo več napišeš kaj sploh je z otrokom ,da morata hodit na terapijo ali že ima potrjeno diagnozo cerebralna paraliza - napiši kaj več pa ti potem lahko kaj svetujem glede  tega
POZDRAVČEK

< Sporočilo je popravil ANDREJA 75 -- 21.3.2006 18:57:36 >

(odgovor članu jajo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cerebralna paraliza
21.3.2006 19:35:20   
Anonimen
Moj ima zvišan tonus spodnjih in zgornjih okončin pa še levo stran slabšo.ima pa tudi cp.

(odgovor članu ANDREJA 75)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cerebralna paraliza
21.3.2006 20:35:56   
jajo
Nimam diagnoze,drugače je z deklico 2,5 meseca staro v redu le v rokah in nogah ima sunkovite gibe, iztege nog.

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cerebralna paraliza
21.3.2006 20:58:24   
ANDREJA 75
Ali si bila že pri nevrologu

(odgovor članu jajo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cerebralna paraliza
22.3.2006 8:25:56   
jajo
Bila sem samo v razvojni ambulanti. Sedaj pa čakam da grem k nevrofizioterapevtki v klinični center. (prvič)

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cerebralna paraliza
22.3.2006 15:47:39   
Barči78
Neja je imela ob rojstvu krvavitve v zadnjo možgansko kotanjo. Že takoj so naju napotili v razvojno ambulanto in od tretjega meseca dalje redno 1x tedensko hodiva na fizioterapijo. Tudi ona je imela kar precej povišan mišični tonus v zgornjeim in spodnjem delu telesa, pa nizek tonus v trebuščku. Tako, da tudi niso vedeli povedat, obstajala je možnost cerebralne paralize.
Z redno vadbo doma in obiskih pri ft-tki, se je Neji stanje močno izboljšalo in razmeroma hitro. Pa je baje zelo slabo kazalo na začetku. Tako, da ne obupat, pridno delajta doma, tako kot vama bo pokazala fizioterapevtka, ogromno lahko nadoknadita ali pa zamudita prav v prvem letu otrokovega razvoja.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu jajo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cerebralna paraliza
19.4.2006 11:25:34   
mojamura
moj partner in jaz sva oba cerebralca. lahko me kontaktiraš tudi privat, mogoče pa bom ti s kakšnim podatko pomagala

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu jajo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.
Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?