|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   copatki za vrtec? nasvet
18.8.2009 12:45:27   
maktub
počasi se pripravljamo za v vrtec pa me zanima kateri copatki so za 16 mesečnika najbolj komot pa da si jih nemore kr tako sezut kajti nas si jih takoj sezuje?

ima katera izkusnje z copatki Robeez?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: copatki za vrtec? nasvet
18.8.2009 13:02:44   
Lunca1
http://stores.shop.ebay.com/Shoes-Zoo__W0QQ_armrsZ1

teli so super, samo imajo spodaj usnjen podplat. V enih vrtcih menda zahtevajo gumijaste podplate.

Robeez so še enkrat dražji.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: copatki za vrtec? nasvet
18.8.2009 13:11:00   
CatJa
V našem vrtcu zahtevajo copatke ala ciciban. Sploh pri tako majhnih.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: copatki za vrtec? nasvet
18.8.2009 13:49:57   
Taanikaa
dobro vprašanje,sem že sama to študirala,kateri pa so najboljši copatki,če se otrok ful poti v nogice???????

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: copatki za vrtec? nasvet
18.8.2009 14:02:14   
piko12
Moj je imel do maja robeezke, pol mu je bilo vroče in je dobil crocse. Zdaj bo imel najprej crocse dokler je še toplo pa če se bo obeslo še naprej, drugače pa najbrž kako ciciban varjanto, ker že sami hodijo na wc in je mokro pa to.

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: copatki za vrtec? nasvet
18.8.2009 14:34:10   
Anuška79
naša je šla lani v vrtec s 14 mes. vse leto je nosila shoo-shoo copatke, ki so zelo podobne copatkom robeez, zadnji mesec pa potem kar pediped original 'čeveljce', ker je copatke prerasla. Tudi letos bo imela take copatke - drsijo ne, so mehke, premočijo pa tudi ne ob parih kapljicah vode - kopalnice so pa čiste. 

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: copatki za vrtec? nasvet
18.8.2009 14:39:41   
sayuri
Moja dva bosta stara 14 mesecev in še ne hodita. Čez 14 dni gresta v vrtec. Obuta bosta v copatke "ala robez". neki takega, kot je dala Lunca1 link, samo da jih jaz kar preko neta v Sloveniji naročim. Me sploh ne zanima, kaj zahtevajo v vrtcu.user posted image   Po nasvetu razvojne pediatrinje ju imam čimveč bosa ali v mehkih copatkih, zato mi ne pride na pamet, da bi ju sedaj dajala za v vrtec v copate s trdim podplatom. Kasneje, ko bosta shodila in že orng hodila, bom razmišljala o Superfit copatkih, ki so mehkejši, kot Cicibanovi. Pa meseci bojo hladnejši, pa na kahlico bojo začeli hodit, pa po wcjih, garderobi....

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: copatki za vrtec? nasvet
18.8.2009 14:57:57   
maktub
anuska79 a tej copatki ne drsijo...

v katalogu pise da Robeez in shooo-shoo copatke ne drsijo ampak kolegica mi je rekla da so prekleto drsele in da niso praktične za igrala in mokre kopalnice?

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: copatki za vrtec? nasvet
18.8.2009 14:59:09   
Rahelca
Se strinjam s kolegico. Za vrtec so, vsaj zame, najbolj primerni copati Ciciban. Imajo oporo in res ne drsijo.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: copatki za vrtec? nasvet
18.8.2009 15:00:02   
Najaa
Naša je imela iste kot doma - Superfit.

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: copatki za vrtec? nasvet
18.8.2009 15:00:32   
Julija08
Meni Robeez niso všeč, ker je ful močna elastika in sin je imel vedno ful otiščano ko jih je imel gor.

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: copatki za vrtec? nasvet
18.8.2009 15:00:33   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Rahelca

Se strinjam s kolegico. Za vrtec so, vsaj zame, najbolj primerni copati Ciciban. Imajo oporo in res ne drsijo.


+In so edini, ki se ne razpadejo. ma kar koli smo drugega kupli ni zdržalo eno šolsko leto.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: copatki za vrtec? nasvet
18.8.2009 15:01:25   
Julija08
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Rahelca

Se strinjam s kolegico. Za vrtec so, vsaj zame, najbolj primerni copati Ciciban. Imajo oporo in res ne drsijo.


+In so edini, ki se ne razpadejo. ma kar koli smo drugega kupli ni zdržalo eno šolsko leto.





Ampak saj jih imajo itak samo za par mesecev, ker potem jih prerasejo, ne?

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: copatki za vrtec? nasvet
18.8.2009 15:04:48   
lilija*
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

samo da jih jaz kar preko neta v Sloveniji naročim.


Kje pa jih naročiš? Lahko prilepiš link? Prosim:-)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: copatki za vrtec? nasvet
18.8.2009 15:06:54   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Rahelca

Se strinjam s kolegico. Za vrtec so, vsaj zame, najbolj primerni copati Ciciban. Imajo oporo in res ne drsijo.


+In so edini, ki se ne razpadejo. ma kar koli smo drugega kupli ni zdržalo eno šolsko leto.


Nam itak noga tako hitro raste, da moramo copate že zarad tega menjat user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: copatki za vrtec? nasvet
18.8.2009 21:07:20   
Naja31
Za vrtec so po mojih izkušnjah primerni samo copatki s trdim podplatom ala ciciban ali superfeet. Ker otroci niso v copatih samo v igralnicah,ampak skačejo po garderobah, po wcjih, kjer je po tleh tudi mokro, najmanjši, ki ne hodijo na sprehode, so na terasi, za kar se ne preobuvajo,.... 

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: copatki za vrtec? nasvet
19.8.2009 6:29:40   
Pingvinčica
Tanikaa maš ZS

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: copatki za vrtec? nasvet
19.8.2009 7:20:47   
Taanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pingvinčica

Tanikaa maš ZS




enako pingiuser posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: copatki za vrtec? nasvet
19.8.2009 10:45:11   
Srčekgirll
Pri nas v vrtcu, kot sem opazila nč ne komplicirajo in imajo otroci cicibanove al pa kao te, kaj so že "krokse". Sam, da je trd podplat in da ne drsijo.

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: copatki za vrtec? nasvet
19.8.2009 10:48:39   
livia
http://stores.shop.ebay.com/Shoes-Zoo__W0QQ_armrsZ1

Tudi jaz prisegam na tele.
Pri nas jih imata obe tamali za v vrtec, čeprav so bolj pristaši ciciban. Ker sva pa z mlajšo hodili v razvojno ambulanto zaradi hipotonije, ji ne dam drugih copatk. No, od njene vzgojiteljice ima celo njen sin iste, tako da ni težila. Mi je pa pediatrinja rekla, da če bodo v vrtcu kaj komplicirali naj jo kar pokličejo, da jim bo kao ona povedala kaj je najboljše za otroka.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: copatki za vrtec? nasvet
19.8.2009 11:38:56   
maktub
punceee odločila sem se da naročim copatke vendar nevem pri meritvi.. boso nogico sem mu izmerila in ima med 13.5 do 14 cm... vandar ko merim sandalčke pri katerim ima prste do konca pa je 16 cm...???? pomoje bi mogla k bosi nogi pristet se kak cm glede na to da ima jeseni tudi nogavičke?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: copatki za vrtec? nasvet
19.8.2009 12:40:34   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: maktub

punceee odločila sem se da naročim copatke vendar nevem pri meritvi.. boso nogico sem mu izmerila in ima med 13.5 do 14 cm... vandar ko merim sandalčke pri katerim ima prste do konca pa je 16 cm...???? pomoje bi mogla k bosi nogi pristet se kak cm glede na to da ima jeseni tudi nogavičke?


Jaz merim tako da stoji. Zarišem zadaj in spredaj. Lahko pa tudi stopi v škatlo od čevljev, da zadaj ni treba risat in samo spredaj zarišeš (to imajo pri Superfitu tudi na škatli narisano).

Po priporočilih strokovnjakov je čevelj lahko maksimalno 12 milimetrov večji.

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 19.8.2009 12:48:13 >

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: copatki za vrtec? nasvet
21.8.2009 23:54:55   
polma

Iz mojih izkušenj vam povem- tele copatki, Jinwood, so neuničljivi. Perem jih v pralnem stroju na 40 al pa 30 stopinj, preživeli so avtocamp-pesek, morje, bazenček, kamni, ma vse možno! Naš pobalin ima 14 mesecev in hodi 2 dobra meseca, pa so bli to njegovi edini čevljci do pred kratkim.  Nogica se ne poti. Tako da jih toplo priporočam!!!





< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 24.9.2009 20:17:42 >


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: copatki za vrtec? nasvet
21.8.2009 23:57:47   
polma
Aja, še to-če maš crocse, lahko jih uporabiš še za copate. Vsaj v našem vrtcu je tako. 

_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: copatki za vrtec? nasvet
22.9.2009 22:05:40   
nell
Rada bi samo povedala, da vrtec nima nobene zakonske osnove, da lahko od staršev zahteva kakšne copatke naj kupijo svojemu otroku - toliko v vednost.

moj ima tud tele Jinwood- so se do sedaj krasno obnesli, samo čez prehodno zimsko obdobje mu dam kakšne z gumjastim podplatom, ker če so otroci na terasi v copatih, mi res ni najbolj toplo pri srcu, da bi ga zeblo v nogice. Je pa res, da mu nogica zaenkrat še hitro raste, tko da jih bomo do zimskega obdobja že itak mogli zamenjat.

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 24.9.2009 20:18:58 >


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu Lara22)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Malčkov tek letos praznuje skupaj z Modrim...
photo
Udeležba na Malčkovem teku bo za vse mlade športnike brezplačna, kar omogočajo številni zvesti partnerji dogodka. Zaradi...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?