|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cyclo-proginova in klomifen
5.6.2007 22:43:49   
witto
Od danes naprej imam terapijo  z cyclo-proginova tabletke, 21 dni, prihodnji mesec pa 5 dni klomifen. Zanima  me kakšni so stranski učinki,oz. ali je katrera  imela kakšne nevšečnosti? In kaj bo naprej?

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 7.6.2007 19:01:23 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cyclo-proginova in klomifen
12.6.2007 15:04:05   
*ajetam*
ja iste tablete jem jaz...
cyclo progynovo že leto in pol, klomifen pa sem jedla tut ene pol leta. sedaj jih ne več. je rekla ginekologinja da bove sedaj malo počakale in bove začele jih jest potem če bo potrebno spet...
kakšnih posebnih stranskih učinkov nimam. mi je pa velikokrat v določenem obdobju slabo. to je pa vse...
pa joške me zelo bolijo samo to e pa zaradi povišanega hormona prolaktina...
vprašanja kako naprej pa ne razumem...

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cyclo-proginova in klomifen
12.6.2007 22:30:17   
lin
Ciao.
Jaz jih tudi jemljem.No sem komaj začela,mi manjkata še dve tabletki da zaključim škatlico,pol pa 7 dni pavze pa še eno škatlo pa konec.
Jaz sem te tablete dobila, ker mi je po ss user posted image zamujala skoraj 3 mes.
Zakaj pa jih ti jemlješ?
Meni je blo na začetku malo slabo, pa dojke me občasno malo bolijo.,drugače pa nimam nobenih drugih stranskih učinkov.
LP

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cyclo-proginova in klomifen
12.6.2007 22:58:41   
*ajetam*
ja iste stranse imave potem..
jaz jih jem ker imam preveč prolaktina in nimam ovulacije in nimam normalnih user posted image
zato jih morem jest. ker drugač sploh ne dobim user posted image ali pa je pa se kar noče končat user posted image

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cyclo-proginova in klomifen
13.6.2007 9:49:57   
witto
živjo,hvala za odgovore. Jaz ciclo proginovo jemljem, ravno zato, da dobim user posted image , in baje tudi zato, da se mi odebeli maternična  stena, ki bi morala merit cca.12mm, dejansko je jo pa imam komaj 4mm debelo. Zdravnik mi je tudi rekel, da naj bi se po teh tabletah malo zredila, jaz sem pa šla 1 kg.dol Imam pa slabosti, ki so ful pogoste v popoldanskem času. Vlavnem, ko končam to teapijo, me čaka še klomifen, 5 dni. Upam, da bo ena terapija dovolj, in da bo na jesen pozitiven rezultat

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cyclo-proginova in klomifen
14.6.2007 22:31:52   
lin
Jaz spremembe teže nisem opazila

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cyclo-proginova in klomifen
15.6.2007 10:32:10   
*ajetam*
tudi jaz ne...
nekatere pa se mčno zredijo zaradi klomifena

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cyclo-proginova in klomifen
16.6.2007 19:46:48   
sabina25
Tudi jaz sem jemala omenjene tablete pa z mojo nosečnostjo ni bilo nič.
Zredila sem se 2-3 kg.

Nato pa sem jemala bromergon iz izgubila te kile.

G nama je svetoval da v jeseni probamo z umetno oploditvijo bomo videli kaj bo.

Za visok prolaktin je krivo tudi razborjanje in stres- punce umirite se (jaz se ne morem)

< Sporočilo je popravil sabina25 -- 16.6.2007 19:47:31 >

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cyclo-proginova in klomifen
20.6.2007 8:59:52   
NatNat
Hi, tudi jaz imam terapijo s Cyclo-proginovo. Za mano je prvi mesec jemanja in težav ali kakršnih koli sprememb nisem opazila. Imam pa vprašanje, ali katera ve kako je z ovulacijo v času jemanja teh tabletk? Ali zadnja bela tabletka v času ciklusa pomeni čas ovlacije? Ali se v času te terapije lažje zanosi ali morda celo težje? Lepo prosim za odgovor in Srečno vsem!! Natalija

(odgovor članu sabina25)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: cyclo-proginova in klomifen
20.6.2007 12:24:43   
witto
vmes je menda tudi možna zanositev. Vem, da je te iste tablete jemala moja svakinja, in je po tem ko jih je nahala jemat,po 3 mesecih zanosila. Me pa  zanima ali je katera jemala te tabletke, skupaj z klomifenom. Ker, jaz naj bi jemala c. p. do 29.6. potem bi mogla dobituser posted image , in z 5.7. naj bi začela klomifen, ampak jaz imam še eno škatlico ciclo-proginove,in nevem kdaj naj začnem.?

(odgovor članu NatNat)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: cyclo-proginova in klomifen
21.6.2007 13:55:05   
*ajetam*
ja,jaz sem jemala oboje. sedaj sem s klomifenom prenehala ker ni bilo učinka...

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: cyclo-proginova in klomifen
21.6.2007 13:56:47   
*ajetam*
IZVIRNO SPOROČILO: sabina25



Za visok prolaktin je krivo tudi razborjanje in stres- punce umirite se (jaz se ne morem)


jaz sem pa slišala da to nima nobene veze user posted image
mani se nikoli ni zdelo da sem preveč živčna in pod stresom. samo ko sem izvedela za prolaktin da imam povišanega sem se malo zamislila user posted image

(odgovor članu sabina25)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: cyclo-proginova in klomifen
21.6.2007 23:22:07   
witto
ajetam, koliko časa si jemala klomifen?

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: cyclo-proginova in klomifen
22.6.2007 7:51:23   
metuLJchy
tudi jaz sem jedla cyclo...2 meseca sicer samo, ker so se mi lani poleti totalno zmešali ciklusi, prej je bila na 21-24 dni M., potem pa od 40-90 dni...se ti zrola ne veš, kdaj imaš ovulacijo, kdaj naj čakaš M.... ko sem jedla cyclo sem potem M. vsaj dobila...zgleda pa pri marsikateri od nas, ki ima te probleme ta presneti prolaktin kriv...a je kateri zdravnik povedal zakaj naraste??

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: cyclo-proginova in klomifen
25.6.2007 11:12:47   
*ajetam*
kar precej časa...
ene 8 mesecev po moje...ali pa pol leta. sej ne vem več user posted image

< Sporočilo je popravil *ajetam* -- 25.6.2007 11:13:18 >

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: cyclo-proginova in klomifen
25.6.2007 11:14:32   
*ajetam*
IZVIRNO SPOROČILO: metuLJchy

ta je kateri zdravnik povedal zakaj naraste??


zanimivo vprašanje. mislim da meni ni povedal...

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: cyclo-proginova in klomifen
29.6.2007 12:22:32   
fortun
tut jaz sem začela s Cyclo proginovo - meni jo je Reš predpisal, ker nimam ovulacije in imam zelo neredne M. Rekel mi je namreč na zadnjem pregledu pri njemu, da naj se javim pri njemu en teden pred M v avgustu, da bomo začeli s špikanjem. In ko sem mu razložila, da se mi niti približno ne sanja kdaj bom v avgustu dobila M, še manj pa 1 teden pred tem mi je dal dve škatlici CP(do sedaj sem na približno polovici prve). Moram rečt, da nekih stranskih znakov niti nisem opazila - mogoče malce mozoljčkov pa utrujenost sem pa tja - ampak po moje je to bolj zaradi vremena - sem namreč zelo vremensko občutljiva in me tale nihanja ze v osnovi obremenjujejo

ja, mene pa v zvezi  s CP zanima še ena stvar:  v kolikih dneh po zadnji tabletki (21-ti) ste dobile user posted image ? jaz se namreč moram naročit, pa ne vem točno, kdaj naj se - ker ne vem kdaj pricurlja in prikaplja. mogoče pa sploh ne bo user posted image user posted image user posted image  in bom čez user posted image  pestovala...  user posted image user posted image user posted image  se moram kar sama malce bodrit - je bolj veselo

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: cyclo-proginova in klomifen
29.6.2007 15:40:43   
tosja
Punce prav vsem, ki si želite user posted image  user posted image  user posted image  imate težave z user posted image  - je ni,... vaša osebna G pa vas zdravi in predpisuje Klomifen in podobno - pojdite v ambulanto za zdravljenje neplodnosti user posted image
Se vam bo mogoče čudno zdelo, ampak tako kot pravim, če je želja in težave...- tam so strokovnjaki!
Moja G mi je že po letu dni priporočala obisk ambulante - ne da bi sama nekaj poskušala...
 
Vsem želim lep, debel user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: cyclo-proginova in klomifen
29.6.2007 21:38:51   
witto
Fortun, jaz sem začela  z cp 5.6. do 26.6. Danes je pa prišla user posted image ,se pravi po 3 dneh. 5.7. začnem dvakrat na dan z klomifenom in vmes spet cp.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?