|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   danaja
13.9.2004 15:06:31   
mela
se bove kle lazje pogovarjale!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   danaja
13.9.2004 15:13:14   
mela
tam pod boleče dojke si preberi kar sem ti napisala pa kle odpis!

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   danaja
13.9.2004 15:19:12   
danaja1
čao!
Ja res bo mogoče prezgodaj, bomo potrpeli do takrat!
Kolko dolgo se pa vidva matrata:)):)):ups::miska:

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   danaja
13.9.2004 15:50:00   
mela
ah midva sva sele zacela-ce bo bo v dugo ratalo al pa drugi spodrsljaj

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   danaja
13.9.2004 16:43:36   
Sulfinija
Tudi meni se lahko javiš.Pisala si na Undrejino temo in tudi mojo zgodbico kar tam preberi in bom vesela če si javiš na tvojo temo,ki si jo odprla ali pa mi pošlji v RR nabiralnik sporočilo z veseljem ti bom na vse odgovorila!!!!!

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   danaja
13.9.2004 17:31:01   
Sisy
o me veseli da je tukaj tudi kakšna gor ki čaka na rezultate 2.pokusa :bravo:;)...tudi ja bom drug teden videla če je ratalo....in vidve, sta bili pridni....mislim glede :sloncek::sloncek::sloncek:?

no držim pestke za vaju

lp

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   danaja
13.9.2004 18:06:28   
mela
mojca 9000 ne vem ns kero mislis a name ali na danajo??!!:zmeden:no bila sva zeeeelllllllooooooooo pridna glede:sloncek: tako da upam da bo ratalo ampak me tako cudno daje razpolozenje da po eni starni so lahko nosecniski znaki po drugi so pa lahko znaki :hudicek:!tako da hallllllooo a nam bog nam ni mogel dati različne znake da vemo kaj se z nami dogaja ne pa čist iste znake za popolnoma drugacni stvari!:grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   danaja
13.9.2004 18:20:51   
Sisy
te čist razumem...prejšnji mesec sem imela isto....vse možne nosečniške znake, ki pa so očitno zrasli v moji glavi ker je bila :hudicek: točna da je kaj....ta mesec si pa merim ovulacijo in upam da bo kaj več sreče....znakov pa sploh ne opazujem ker sem ugotovila da je to čist brez veze....

:bravo: veliko sreče

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   danaja
13.9.2004 18:26:59   
mela
no jaz sem mirela le ime sem si zdaj spremenila kr me pač tako vsi kličejo...no sj nii vazno!ej tako prav imas ampak tako tesko si je vse to ibiti iz glave-meni ne rata a pravijo da kao ne smes sploh misliti na to pa bla bla bla...pa bo ratalo!!kako pa naj neham misliti na to??????????:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?