|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darila tašče, tasta
4.12.2009 11:02:02   
Antilopa
Vas njegovi/njeni starši obravnavajo enako kot svoje otroke kar se tiče rojstnodnevnih daril?

Moram reči, da se me kar dotakne, ker dobim le ene čokolatine, čeprav se zavedam, da je to moj problem. Konec koncev so se le spomnili na rojstni dan user posted image


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 11:02:59   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Antilopa

Vas njegovi/njeni starši obravnavajo enako kot svoje otroke kar se tiče rojstnodnevnih daril?

Moram reči, da se me kar dotakne, ker dobim le ene čokolatine, čeprav se zavedam, da je to moj problem. Konec koncev so se le spomnili na rojstni dan user posted image




To si večkrat povej na glas. user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 11:03:41   
ledenaa
še bolj user posted image
Dbim več evrčkov in več daril kot on

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 11:11:00   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: Antilopa

Vas njegovi/njeni starši obravnavajo enako kot svoje otroke kar se tiče rojstnodnevnih daril?

Moram reči, da se me kar dotakne, ker dobim le ene čokolatine, čeprav se zavedam, da je to moj problem. Konec koncev so se le spomnili na rojstni dan user posted image



Nikoli ne pozabijo name. Ne za božič, RD,... zadnjič sem dobila res lepe verižice - kar tak. Ni pa to nikoli samo čokoladica, ampak to ni pomembno. Spomnijo se. Že zato, ker so vabljeni na tortouser posted image user posted image

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 11:29:06   
Arwenko
Hja, pri njemu nikoli niso imeli navade nekega obdarovanja, se pa spomnijo in dobim kakšno bonbonjerico, ampak tudi on ponavadi ne dobi več, letos so ga recimo povabili na kosilo, pa spekli torto pa je to bolj kot ne to.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 11:30:23   
jolly123
Ne, moji se ponavadi še spomnijo ne, da imam RD, vsaj letos je bilo tko user posted image Ma iskreno, me briga. 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 11:34:04   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Antilopa

Vas njegovi/njeni starši obravnavajo enako kot svoje otroke kar se tiče rojstnodnevnih daril?

Moram reči, da se me kar dotakne, ker dobim le ene čokolatine, čeprav se zavedam, da je to moj problem. Konec koncev so se le spomnili na rojstni dan user posted image




To si večkrat povej na glas. user posted image


mA ni to ravno neka tolažba. Skozi darila se tudi pokaže koliko si v tej družini vreden. Odvisno pa je od osebe, kako bo to sprejela. Meni bi itak dol viselo, razumem pa Antilopo. Če vas je več priženjenih, pa druge obdari, tebe pa glih tolk da te odpravi, k temu pa še bodi zadovoljna, da so se sploh spomnili nate...đizs, no...
Men bi bila grooooooozna muka s takšnimi ljudmi praznovati kakršenkoli praznik, ker bi se počutila nezaželjeno.

Pa ne zadja obračat mojih besed in pisat kako darila niso pomembna....seveda so, če si eni snahi sposoben kupit darilo npr. za 100€, drugi pa ti je teško dat 10€, takrat so pomembna.

Pa itak težava ni samo v darilih, ampak verjetno še na drugih področjih, ampak kadar gre za obdarovanje pred vsemi, te na ta način želijo pred vsemi ponižat.
Gre za namen....kot vednouser posted image


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 11:42:07   
Antilopa
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Antilopa

Vas njegovi/njeni starši obravnavajo enako kot svoje otroke kar se tiče rojstnodnevnih daril?

Moram reči, da se me kar dotakne, ker dobim le ene čokolatine, čeprav se zavedam, da je to moj problem. Konec koncev so se le spomnili na rojstni dan user posted image




To si večkrat povej na glas. user posted image


mA ni to ravno neka tolažba. Skozi darila se tudi pokaže koliko si v tej družini vreden. Odvisno pa je od osebe, kako bo to sprejela. Meni bi itak dol viselo, razumem pa Antilopo. Če vas je več priženjenih, pa druge obdari, tebe pa glih tolk da te odpravi, k temu pa še bodi zadovoljna, da so se sploh spomnili nate...đizs, no...
Men bi bila grooooooozna muka s takšnimi ljudmi praznovati kakršenkoli praznik, ker bi se počutila nezaželjeno.

Pa ne zadja obračat mojih besed in pisat kako darila niso pomembna....seveda so, če si eni snahi sposoben kupit darilo npr. za 100€, drugi pa ti je teško dat 10€, takrat so pomembna.

Pa itak težava ni samo v darilih, ampak verjetno še na drugih področjih, ampak kadar gre za obdarovanje pred vsemi, te na ta način želijo pred vsemi ponižat.
Gre za namen....kot vednouser posted image




Hehe, mika, kako si tole zadela user posted image


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 11:47:23   
Anonimen
jaz dobim ponavadi vec kot njihov sin...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Antilopa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 11:53:31   
Čebel@
tašča da vsem isto vsoto denarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 11:57:24   
Anonimen
Pri v.d. tašči in tastu tut "tapriženjeni" dobimo vedno isto kot njuni otroci pa to za RD ali za božička ... Pa tut moja starša ne delata razlik med mano in mojim glede daril.

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 12:06:03   
mika
je moja mama imela takšne izkušnje s svojo taščo. Dedek (tast) je bil čist nekaj drugega, sam babica ga je ****, ampak se je 2x sam odločil in mami  kupil čist tako , da ni bil noben praznik , radio uro, ki jih še takrat ni bilo pri nas in jo ima še danes in pletilni stroj. babica je bila čist iz sebeuser posted image
Pri njej so bili vsi več vredni, ona je dobivala malenkosti, na koncu več nič, enih par let ji niti ne vošči več...pa ok, stara je že, vsi razumemo, da pozabi, sam za dotične  ima dober spominuser posted image .

Seveda  je mami od začetka bilo teško, ravno zaradi ponižanja in nikakor ne zaradi darila.
No, zaradi tega se ne sekira že dolgo, res dolgo. sama sem kot otrok že čutila babičino energijo do moje mame...zgleda sem doživljala z mamo. Pri mojih 13letih pribl., so se božična obdarovanja pri babici končala in smo se obdarili doma, z ostalimi smo se dobili kasneje, da smo si voščili....

< Sporočilo je popravil mika -- 4.12.2009 12:13:25 >

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 12:12:09   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: Antilopa

Vas njegovi/njeni starši obravnavajo enako kot svoje otroke kar se tiče rojstnodnevnih daril?


Niti približno ne! Lansko leto nisem dobila niti smsa od tašče za rojstni dan. Seveda sem letos vrnila milo za šampon.
Pa smo bili pri njih, ampak nisem voščila. Zakaj bi?
Sicer pa tut mož ne dobi za roj. dan niti enih čokolatinov od njih (njegova sestra pa), ampak le en zlajdran sms. user posted image

No, moji starši pa namenijo pozornost obema oz. vsem trem. 

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 12:55:35   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Antilopa

Vas njegovi/njeni starši obravnavajo enako kot svoje otroke kar se tiče rojstnodnevnih daril?

Moram reči, da se me kar dotakne, ker dobim le ene čokolatine, čeprav se zavedam, da je to moj problem. Konec koncev so se le spomnili na rojstni dan user posted image




To si večkrat povej na glas. user posted image


mA ni to ravno neka tolažba. Skozi darila se tudi pokaže koliko si v tej družini vreden. Odvisno pa je od osebe, kako bo to sprejela. Meni bi itak dol viselo, razumem pa Antilopo. Če vas je več priženjenih, pa druge obdari, tebe pa glih tolk da te odpravi, k temu pa še bodi zadovoljna, da so se sploh spomnili nate...đizs, no...
Men bi bila grooooooozna muka s takšnimi ljudmi praznovati kakršenkoli praznik, ker bi se počutila nezaželjeno.

Pa ne zadja obračat mojih besed in pisat kako darila niso pomembna....seveda so, če si eni snahi sposoben kupit darilo npr. za 100€, drugi pa ti je teško dat 10€, takrat so pomembna.

Pa itak težava ni samo v darilih, ampak verjetno še na drugih področjih, ampak kadar gre za obdarovanje pred vsemi, te na ta način želijo pred vsemi ponižat.
Gre za namen....kot vednouser posted image




mika, ti bi morala biti nekje drugje user posted image

Zdaj ne vem no, ampak antilopa sprašuje za razmerje med  priženjenimi in lastnimi otroci, ne pa med recimo svakinjami. To kar si napisala je vse res, samo, da sem jaz odgovarjala na vprašanje  user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 13:01:56   
mate0ja
tasta nimam, pri tašči sm pa na ignore listi. Sina sm ji ukradla pa še ne smili se mi , kot bi ona želela. Za kazen si niti ni zapolnila kdaj imam rojstni dan.  Meni dol visi, moj user posted image user posted image se pa sekira zaradi tega.

Jest vedno organiziram, da se oglasimo na obisku za njen rojstni dan in jo prinesemo kako malenkost, čeprav ona pričakuje denar. Je le babica mojemu otroku, tako da požrem dol svoj ponos.

Moji starši so "tamladga" sprejeli popolnoma za svojega, tko da se z dobroto mojih staršev nevrtalizira taščina žlehtnoba.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 14:09:47   
Gwendolen
Heh, jaz sem dobila telegram z rožico za rd letos (kar je višek vsega - se pravi, da sem dobila dejansko VEČ kot mož običajno), svojega sina pa bi poklicali in mu čestitali, na kakšno darilo pa bi lahko kar pozabil, če jih ne bi letos, ko je imel okroglo, povabila na posebno kosilo. Večinoma pri njih rojstnih dni namreč sploh niso praznovali, posledično se tudi niso obdarovali.

Zdaj se tašča nekaj ven meče, bolj zaradi mene, da si ne bi kaj mislila. Ampak ne gre, da si ne bi, ker mi je moj itak vse povedal ... Njemu je bila čista Amerika, ko je prišel k nam in smo dejansko praznovali rojstne dneve! Tudi če smo se obdarovali z malenkostmi.

V bistvu žalostno ... Se pa ne obremenjujem. Aja, pa tudi nič ne pričakujem od njih, tako da mi je vsaka stvar presenečenje in bonus. Mojemu pa tudi, ker ni navajen. user posted image


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 14:25:31   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


mika, ti bi morala biti nekje drugje user posted image



kJEuser posted image ...


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 14:38:06   
bskrle
Moja mama ne dela razlik, vsak dobi darilo.
Pri njegovih daril ni, vsaj zame ne, za sina pa nekaj kupijo. Voščijo po tel., ker smo si oddaljeni. 


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 14:57:41   
ronja
jaz dobim ponavadi vec kot njihov sin...

Podpis.user posted image Moja starša pa navadno lubiju ne data nič, ker se ne spomnita, ampak njemu je tako najbolj prav, ker potem si tudi njemu ni treba belit glave, kaj bi dal njima za rduser posted image . Meni je vse ok, če je njim ok, sem že hotela malo posredovat, ker jaz od njegovih dobim, on pa od mojih ne, pa je bil ful proti, potem pač nisem - saj je njegov rd... No, seveda pa vseeno dobi kaj, ni pa to vedno za rd. Fotr kupi kako buđolo, če ve, da pridemo na obisk, ker ve, da jo ima rad, pa ko je bilo prvenstvo v košarki, mu je prinesel en modul, da na račkotu gledaš tv, hehe, mami nam prinese brstični ohrovt, ker ve, da je to njegova najljubša zelenjava, brat pa prinese domače maline, itd... malenkosti skratka. Lani pa mu je tudi za rd. fotr kupil nahrbtnik za tamalo nosit. Ve da ga imajo radi, se mi zdi...

tasta nimam, pri tašči sm pa na ignore listi. Sina sm ji ukradla pa še ne smili se mi , kot bi ona želela. Za kazen si niti ni zapolnila kdaj imam rojstni dan.

Hehe, vsaj ne preračunava, koliko je razlike med vamauser posted image - ene pa zato težijo, če ti je kaj v tolažbo (moja ne, nima kaj preračunavat;).

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 15:11:21   
mate0ja

tasta nimam, pri tašči sm pa na ignore listi. Sina sm ji ukradla pa še ne smili se mi , kot bi ona želela. Za kazen si niti ni zapolnila kdaj imam rojstni dan.

Hehe, vsaj ne preračunava, koliko je razlike med vamauser posted image - ene pa zato težijo, če ti je kaj v tolažbo (moja ne, nima kaj preračunavat;).



Ona ne preračunava, jest sm dežurni preračunljivec (no po taščinem mnenju)


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 16:09:42   
viroza
Naredi tako kot jaz.Za use darila ukint-razen mulčkov seveda-pa si za tist dnar neki prvošči.Ampak tega ne povej nikomur. Pa ti noben ne gleda pod prste kolk si dala in ti se ne boš sekirala kolk si dobila vrnjeno.user posted image

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 17:21:14   
Gina
Name se tašča za rojstni dan ne spomni. NIkdar. Se me spomni pa bivša tašča (ki me načeloma ne mara). Hecno. Ne vem če gre za to koliko ti človek pomeni. Bivši tašči jaz ne pomenim nič, pri njej gre za osnovne manire, ki se jih drži povsod. Pa ker se jaz vedno spomnim nanjo (zgolj slučajno, ker ima za silvestra rd), se tudi ona name.

Tašča da darila za novo leto oz. božič in da vsem kolikor sploh zmore - tako svojemu vnuku, kot mojim otrokom, ki njej v bistvu niso nič, pa možu- svojemu sinu seveda. Tudi meni da enakovredno darilo.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 17:26:27   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Antilopa

Vas njegovi/njeni starši obravnavajo enako kot svoje otroke kar se tiče rojstnodnevnih daril?

Moram reči, da se me kar dotakne, ker dobim le ene čokolatine, čeprav se zavedam, da je to moj problem. Konec koncev so se le spomnili na rojstni dan user posted image

Ja,ne delajo razlike med nama pri njegovih in mojih. user posted image Oba dobiva za enako vrednost.


(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 17:30:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Antilopa

Vas njegovi/njeni starši obravnavajo enako kot svoje otroke kar se tiče rojstnodnevnih daril?

Moram reči, da se me kar dotakne, ker dobim le ene čokolatine, čeprav se zavedam, da je to moj problem. Konec koncev so se le spomnili na rojstni dan user posted image



mene njegovi obravnavajo enako, kot njega, včasih še boljuser posted image in sem vesela da me spoštujejo, čeprav na svoj način!

(odgovor članu Antilopa)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: darila tašče, tasta
4.12.2009 17:57:25   
viroza
Men je tašča zmerm kej kupla nimam kej reč.Malenkosti ma s to plačo lahko marca podpišem bankrot.

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?