|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   decembrke 2008
1.4.2008 17:36:58   
Anonimen
Hej! A je še katera med vami, ki je te dni ugledala roza črtico/modri plusek?
Jaz se pofočkam med decembrke, PDP je 2.12. Zenkrat bom še anonimna, ker ni še nič sigurno. Prva user posted image se je žal končala neuspešno, zato bom počakala vsaj na 1. pregled ...
Vseeno bi pa malo počvekala, ker sem zadnje dni strašno sitna in rabim še kako sitnobo, da me bo razumela ...user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: decembrke 2008
1.4.2008 17:46:03   
Vrtnica79
Saj ne morem verjet da je leto že okoliuser posted image . Sem decemberka 07. Vso srečo vsem novim decemberkamuser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: decembrke 2008
1.4.2008 17:56:51   
Anonimen
Evo še ene sitnobe- decemberčice user posted image
Do prvega pregleda bom anonimna, potem se bom pa z veseljem odkrila.
Upam, da se nas čim več nabere.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: decembrke 2008
1.4.2008 21:22:19   
Pikec
A se tuki še pofočka?
Nekoč se je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: decembrke 2008
1.4.2008 21:25:30   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

A se tuki še pofočka?
Nekoč se je.


Kaj hočeš s tem povedat? Da se ti tudi pofočkaš?


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: decembrke 2008
1.4.2008 21:36:23   
Pikec
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

A se tuki še pofočka?
Nekoč se je.


Kaj hočeš s tem povedat? Da se ti tudi pofočkaš?





a unga smajla z zadrgo na žnablah ni več?

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 6:50:52   
Anonimen
user posted image Samo zate Pikec user posted image


Druga anonimna.

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 7:00:30   
naty13
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  DECEMBERKE 2008!

Sama sem avgustovka 08. Kar ne morem verjet, da ste že decemberke na vrsti. Pridno čvekajte. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 8:09:26   
Sulfinija
Ojla!

Tudi jaz spadam med decemberčke 2008.Ker se je prvič slabo končalo upam sedaj na srečen konec.

Decemberčke ste se sedaj naročile že na preglede?Mate že trakece v podpisih?Jaz imam pregled drugi četrtek in takrat bom nosečka 5t6dni.

Moj PDP po zadnji M 3.12.
LP Mojcauser posted image

< Sporočilo je popravil Sulfinija -- 2.4.2008 8:13:43 >


_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 8:12:13   
Erin
Sulfinija -nosečka user posted image si?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravooooooo, čestitam, sploh nisem vedela...user posted image

Vse naj naj tebi in ostalim decemberkam, predvsem pa lepo  user posted image ter zdravega user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 8:29:21   
Anonimen
Tudi jaz sem decemberka. Trenutno še anonimna, ker me je strah, da gre kaj narobe. Moje počutje danes je uuuuuuuuuh, kako mi je slabo sedaj. Ta mi bo pa dal vetra.

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 10:19:28   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec



a unga smajla z zadrgo na žnablah ni več?



Kerega hočeš? user posted image ali user posted image  ali user posted image ....................

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 10:49:24   
Sulfinija
Decemberke so se vam že kaj pojavile slabosti,kaj se vam posebnega lušta?Meni je danes ful slabo,sem cela preobrneja v obrazu,in dane sv Interšparu nisme mogla mimo,da si ne bi kupila dva breskvi.Kaj šele bo 9.meescev potem,če se je že takole začelo.Utrujena sem pa ko sto user posted image .

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 12:06:12   
janney
ojla punce

Še ena decembrka 2008 med vami! Sem ravno na 01.04.2008 ugledala user posted image .  Po mojih izračunih naj bi bil PDP 9.12.2008 

Znakci občasne slabosti brez bruhanja in pa boleče prsi! Imam pa eno vprašanje: kdaj te prsi nekajo boleti?
Aja pa še eno ali greš lahko na ginekološko kliniko na samoplačniško vodenje vseh pregledov v nosečnosti al kako je s tem? A kakšnega G priporočate?

lp

Janney 

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 12:20:17   
Anonimen
Živjo srečke user posted image !

Javlja se še ena decemberka, tudi jaz sem na 1.4. ugledala dve user posted image . Ena je sicer bolj bleda, ampak je user posted image . PDP je 6.12.2008. Doma že imamo eno pikico, tako da sem že čvekala pri Marčevkah 2007 (je še katera tukaj?). Dokler ne bo uradno potrjeno, bom ostala anonimna.

Že od prvega dne imam boleče prsi (občutek, da se res nekaj dogaja notri, zbadanje, kot da nekaj "raste" v njih, hecen občutek) + neznansko sem utrujenaaaaaaa... user posted image Vse je drugače kot prvič, če takrat ne bi zagledala črtic, ne bi vedela, da sem noseča.

Se tipkamo, upam, da se nas nabere čim več.

LP, ponovno nosečka

(odgovor članu janney)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 12:32:19   
Anonimen
Še to: TOLE sem našla na neki drugi temi, šla na angleško stran in izračunala ploden dan glede na moj rojstni datum in lunine mene. No, pokrival se je z ovulacijo, skoraj do ure naančno, risk je 0, baje bo pa fantek. Bomo videli čez 9 mesecev.. user posted image

LP, ponovno nosečka

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 14:09:57   
Raho
Še ena decembrka 2007 vam želi prečudovito nosečnost in VESELI DECEMBERuser posted image .

Držite se, dekletauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 16:14:37   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

A se tuki še pofočka?
Nekoč se je.


Kaj hočeš s tem povedat? Da se ti tudi pofočkaš?





a unga smajla z zadrgo na žnablah ni več?


Zakaj ga pa nucaš?


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 17:19:21   
vrtnica21
Živjo punce

jaz sem tudi decemberka 2008. Po izračunih naj bi bil PDP 9.12.2008.

Sicer me pa prsi malo bolijo, pa bradavičke me malo srbijo user posted image .
Jaz sem tudi utrujena, pa križ me boli. Jajčniki nič.

Slabosti pa še niso prišle do mene.
Sicer pa želim vsem lepo in srečno nosečnost.

Se tipkamo.



(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 17:30:35   
katja_p
Tudi jaz sem ta teden ugledala user posted image  in glede na rezultat, bom decemberka. Po izračunih na netu je PDP 4.12.08.
Za kaj več povedat bom pa počakala do prvega pregleda, ki ga imam prvi teden maja.

Zanki? Pr men nič. Ne slabosti, ne bruhanja, ne bolečih prsi, ne posebnih luštov po hrani ... Nič takega, samo danes sem malo bolj utrujena in se mi nič ne da - ampak je tudi vreme bolj tako tako.

user posted image  vsem ostalim

(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 17:46:29   
tany83
pozdravljene

jaz sem tudi te dni ugledala user posted image ... PDP naj bi imela nakako tam okol 5. 12...

znaki pr meni so izredno napete in bolece prsi in malo mi je slabo, se posebaj ko pojem, pa za jest mi ne gre...

zdaj pa cakam na prvi pregled, da vidimo ce je vse OK...

cestitke vsem, ki ste ugledala user posted image ... user posted image user posted image

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 17:56:13   
Sulfinija
Uuuuuuu,ko bo tale december 2008 pester PDP so ene za drugo.Punce ste že naročene na preglede ali  bom jaz prva šla?Jaz ga imam drugi četrtek?

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 18:02:45   
Anonimen
jupiiiii decembrke user posted image user posted image  čestitke vsem in lepo nosečnost... pa seveda zdravega dojenčka. ali dva ali tri... user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 19:01:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo srečke user posted image !

Javlja se še ena decemberka, tudi jaz sem na 1.4. ugledala dve user posted image . Ena je sicer bolj bleda, ampak je user posted image . PDP je 6.12.2008. Doma že imamo eno pikico, tako da sem že čvekala pri Marčevkah 2007 (je še katera tukaj?). Dokler ne bo uradno potrjeno, bom ostala anonimna.



Čestitke! user posted image user posted image user posted image Zdej me pa firbec matra. user posted image

No, pa seveda vsem ostalim decembričicam tudi čestitke! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: decembrke 2008
2.4.2008 20:10:35   
ElaM
Še ena decembrčica 2007, vam želi prečudovitih devet mesecev.user posted image
PS: Ne morem verjeti, da je že leto okrog odkar sem zagledala user posted image .

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?