|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dišave za v omaro
14.12.2006 7:56:31   
Udb
Zanima me kaj date med oblačila v omaro, da lepo diši? Mam namreč stare omare in perilo začen po nekem času smrdet - obleke ne, ker jih vmes velikokrat perem, slabše pa je pri posteljnini in podobnem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dišave za v omaro
14.12.2006 7:59:18   
Anonimen
user posted image  Meni najbolj diši ko dam v omare sivko.Kupi se v takem žakeljčku.Sivka je tudi proti moljem,samo nekaterim ne paše ta vonj.

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dišave za v omaro
14.12.2006 8:08:26   
Anonimen
tudi lavanda (sivka)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dišave za v omaro
14.12.2006 8:38:00   
srki
Nič, očitno je tako dober mehčalec, da tudi po daljšem stanju v omari perilo lepo diši.

Drugače pa imaš v DM-u cel kup stvari, ki se dajo v omaro, moj je za v službo imel neko dišavo Jasmina.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dišave za v omaro
14.12.2006 8:51:47   
facka
Živjo, v Mercatorju na Cikavi so imeli v tehnični trgovini take vrečke, ki jih lahko obesiš, meni osebno najlepše dišijo z vonjem po vaniliji. Po mojem jih še imajo, sem pa nekaj podobnega videla tudi v Hipermarketu, na polici nasproti igrač. Samo bodi pozorna, je taka full mičkena vrečka.

Lp, Lucija

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dišave za v omaro
20.12.2006 7:15:54   
MoonEve
Jaz sem te vrečke kupovala v Mullerju, najraje z vonjem španskega bezga. user posted image Naredila sem jih pa tudi sama: pri babici sem na vrtu nabrala meliso, ki se ji je nenormalno razrastla, jo posušila in jo dala v vrečke, ki sem jih naredila iz strganih najlonk (odrežeš cevasti del in na obeh koncih zavežeš). Je dišalo več kot leto.
Lahko pa napikaš klinčke v pomarančo in jo daš v omaro, baje to tudi molje odganja.
user posted image

< Sporočilo je popravil MoonEve -- 20.12.2006 7:17:52 >


_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dišave za v omaro
3.9.2014 18:24:26   
gsatalema
obnavljam temo...

Kaj dajete v omare z oblačili, pa v omaro za čevlje? user posted image
Mi imamo mamreč veliko omaro in polno čevljev....
Mogoče tudi kakšen predlog za domačo izdelavo dišave?

(odgovor članu MoonEve)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?