Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Natisni
dobil drisko, drugače pa da ni panike. Sam ko sem brala navodila od zdravila, piše da se doječim mamicam daje sumamed le v skrajni sili in da je otroka treba nadzorovat?! Zdej sem pa vsa v skrbeh, ker je rekla zdravnica da moram čimveč dojit zaradi mastitisa. A ma katera podobno izkušnjo?

in mi je zdravnica dala antibiotik Orbenin (vsaj mislim, da se mu tako reče), kjer je v navodilih pisalo popolnoma enako (da se ga doječim mamicam predpiše v skrajni sili in da je
, samo ponoči ga je napenjalo. Ja moram pa pit Lekadol. Če povem po pravici bi včeraj brez njega umrla, ker sem se takoj ko je prenehal učinkovat, začela tresti, pa mraz mi je blo.... danes je že bolje, tud vročina je že padla. Včeraj pa je bla kljub Lekadolu nad 38.

