|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. Sašo Drobnič
26.11.2013 18:36:12   
Endri
Pozdravljene!
Ginekologinja me je napotila v ambulanto za neplodnost. Odločila sem se za GK v LJ in tam sem dobila rok 28.2.2014, dodelili pa so mi dr. Drobniča. Bila bi vesela, če je katera imela izkušnje z njim, da mi malo napiše kakšen je. A se zavzame za pacientko al je bolj na hojladri. Pa tudi če mi katera lahko napiše kako zgleda prvi pregled, kolk časa traja?
Hvala in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr. Sašo Drobnič
27.11.2013 7:30:59   
lastovica
Z mojim sva oba pri dr. Drobniču in sva zelo zadovoljna z njim. Boljšega si že skoraj ne bi mogla želeti. user posted image Pri prvem pogledu mu poveš svoje težave, potem ti pa že on vse naprej pove, kako in kaj. Če si v drugi polovici cikla, naredi UZ, da vidi, če imaš O, sicer moraš priti še enkrat (ti on določi datum-vsaj pri meni je bilo tako). Vse skupaj traja pa traja okoli 15 minut.

(odgovor članu Endri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr. Sašo Drobnič
14.1.2014 9:03:14   
ni85
Živjo, tudi midva sva pri dr. Drobniču. V začetku januarja sva imela prvi pregled in moram reči, da je super. Sem vesela, da sva si izbrala njega. Prvi pregled je potekal tako kot je napisala že lastovica. Ker sem imela ravno v tem času menstruacijo me je na pregled naročil konec meseca. Takrat dobim tudi napotnico za laparoskopijo. Potem pa držimo pesti da nama uspe vidit user posted image :)

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr. Sašo Drobnič
14.1.2014 9:13:44   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Endri

Pozdravljene!
Ginekologinja me je napotila v ambulanto za neplodnost. Odločila sem se za GK v LJ in tam sem dobila rok 28.2.2014, dodelili pa so mi dr. Drobniča. Bila bi vesela, če je katera imela izkušnje z njim, da mi malo napiše kakšen je. A se zavzame za pacientko al je bolj na hojladri. Pa tudi če mi katera lahko napiše kako zgleda prvi pregled, kolk časa traja?
Hvala in lep pozdrav!



Prvi posvet pri meni zakaj sem prišla,koliko časa se trudimo kakšne bolezni v družini pogovor in na konc UZ pregled in datum za moža da bo svoje plavalce dal :) vsega skup trajal 15 min.

(odgovor članu Endri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr. Sašo Drobnič
14.1.2014 9:18:08   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lastovica

Z mojim sva oba pri dr. Drobniču in sva zelo zadovoljna z njim. Boljšega si že skoraj ne bi mogla želeti. user posted image Pri prvem pogledu mu poveš svoje težave, potem ti pa že on vse naprej pove, kako in kaj. Če si v drugi polovici cikla, naredi UZ, da vidi, če imaš O, sicer moraš priti še enkrat (ti on določi datum-vsaj pri meni je bilo tako). Vse skupaj traja pa traja okoli 15 minut.


zanima me koliko daleč si ti se s tem ????pri meni je tako da mož mora še enkrat dat pregledat svoje plavalce potem imamo posvet kako naprej ...jaz sem že kri dala pa še vedno ne vem kako je s ščitnico ker mi niso izvide poslali in niti ne vabili na posvet kako in kaj .....tako da jaz bi rada vidla da me pošljejo čimprej na pregled HSG ali kako mu pravijo ker sem že 2 x imela ss

(odgovor članu lastovica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr. Sašo Drobnič
14.1.2014 16:02:40   
ni85
Anonimen...jaz sem mojega aročila na spermiogrma že takoj, ko sem od osebnega ginekologa dobila na potnico za v lj k dr. Drobniču. Med tem, ko sem čakala na prvi posvet je moj že naredu spermiogram. Tako, da ko sva imela prvi posvet/pregled sva imela izvid že s seboj. Kri sem tudi že dala in čakam izvide, oz mi je na prvem posvetu že dal naslednji datum pregleda. Imama ga konec meseca. Potem pa bomo videli kako naprej. HSG sem že imela in ni bilo čisto nič prijetno. Upam, da bo tvoja izkušnja z HSG-jem bolšja od moje.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr. Sašo Drobnič
16.1.2014 20:13:30   
lastovica
Moj mora 27. januarja ponovno opraviti spermiogram - takrat bo ravno pol leta, kar ima hormonsko terapijo. Po treh mesecih terapije je bil rezultat negativen. Je pa opravil tudi tri terapije pri bioenergetiku in moram reči, da rezultati so že opazni (prvo je imel novembra, danes je končal s tretjo) user posted image Upam, da bodo tudi rezultati konec meseca pozitivni. No, takrat izveva, kako naprej. Če bo vse ok, se ve, kako nadaljujemo, sicer pa se bo potrebno poslužiti alternativ. K sreči je vsaj z mano vse ok....zaenkrat user posted image

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr. Sašo Drobnič
17.1.2014 11:25:24   
ni85
Pri naju pa je tako, da dejansko oba ok. Moj ima spermiogram ok, jaz sem dala že vse čez od histeroskopije, hsg, hormonska terapija.....pa se ne prime že več kot dve leti. v ponedeljek imam pregled (utrazvok) pri Drobniču in dobim napotnico še za laparo. Upam da bo kaj pomagalo in da bom hmalu user posted image Če ne bo šlo drugače greva pa na IUI. Tako je rekel Drobnič nazadnje. Držim pesti tudi zate Lastovica :)

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dr. Sašo Drobnič
17.1.2014 20:39:19   
lastovica
Tudi jaz držim pesti zate. Sporoči, kako boš opravila. Jaz moram pa še en teden čakati... bližje kot je datum, težje je čakat. :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dr. Sašo Drobnič
20.1.2014 15:15:54   
ni85
Sporočam, da sem danes opravila pregled in ultrazvok pri dr. Drobniču. Vse je ok. Pravi, da je čudno da nama še ni uspelo zanosit. Dobila sem napotnico za laparoskopijo v lj in sicer imam datum že 11.2!! Sem pričakovala, da bo dlje za čakati. Potem pa bomo videli kako naprej. Rekel je, da bom verjetno dobila kakšno novo hormonsko terapijo (inekcije). Ker hormone (Clomid) sem že jemala in se ni nič naredilo. Ko mi je pa delal ultrazvok je rekel, da se veliko dogaja (moje ovulaicje je ravno konec). In da vse zgleda super. Bomo videli kaj bo pokazalo na laparoskopiji. A je katera že mela ta poseg tle v lj? Malo me skrbi in komaj čakam, da bo mimo.

LP

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dr. Sašo Drobnič
8.2.2014 21:31:26   
akocka
Lp ni85!
Ravno v sredo 5.2. sem imela laparoskopijo....operiral me je Dr.Drobnič. Naj te pomirim da ni tako hudo...je bolj neprijetno. Osebje je enkratno, vse ti lepo razložijo, ti pomagajo če je treba skratka nimam pripomb. Strah je odveč. če te kaj bol podrobno zanima pa vprašej.
Lp

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dr. Sašo Drobnič
16.2.2014 18:24:05   
ni85
Živjo. Ewo laparoskopija je za mano. Ugotovili so da sem imela več žarišč endometrioze, vse so odstranili in naj bi bila zanositev možna takoj. Tako je rekel dr. Drobnič. Upam, da bo res tako. Moram pa reči, da me je kar zmatralo vse to. Osebje v lj je bilo res super, nimam pripomb. Me pa zelo bolijo rame in na trenutke ko sem malo dlje pokonci tudi zelo težko diham. Je pa vsak dan bolje. Sem pa zelo vesela da je mimo. Moj me seveda razvaja tako, da se bom lepo spočila :) poročam kako bo dalje. Prvi pregled imam čez dva meseca. Akocka kakšna pa je bila tvoja diagnoza? lp

(odgovor članu akocka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dr. Sašo Drobnič
21.2.2014 17:11:32   
ninanaja
Pozdravljene,
tudi jaz imam prvi pregled pri sašu drobniču 28.2.2014, zanima pa me koliko časa približno je za čakat na datum za laparoskopijo imam namreč neprehodne jajcevode tako da mi operacija ne uide, zanima pa me tudi ali ima kakšna izkušnje s tem ali lahko neprehodne jajcevode z laparoskopijo tudi odpravijo kajti brala sem da je skoraj nemogoče in da je skor sigurno na vrsti umetna oploditev...
hvala za pomoč

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dr. Sašo Drobnič
27.2.2014 14:01:07   
ni85
Ninanaja.....jaz sem na prvem pregledu imela ravno menstruacijo in mi ni mogel narediti ultrazvoka. naročil me je čez en tedn ko je bilo konec menstruacije, naredil je ultrazvok in mi dal napotnico za laparoskopijo. Predlagal je, da se grem kar osebno naročiti v staro porodnišnico in sem datum dobila takoj po naslednji menstruaciji. tako da dejansko si takoj na vrsti. če se prav spomnim sem 20.1. imela ultrazvok in se naročila na laparo, datum laparoskopije sem imela pa 11.2.
Sem pa imela tudi jaz desno malo zabite jajcevode, samo meni so rekli, da so mi to "spucali". Lahko, da je odvisno kok so zabiti jajcevodi. KO sem imela HSG so mi rekli, da zabiti niso, ker je to barvilo šlo skozi, ampak da imam malo zarastlin. In to so sedaj tudi uredili. Sem pa imela še endometriozo in upam, da nama bo zdaj uspelo naravno, ker se mi že vse tok vleče da groza :(

(odgovor članu ninanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dr. Sašo Drobnič
3.3.2014 18:47:41   
akocka
Živjo! ni85....moja diagnoza je prav tako endometrioza in povrdal mi je enako kot tebi....naslednji teden imam že kontrolo. Lp

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dr. Sašo Drobnič
4.3.2014 9:17:53   
ni85
Akocka.....a si imela hudo endometriozo? Meni je rekle, da je kontrola čez dva meseca po laparo. Ali si menstruacijo po laparo normalno dobila? Meni zamuja že par dni. Imam krče, kot da jo bom vsak čas dobila pa je ni. Sem ravno včeraj naredila test in je bil negativen. Sem že malo upala, da nama je končno uspelo ampak zgleda da ne. Javi kako je zgledalo na pregledu, da vem kaj pričakovati :) Držim pesti :)

(odgovor članu akocka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dr. Sašo Drobnič
5.3.2014 13:43:58   
akocka
ni85......ja kr hudo obliko...povsod samo na jajčnikih nisem imela žarišč. tudi meni je napisal 2-3mesece po operaciji samo mi je potem na viziti reku da naj pridem po prvi menstruaciji na pregled, ker ima partner nepravilno obliko plavalcev in gremo v postopek insemenitve in nima smisla čakat. men menstruacija ni nič zamujala je prišla točno na datum....zelo boleča kot ponavadi......kar se krčev tiče so prisotni skoz....po naporu so bol intenzivni.....zadnje par dni so se umirili. ti sporočim kako bo v ponedeljek na pregledu. Držim pesti da vama čim prej rata :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dr. Sašo Drobnič
5.3.2014 22:39:52   
shoegal
Sem se odločila, da še jaz napišem nekaj za vse, ki čakate na laparoskopijo pri dr. Drobniču. Brez strahu, sam poseg ni hud in tudi posebnih bolečin po tem, ko se boste zbudile iz anastezije, ne boste imele. Res je možno, da vas bodo nekaj dni po posegu bolele rame ali prsni koš (zaradi zraka, s katerim vam bodo med posegom napihnili trebušno votlino, da bodo lažje videli vaše reproduktivne organe), ampak naj vas potolažim, to mine, pa tudi ni tako hudo, da se ne bi dalo zdržat.

Kar se dr. Drobniča tiče - ga pa lahko samo prehvalim. Izredno prijazen in naj vas ne bo strah - vam bo vse razložil, kaj in kako. Zato punce, samo pogumno. Nič bat, nekaj dni po posegu boste kot nove (s kakšno majčkeno bojno "rano").


(odgovor članu akocka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dr. Sašo Drobnič
5.3.2014 22:56:06   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: ninanaja

Pozdravljene,
tudi jaz imam prvi pregled pri sašu drobniču 28.2.2014, zanima pa me koliko časa približno je za čakat na datum za laparoskopijo imam namreč neprehodne jajcevode tako da mi operacija ne uide, zanima pa me tudi ali ima kakšna izkušnje s tem ali lahko neprehodne jajcevode z laparoskopijo tudi odpravijo kajti brala sem da je skoraj nemogoče in da je skor sigurno na vrsti umetna oploditev...
hvala za pomoč



bolj malo verjetno, da se bo dalo kaj narediti user posted image

tudi jaz imam neprehodne in me je imel pod nožem prof. Tomaževič, poskušal 2,5 uri rešiti,podvezoval...pa žal brez uspeha.
mogoče je celo bolje, da ti jih enostavno odstranijo, če so neprehodni, pomeni se o tej možnosti, da ne bi slučajno imela kakše IM nosečnosti, kar prinese s seboj samo še eno operacijo.
bolje se je nekak sprijazniti, da boš verjetno šla na IVF...ni kaj. bolj boš v sebi pomirjena, bolje bo.
jaz sem imela "samo" to težavouser posted image in je posledično šlo tudi super na ivf....če bi prvič ne imela take hiperce, bi rekla, da sem super zvozila :)

srečno.

aja, pa na GK so itak vsi super....kateregakoli nabašeš....user posted image

(odgovor članu ninanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dr. Sašo Drobnič
6.3.2014 9:02:32   
ni85
Akocka ja super da gre tako hitro vse. Midva bova imela tudi insemenitev. Res me zanima kaj ti bo v ponedeljek povedal :) Upam da bota hitro na vrsti :) Meni je rekel, da glede na to da pri nobenem od naju ni nekaj drastičnega narobe, da bova imela kar insemenitev. čeprav mi je čudno da je moj imel prvi izvid zelo zelo slab, drugi pa odličen :) tako, da je potem drobnič reku da ni v njemu problem. Sem pa zasledila da ta postopek insimenitve gre kar hitro ni takih čakalnih vrst pa vsega kot pri IVF. Držim pesti, da boš že naslednji ciklus na vrsti :D javi kaj boš uredila v ponedeljek. DRŽIM PESTI!!!!!!!!! :))

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dr. Sašo Drobnič
6.3.2014 19:02:26   
ann mary
Pozdravljene!
Akocka in ni85: Mene pa zanima kdaj sta imeli prvi pregled pri D? Pa kolikor sem zasledila sta imeli laparoskopijo pod splošno anestezijo a ne? Jaz čakam namreč na transvaginalno hidrolaparoskopijo - to je enaka operacija?? Hvala vama ;)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dr. Sašo Drobnič
6.3.2014 19:48:30   
shoegal
ann mary: Transvaginalna hidrolaparoskopija je primerljiv postopek laparoskopiji, med katerima pa obstaja bistvena razlika - klasična laparoskopija se izvede endoskopsko, vendar z rezi preko abdomna (majhne luknjice, običajno čez oz. ob popku in potem odvisno od diagnoze), medtem ko se transvaginalna hidrolaparoskopija izvaja preko nožnice. Laparoskopija se izvaja v splošni anasteziji.

(odgovor članu ann mary)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dr. Sašo Drobnič
6.3.2014 20:19:21   
ann mary
shoegal: hvala ti za obrazložitev :)

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dr. Sašo Drobnič
11.3.2014 9:20:28   
shoegal
In akocka kako je šlo včeraj na pregledu? Upam, da si se kaj pametnega zmenila z zdravnikom? Vaju je že poslal naprej?

Lp!

(odgovor članu akocka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dr. Sašo Drobnič
11.3.2014 10:54:15   
ni85
Ja Akocka kako je bilo na pregledu? sem vsa "firbčna" :) Jaz sem se ravno včeraj naročila in imam 28.3. Moram pa povedat, da sem imela prvo user posted image po laparo toook močno, take krče sem imela, da se mi je skor zmešal. To po moje ni normalno. Bom videla kaj bo reku drobnič na pregledu.

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Počitnice.
пеперутка16

Pri koliko mesecih bi svojega otroka peljali na morje?

Manj kot 3 mesece. (43%)

Pri 6 mesecih. (7%)

Pri 9 mesecih. (14%)

Pri 1 letu in več. (36%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!