|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. bernik
25.10.2007 13:39:59   
Maja22
menda dr. bernik z jeseniške porodnišnice odhaja drugam? ve kdo kaj več o tem? je to že sigurno? je že odšel (jaz sem slišala, da je sicer uradno še na jesenicah, vendar koristi dopust in se ne bo več vrnil)? ali so vam sestre že kaj omenile, da si boste morale izbrati novega ginekologa? katerega drugega ginekologa (z jesenic) ste oz. boste izbrale ve?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr. bernik
29.10.2007 11:32:06   
Pikabu
Jaz sicer nisem njegova pacientka, ampak je pa res, da odhaja drugam. Ne vem, kam, ne vem, zakaj, vem pa, da ni več napisan med zdravniki. Baje, da pride samo še občasno na dežurstva, kako je pa s pregledi, pa ne vem. Sicer imam pa jaz Macunovo in mi je zakon.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Maja22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr. bernik
29.10.2007 11:38:29   
Taula
Meni je bil on super. K njemu sem hodila preden je delala samo še na Jesenicah. Me pa zanima kam gre. Mogoče bo imel konsesijo in svojo ordinacijo?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr. bernik
29.10.2007 11:44:26   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Me pa zanima kam gre. Mogoče bo imel konsesijo in svojo ordinacijo?user posted image


Pojma nimam, je več govoric. Jaz sem slišala za dve variatni: Novo mesto in Murska Sobota. Dvomim, da gre v zasebno ordinacijo, ker je bil zelo dober in nepogrešljiv pri raznih operacijah in podobnih zadevah. Pomojem, da bo šel v kakšno bolnico. Zagotovo pa ne vem nič.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr. bernik
3.11.2007 8:14:45   
kaj@
jaz sem slišala da odhaja v Postojnouser posted image kar se tiče ostalih ginekologov pa jih prav veliko ni na izbiro-Sredanovič,Tratnjek,Macunova,Ulčar-Škreblin,prav ta zadnja večino dobi paciente ki so bili prej pri Berniku.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr. bernik
10.11.2007 13:11:24   
Nyah*
A je to resuser posted image user posted image ? Sele sedaj sem videla, pa me je skor kapuser posted image , on je meni taki zakon, kot zdravnik in kot clovek, res superca... Zakaj pa gre? Sej mu je blo tukaj fajn ane?

Mene je on spodbujal, ko sva odkrila da imam PCO, pa celo nosecnost me je spremljal, pa se pri porodu je bil zraven, faca res.

HUh, zdaj sem pa cist zalostna.....

Ne vem, h komu bom sla zdaj, bom probala do Sredanovica pridet, ceprav ze dolgo ne sprejema vec....

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?