|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   drugačen karakter
1.10.2007 10:04:24   
tmms
Poročena sva že 6 let. Ljubim partnerja, je zlat družinski človek. Je pa zelo živahne narave in včasih v družbi kar preveč zgovoren in reče tudi kakšno, ki ne pade prav. Meni je pri tem nerodno, ker jaz sem drugi karakter in se za vse sekiram. Kaj mislite a ga moram sprejet takšnega ali ga poskušam spremeniti in se zaradi tega kregati?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: drugačen karakter
1.10.2007 10:06:17   
Mešamdrek
poskušam spremeniti


Ne moreš.

moram sprejet takšnega

Da.

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: drugačen karakter
1.10.2007 10:07:52   
Lenny
Odkrit pogovor bi znal morda pomagati. Drugače pa - odraslega človeka spreminjati skorajda ne gre. Saj veš, kako pravijo: "Ukrivljenega rebra ne boš zravnal, samo zlomiš ga lahko."

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: drugačen karakter
1.10.2007 10:08:31   
Anonimen
Sprejmi ga kakršn je ker spremenil se ne bo.
Pri nama je obratna situacija, pa se je fant kar lepo navadiluser posted image .

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: drugačen karakter
1.10.2007 10:21:55   
BLAŽIKA
Ne moreš.

moram sprejet takšnega

Da.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: drugačen karakter
1.10.2007 10:25:26   
Anonimen
Če imaš kakšne točno določene zadržke ali stvari, ob katerih ti je nerodno, mu le reci,  da tega naj pa ne govori. Na splošno ga ne moreš in ne smeš spremenit, ampak za nekaj konkretnih stvari se pa lahko zmenita, po moje. Samo ne sme jih biti preveč, da te bo resno vzel.user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: drugačen karakter
1.10.2007 10:50:27   
Speedy07
poskusita se pogovoriti,ampak če ga imaš resnično rada,boš sprejela tut njegove napake,čeprav ti niso všeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: drugačen karakter
1.10.2007 11:03:38   
mika
tisti trenutek se njemu mogoče zdi smešno ali zanimivo....se pa ne zaveda, da oba postavi v neroden položaj. to mu povej večkrat, da se bo začel zavedat. ali pa ga v danem trenutku uščipniuser posted image . verjetno tud on, ko premisli vidi, da ni najbolj pametno govorit določene stvari, ko je pa v družbi pa pozabi.
aja, pa to ni neko spreminjanje človeka

(odgovor članu Speedy07)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: drugačen karakter
1.10.2007 11:22:09   
jagoda77
drugih ne moreš spreminjat, lahko samo sebe

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: drugačen karakter
1.10.2007 11:50:39   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Če imaš kakšne točno določene zadržke ali stvari, ob katerih ti je nerodno, mu le reci,  da tega naj pa ne govori. Na splošno ga ne moreš in ne smeš spremenit, ampak za nekaj konkretnih stvari se pa lahko zmenita, po moje. Samo ne sme jih biti preveč, da te bo resno vzel.user posted image


Se podpišem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: drugačen karakter
1.10.2007 13:44:08   
Dejča
Moj je tudi takšen, da vse stvari naravnost in v obraz pove in na začetku je to tudi mene, ki sem malo bolj obzirna oz. diplomatska user posted image , motilo in mi je bilo zaradi tega nerodno. Z leti sem se navadila, pa tudi ostali so se ga, saj vsi vemo, da nikoli ne govori za našimi hrbti, ker vse naravnost pove. user posted image  Kar je po mojem dosti več vredno, kot da se ti nekdo v obraz smeje, za hrbtom pa te obira. Vendar te razumem, saj zna biti včasih zelo neprijetna situacija.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: drugačen karakter
1.10.2007 13:50:51   
slovenka
Po moje je to 'ne spreminjaj ga' malo pretirano - saj zato pa se pogovarjamo, da se prilagajamo... Najbolj mimo je, ko gresta dva narazen in si takrat povesta vse, kar ju moti na njiju, prej pa nič, ker pač ga vzemi takšnega kot je ali pa nič... Če včasih preveč blekne, ga tu in tam opozori na to, saj tudi to nekaj šteje, kako se ti počutiš ob njem - jaz sem sicer tudi bolj odprta in včasih lapam kaj o nama, samo če bi šla kje predaleč in bi bilo mojemu nerodno in bi me na to opozoril, bi tudi to upoštevala, saj mi več pomeni, da se on dobro počuti kot pa moje blebetanje...

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?