|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
22.1.2008 17:54:36   
mojcaziga
Torej, pri nas smo dobili povabilo na jutrišnji informativni sestanek z učitelji in ravnateljico, kjer bodo malo predstavili delo in potek vpisa. Naslednji teden naj bi imeli dan odprtih vrat, da pridemo še z našimi mulčki na ogled in v začetku januarja že pravi, pravcati VPIS.

Kako pa je pri vas?

Lp, Mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
22.1.2008 18:01:52   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

in v začetku januarja že pravi, pravcati VPIS


popravljam, v začetku februarja user posted image

Lp, Mojca

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
22.1.2008 18:31:40   
Erdbeere
mi še nismo ničesar dobili...bo pa po mojem v kratkem ja user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
22.1.2008 18:41:34   
Anonimen
Tudi mi še ne, me pa že kar zdaj stiska.

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
22.1.2008 19:27:45   
Anonimen
Mi tudi še nismo nič dobili.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
22.1.2008 20:41:34   
nejcko
Tudi mi še nismo nič dobili, se bo pa začelo kmalu, jauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
23.1.2008 9:45:29   
Lenny
Dobili  nismo še nič. Vpis je pa res že pred vrati.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poročilo
23.1.2008 19:33:42   
mojcaziga
Imeli smo sestanek. pri nas bo vpis od 12. do 14.2. user posted image
Predstavile so se učiteljice in malo predstavile delo - upam, da bo res tako kot so predstavile user posted image

V marcu oz. aprilu sledi zdr. pregled in junija roditeljski sestanek, kjer bodo povedali česa ne smemo pozabit 1. septembra doma user posted image

Res gre zares!

LP, Mojca

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poročilo
24.1.2008 8:51:05   
mily
Pozdravljene!
Tudi moja punca gre septembra letos v prvi razred. Seveda se tega zelo veseli, nasprotno od mene, ki bi jo najraje imela še eno leto doma, ker je novemberka in bo šla v šolo s petimi.

Tudi mi še nismo dobili nič glede vpisa.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poročilo
24.1.2008 8:54:34   
Lenny
No, tudi nas so včeraj povabili na informativni dan 31.1. Tam izvemo vse za naprej.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
25.1.2008 20:12:07   
caillou
Še nismo dobili nobene pošteuser posted image

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
25.1.2008 21:33:08   
nejcko
No, pri nas je roditeljski naslednji teden, vpis pa 12. 2. Hir vi go agejnuser posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
26.1.2008 9:58:54   
mojcaziga
Boste kmalu, ker po zakonu mora biti vpis v februarju. Je pa fajn malo pogledat, ker prav vsaka šola ne pošlje vabila. Običajno je vpis objavljen vsaj kak teden prej v javnem občilu (ali krajevna tv, ali krajevni časopis), objava je obešena pri vhodu v šolo ali pa je obvestilo v najbližjem vrtcu oz. krajevnem.
Odvisno od same šole oz. ravnatelja.

LP, Mojca

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
26.1.2008 19:11:04   
Pauline
Mi smo tudi dobili vabilo. Sem že prve user posted image spustila, pa je samo informativni dan. Kaj bo septembra.........user posted image user posted image user posted image ????


_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
27.1.2008 16:21:41   
Anonimen
Jest bom letos opravila še eno za šolo,drugo leto še eno.Sploh mi ne kapne .Ja pač nimaš kaj ,otroci rastejo. Pri nas pošljejo vabila,zagotovo.Imam jih že tri v šoli.

(odgovor članu Pauline)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
28.1.2008 14:18:54   
al1*
Naši pa gredo danes skupaj z vzgojiteljico v šolo na delavnice. Res moram pohvalit naš vrtec, ker veliko sodelujejo s šolo - na delavnice so šli že v decembru pa tudi prvošolčki so enkrat povabljeni v vrtec. Uradnega vabila pa nismo dobili nobenega. tudi pri taveliki smo imeli sestanek samo junija, ko smo izvedeli vse potrebno, otroci pa so imeli lutkovno igrico.

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
28.1.2008 16:30:41   
valentina2006
Ne duha, ne sluha o šoli.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
29.1.2008 8:35:03   
bori2
Mi smo dobili kar povabilo k vpisu na 12.02.2008. Roditeljski pa menda pride marca. glede na to, da pri nas vrtec spada k šoli, posebnega ogleda ne bomo imeli, saj naši "čmrlji in medvedi" že v vrtcu koristijo tudi šolske prostore. (knjižnjico, telovadnico, avlo,....)

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
31.1.2008 11:46:43   
flikflak
Mi gremo danes na informativnega ,pa me že dva dni zvija user posted image  user posted image .

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
31.1.2008 11:50:35   
Anonimen
Jaz sem na našo šolo kar pisala in vprašala, kako to, da na njihovi spletni strani ni še nič objavljenega, pa so mi odgvoorili tole:

šele v začetku tega tedna so se ravnatelji kranjskih šol dokončno dogovorili glede terminov (dan, ura) vpisa. Besedilo glede vpisa imamo že pripravljeno, tako da bo v roku dveh dni dostopno na naši spletni strani. Posebnega dopisa k vpisu ne boste prejela, saj bo v Gorenjskem glasu objava.Upam, da vam bo tudi naša spletna stran všeč in jo boste redno spremaljala. Sončen LP,   Se mi pa zdi škoda, ker tisti odnos šole ko dobiš vabilo, se mi zdi že v štartu drugačen. Boljši. Na sosednji šoli še celo najprej pridejo starši sami, da se potem domenijo, kdaj pridejo naslednjič z otrokom.  Pri nas je pa obvestillo o vpisu objavljeno celo v časopisu. Madonca ! Vau!user posted image

(odgovor članu flikflak)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
31.1.2008 13:32:37   
mojcaziga
Sama pa sem izredno zadovoljna z našo najbližjo šolo. Sicer so 3 šole kar na kupu in ta naša nekaj let nazaj ni bila ravno na dobre glasu, tako da jih je veliko hodilo na ostale. Zdaj pa je ta divja generacija OŠ že zapustila, mal so zamenjali kadra in se jim je vpis povečal.
Izredno veliko sodelujejo z vrtcem in so bili že kar nekajkrat tam, enkrat celo na zajtrku - moj mali pravi, da je jedilnica kot picerija, ker imajo take mize user posted image
Na informativega smo bili sicer vabljeni starši, ampak so imeli dejavnosti pripravljene tudi za otroke, ki so prišli s starši.
No ravno danes so tamali šli z vrtcem v šolo k zobozdravnici, da spoznajo ambulanto in zobozdravnico user posted image

Tudi pisno nas obveščajo o vseh dogodkih user posted image

Upam, da bomo tudi v bodoče zadovoljni z njimi user posted image user posted image user posted image

lp, Mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
31.1.2008 13:41:01   
Anonimen
Evo, zdaj pa na spletni strani naše šole piše tole:



VPIS OTROK za šolsko leto 2008/09

od 12. do 14. februarja 2008, od 12. do 18. ure.

Vpis za otroke, rojene v letu 2002, bo potekal na matični šoli (Ulica XXXI. divizije 7a, Kranj), v razredih po razporedu, ki bo objavljen na vratih šolske svetovalne službe (vhod skozi upravo).


No, tole, kar je z rdečo napisano, me zanima. Kaj mislite, kaj je zdaj to? A je treba prav tja iti pogledat, kdaj lahko otroka prideš vpisat? Prav tja na ena vrata v šolo?

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
31.1.2008 14:11:33   
mily
Splišni jaz tako razumem.

Si me pa zdej čist zmedla s tem, da sem šla še jst brskat kako je to pri nas in je danes informativni sestanek za starše bodočih prvošolčkov, ampak ni na tisti šoli, na katero imam namen vpisati našo. Na spletni strani "naše" šole pa nič ne piše.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
31.1.2008 16:55:29   
nejcko
Uf, Splišni, to je pa res malo čuden sistem. Jaz to razumem, kot da bo na vratih visel seznam otrok in št. uč., kamor ga moraš iti vpisat - kot na volitvah, ko greš volit samo na določeno št. voliščauser posted image user posted image

Pri nas sta dolečena dan in ura, vpis je pa kar pri svetovalki. Pa vabilo smo dobili domov, objava je tudi na šolski spletni strani, včeraj pa sem slišala oglas za vpis na to šolo še na radiu. No, to zadnje mi je pa malo mimo.

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
31.1.2008 20:08:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Uf, Splišni, to je pa res malo čuden sistem. Jaz to razumem, kot da bo na vratih visel seznam otrok in št. uč., kamor ga moraš iti vpisat - kot na volitvah, ko greš volit samo na določeno št. voliščauser posted image user posted image


Ja, pa še nič točno ne piše, kdaj bo nalimano na vratih, samo da BO. To zdaj pomeni, da bomo starši romali tam po šolskih hodnikih vsakih par dni gledat, če že kje kaj piše. Aj, saj sem rekla, da je to taka partizanska šola. Saj tak pišmevuhovski odnos se potem samo še nadgrajuje.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?