|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VPRAŠANJE
3.8.2006 7:30:23   
RAČKAPK
Kako ubranit svojega otroka, če se učitelj v OŠ psihološko izživlja nad njim?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VPRAŠANJE
3.8.2006 7:52:07   
muki1
To so pa težke izjave. Če si prepričana, definitivno pogovor z ravnateljem. Če gre res za pristranskega učitelja, morda menjava razreda user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu RAČKAPK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VPRAŠANJE
3.8.2006 8:32:37   
mammy26
Sprva pogovor z učiteljem, če to ne gre, nadaljevati pri ravnatelju. In če še to ne gre... pa morda res menjava razreda ali celo šole. In če se zbere še kaj več staršev z enakim mišljenjem, menim, da bi moralo pomagati.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VPRAŠANJE
3.8.2006 8:45:20   
Jana4
Jaz pa mislim, da bi bilo najprej potrebno dobiti dokaze o izvajanju nasilja ( otrok naj ima pri sebi kakšen diktafon ali kaj podobno majhnega in posname kaj se dogaja) ker brez dokazov je njegova beseda proti učiteljevi, potem pa stopi do dotičnega učitelja in mu serviraj da imaš dokaz o psihološkem maltretiranju in če se ne skulira boš to nesla naprej, tudi do šolskega ministra.
Mislim da bi moralo pomagati.

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje
3.8.2006 8:54:32   
Anonimen
Koliko je pa star otrok? In za kakšno izživljanje gre?

Zamenjaj razred ali šolo.
Do srednje naj zdrži; tam se je, vsaj meni, šolsko okolje zdelo neprimerno bolj prijazno, predvsem pa kultivirano od osnovnošolskega.

(odgovor članu RAČKAPK)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje
4.8.2006 7:48:46   
RAČKAPK
Otrok je star 9 let,
naredili smo že vse in še več kar ste napisali

svojega sem ubranila na ta način, da smo zamenjali šolo
septembra pa prihaja naslednja generacija otrokuser posted image
in žal nove žrtve psihološkega maltretiranja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VPRAŠANJE
4.8.2006 17:11:43   
Primoza
Če ne pomaga pogovor pri ravnatelju, potem pritožba na Šolski inšpektorat, so uspešna institucija.

Pritožbo vložite na inšpektorat pisno v obliki priporočene pošte.

http://www.mss.gov.si/index.php?id=76

(odgovor članu RAČKAPK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vprašanje
4.8.2006 17:41:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RAČKAPK

naslednja generacija otrokuser posted image


Zdaj pa ne razumem, kdo se izživlja user posted image
Učitelji nad otroci, vrstniki med sabo,...user posted image

(odgovor članu RAČKAPK)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vprašanje
4.8.2006 19:10:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Zato ti predlagam,da sina vpišeš v karate,kjer mu bojo dvignili samozavest,pa tudi fizično se bo znal ubraniti.


Kaj pa trening možganskih mišic?
Recimo da potem uporaba "karatejskih" sploh ne potrebna user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vprašanje
5.8.2006 0:12:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Saj karateja ne bi imel zato,da bi se potem on nad nekom izživljal,ampak ziher je ziher.


Otrok, nad katerim se danes "psihološko izživljajo učitelji" in naslednja generacija otrok" ne potrebuje fizične moči, da bi se branil.

Prej ima socialne težave, ker se v vsaj tolikšni meri ne prilagodi družbi, da se ta nad njim ne bi izživljala. Ali pa je tako labilen, da vsako reakcijo okolice jemlje za izživljanje. Ne vem, premalo je napisanega, da bi se dalo oceniti, zakaj prihaja do takšne težave.
Teh pa zagotovo ne bo rešil s fizično silo. Samo zaostril jih bo.


Namesto borilne veščine (saj sem sodi karate?), bi mu raje priporočila skupinski šport. Da se vključi v družbo, da spozna, da so v njej močnejši in šibkejši, da najde svoje mesto v ekipi in da se nauči zanj tudi potruditi. In ko bodo ekipa in trenerji videli, da sam teče za žogo, se prav gotovo ne bodo "izživljali" nad njim.

Dokler pa bodo njegovo pravo mesto v šoli ali pravo šolo v mestu zanj iskali starši, lahko od okolice pričakuje vse prej kot "sprejetost". Z znanjem karateja ali brez.

  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vprašanje
5.8.2006 9:11:57   
Anonimen
Se strinjam s primozo. Nore profesorje je treba spraviti tja, kamor spadajo, ven iz šol. Dajte pritožbo, naj gre stvar naperej. Pomagajte otrokom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vprašanje
5.8.2006 11:46:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Karate naj bi bil način življenja,kjer se doseže usklajenost duha in telesa!


user posted image

Za "ziher je ziher" pa na vsak način odpade.
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vprašanje
5.8.2006 12:17:17   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Se strinjam s primozo. Nore profesorje je treba spraviti tja, kamor spadajo, ven iz šol. Dajte pritožbo, naj gre stvar naperej. Pomagajte otrokom.



se strinjam popolnoma s splišni.  predvsem ker iz izkušenj govorim, da te učitelj, ki te ima na piki, zajebava do kraja. ne pozna meje. mene je "****" ena učiteljica v srednji šoli, ker ji nisem bla všeč... cel let sem se težko vlekla skoz matematiko, pa poslušala vse in svašta, na koncu sem pa morala na popravnega. in me je vrgla. zanalač. kaj pa vem kaj jo je pičlo.
pa sem menjala šolo, sem morala ponovit razred in jim pokazala, da znam matematiko, da me je zanalašč spakirala. že prvi test sem pisala najboljšo oceno v razredu. tisto leto sem bila brez kakega posebnega truda v matematiki odličnjakinja. vsa leta prej sem pa komaj prigurala skoz letnik.
nisem se pa tisto 1 leto učila čisto nič matematike. čisto resno. prisežem. nič več nisem znala konc leta, kot pa na začetku, saj sem snov že poznala.
pol, ko sem pa šolo uspešno skončala, se mi je pa ob eni priliki  (smo se srečali v mestu) njen mož   javno opravičil. ona ni imela jajc za kaj takega... pred mojimi starimi starši, pa nekaj drugimi judmi je javno priznal, da je to naredila namerno, sam da me zlifra.


LP

< Sporočilo je popravil KIRA -- 5.8.2006 12:20:42 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?