|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tablete
4.8.2006 11:35:41   
Tinka1
Pozdravljene!
Obračam se na vse vas, saj pri pregledu foruma ugotavljam da ste vsi majhni "stručkoti".
Ker se že lep čas trudiva da bi ugledala ta magični user posted image  user posted image  ,vas moram vprašati ali obstajajo kakšne tablete za večjo plodnost ali za prejšnjo zanositev? Sicer imam zelo vredu G (v MB bolnici) ampak je zelo težko do njega, tako da čakam na njegov pregled že 1 leto in 8 mesecev - bi bilo boljše njega vprašat ali se te tablete lahko jemljejo brez posvetovanja ali raznih testov ?!
V prejšnjem mesecu sem že mislila da sem user posted image , vendar se je na koncu izkazalo da je malo psihe prisotne. Upam da mi bo katera znala pomagati.
Vsem upajočim pa želim da čim prej uvidijouser posted image  user posted image user posted image user posted image .

Rahlo obupana,
Lp Tinka1
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tablete
4.8.2006 12:29:57   
pika79
Živijo,
Kaj 1 leto in 8 mesecev moraš čakati na navadni pregled? pa saj to je katastrofa,...
Najprej moraš na pregled, da ugotovijo kje je vzrok, pri tebi ali pri tvojem možu,..potem pa je možno da ti predlagajo klomifen (spodbuja ovulacijo pri ženski), drugače ti pa že povedo kakšni postopki te še čakajo,...
koliko časa že delata na tem?
Ponavadi ti rečejo, da moraš na tem delati najmanj 1 leto, če se jim ne zdi nič sumljivega ali če sta oba mlada pa kar 2 leti,..
če te zelo skrbi ti predlagam, da se naročiš samoplačniško in morda dobiš kakšen odgovor na tvoja vprašanja,..
pa lp

(odgovor članu Tinka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tablete
4.8.2006 13:01:46   
Tinka1
Zdravo Pika79!
Hvala za odgovor in ja, na pregled se že naročam od januarja 2005 saj drugače kot telefonsko sploh ne gre. Če pa zamudiš dan, ko imajo razpored za mesec ali dva naprej pa več sreče prihodnič. Tako da sem že razmišljala o menjavi G, saj če ne bi bil tako dober bi že zdavnaj šla k drugem.
Na otroku pa delava že dobro leto in pol pa se vseeno nič ne prime.
Sprašujem se, če je šlo kaj narobe pri splavu-imela sem ga 10 let nazaj in ne z tem partnerjem. Sicer M imam redno, pa tudi tabletk nimam več kot 3 leta.
Naročena sem konec septembra a do takrat je še tako daleč. Upam da bom vzdržala.
LP Tinka1

(odgovor članu pika79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?