|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ste dobile EA v LJ,če ste bile zanjo dogovorj...
22.8.2006 9:57:35   
naja78
živ.


punce,...zanima me ,če ste tiste,ki ste rodile v LJ dobile in ste se odločile za EA,jo tudi dobile,ali so ble kake komplikacije zarad anestezista?????da zaradi njegove odsotnosti niste dobile.....
ni mi jasno da je po 16 uri dežurni 1,samo1 anesteziolog za celo porodnišnico??????

in kako je s tem v postojni???

_____________________________

PDP: 28.10.06
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ste dobile EA v LJ,če ste bile zanjo dogo...
22.8.2006 10:38:49   
princes
Naja 78 v Ljublani nimajo dovolj anasteziologov, tako da EA ni možna 24 ur na dan..
Če imaš srečo..
V Postojni imajo možnost EA 24 ur na dan, imajo dovolj anasteziologov..
Tako da jaz grem zaradi tega kar v Postojno...Samo v Postojni je treba plačati 40.000 sit...Pa moraš tja na predavanje...

Poglej si na www.bolnisnica-po.si..

Lep pozdravček...

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ste dobile EA v LJ,če ste bile zanjo dogo...
22.8.2006 11:09:37   
GATA
ne vem če se sploh da kaj prej meniti.... ne me držat za besedo. Je pa tko, da bi jo jaz dobila (rojevala v soboto popoldan) je bilo vse zmenjeno samo potem pa sem imela carski rez. Lahko bi se zmenila tudi verjetno za spinalno sam se mi v tistem momentu vse prehitro odvijalo ker je bila že panika. V sobi pa je bila ena mamica ki je dobila spinalno  (isti dan - govorim za CR).
Jaz sem rekla babici, ki me je sprejela in je uredila, je pa tako, da so letele opazke okrog tega user posted image  - kaj čem če sem slišala njihove pogovore.

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ste dobile EA v LJ,če ste bile zanjo dogo...
22.8.2006 11:10:44   
GATA
to se za ljubljansko govorila, za postojno pa ne vem ker nas je user posted image  kar močno prehitela.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ste dobile EA v LJ,če ste bile zanjo dogo...
22.8.2006 11:25:54   
Še ena T
V Ljubljani so glede tega precej "trdi", moraš imeti že neznansko srečo, da dobiš  EA.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ste dobile EA v LJ,če ste bile zanjo dogo...
22.8.2006 12:44:22   
matahari
Tako je: v Ljubljani za vse komplicirajo...moj ginekolog mi je rekel, da smo krive same, ker ne zaropotamo..tudi po porodu si najslabša mati, če prosiš, da ti otroka za eno noč vzamejo, da se naspiš...kae se tiče EA v Lj jo lahko pozabiš edino, če boš začela rojevat ob 8 zjutraj (pazi da bo delovni dan user posted image ) in končala po možnosti do 13, če ne se slikaj..take izkušnje imam v Lj pri obeh porodih.Tretjič nameravam roditi v Postojni - vsako sredo imajo ob 11 predavanje in se splača iti poslušat..dobiš tudi izjavo za podpisat, ki jo pri porodu prineseš s seboj..v vsakem primeru pa je treba plačati 40.000 sit - tudi v lj

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ste dobile EA v LJ,če ste bile zanjo dogo...
23.8.2006 9:18:56   
naja78
hm,,,zdaj pa tud jaz razmišljam o postojni,......definitivno se čez 14 dni odločim,ko mojga mal zmolzem o EA.

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ste dobile EA v LJ,če ste bile zanjo dogo...
4.9.2006 11:05:56   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: matahari

v vsakem primeru pa je treba plačati 40.000 sit - tudi v lj


Ne vem če bo to držalo. V LJ so nam v šoli za starše rekli da je zastonj, vendar je res zelo majhna možnost da jo dobiš.

In problem ni da imajo premalo anestezistov, ampak, da imajo premalo anestezistov, ki to obvladajo.

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ste dobile EA v LJ,če ste bile zanjo dogo...
12.10.2006 15:48:35   
katarina2004
Jaz nisem nič plačala.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ste dobile EA v LJ,če ste bile zanjo dogo...
13.10.2006 9:17:06   
Nixxon
Evo, moja žena jo je dobila, ampak zato, ker sva na srečo bila v porodnišnici na delovni dan, ko so tudi tapravi anastezisti delali.

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ste dobile EA v LJ,če ste bile zanjo dogo...
20.10.2006 20:43:42   
eya
Moraš se pa it prej dogovorit v porodnišnico in podpisat, da jo hočeš. Vsaj meni so tako rekli, ko sem klicala. No, hotela sem it v pon se zmenit, pa sem par dni prej rodila...brez EA, pa itak je šlo tako hitro, da je nebi mogla dobit...

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ste dobile EA v LJ,če ste bile zanjo dogo...
26.10.2006 19:41:36   
Anonimen
Jaz sem bila tudi na razgovoru za EA, kjer so mi vse razložili in sem podpisala papirje. S tem, da so mi takoj povedali, da so majhne možnosti.

Na dan poroda sem prosila za EA, vendar ni bilo anestezista, ki bi jo izvajal. Pa je bilo na delovnik v dopoldanskem času. No, pa je šlo tudi brez...

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ste dobile EA v LJ,če ste bile zanjo dogo...
9.1.2007 10:33:26   
metka84
Pozdravljeni!Mene pa zanima kaj je EA?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ste dobile EA v LJ,če ste bile zanjo dogo...
9.1.2007 16:53:07   
Mehičanka
EA = epiduralna anestezija


(odgovor članu metka84)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ste dobile EA v LJ,če ste bile zanjo dogo...
28.1.2007 22:54:15   
taška30
Živjo,
a je katera tako prijazna in mi pove, kaj je že treba naredit, da se dogovoriš za EA v Ljubljani? Jaz namreč sedaj ne hodim v šolo za starše, ker sem rodila pred letom in pol (in takrat hodila), pa sem izgubila zapiske, pa še EA me takrat nekak ni zanimala.user posted image

Torej, nekam je treba poklicati, a ne (tel.št. prosim) in potem je treba iti na razgovor? Ali se tudi v Lj EA plača?

Še to, by the way, ali je res, da se EA dobi, šele ko si nevem kolk cm odprta?

Hvala, hvala, Taška

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ste dobile EA v LJ,če ste bile zanjo dogo...
11.2.2007 16:53:54   
Antigona
Taška30 kako je z dogovorom v Lj. ne vem, naj bi bila brezplačna, ampak še nobena mamica ki jo jaz poznam in je želela EA v Lj. je ni dobila, ker pač ni bilo anestezista.
Jaz sem rodila z EA v Postojni, plačala 40 tisoč sit, dobiš jo pa ko si že odprta 3-4 cm.
Tudi v drugo bom šla rodit v Postojno z EA in še nekaj mi je všeč v Posotjni. Sam se lahko odločaš ali boš imel ponoči otročka pri sebi, ali pa ga čez noč odpeljejo. Meni je še kako prav prišlo tistih nekaj dni spanja, ker potem ponoči nismo in nismo spali.... Šele po mesecu in pol je začel vsaj toliko spat, da se je "samo" zbujal na 3 ure, da smo pa prespali noč pa je minilo skoraj leto....

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?