|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naj grem na kontrolo?
10.1.2007 17:41:34   
Anonimen
Pred 3 tedni sem imela ss. Po tednu dni sem nehala krvaveti. Danes pa sem zgleda že dobila menstruacijouser posted image  Jutri sem naročena na kontrolo, pa ne vem, ali naj grem ali naj se prenaročim. Kaj mi svetujete?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naj grem na kontrolo?
10.1.2007 18:27:00   
nemrak
Žal mi je, da si tudi ti morala doživeti ss.
Jaz sem ga imela pred 7 tedni in sem M dobila šele na 34 dan.
Bova pa že kar začela delati na novemuser posted image .
Meni je naredil pregled že1 teden po ss.
Jaz bi na tvojem mestu jutri poklicala G in mu povedala kako je. Pa naj ti on pove, ali prideš ali ne.
Drži se!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naj grem na kontrolo?
10.1.2007 18:37:10   
Anonimen
ja, to bi bilo najpametneje, vendar imam G v LJ v Leonišču in je skoraj nemogoče dobiti tel. zvezo. že za naročanje kličem po tri dni, da dobim prosto linijo (če prej ne obupam in se naročim po e- pošti).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naj grem na kontrolo?
10.1.2007 18:59:27   
nora
Miranda, a te lahko vprasam pri kateremu ginekologu hodis?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naj grem na kontrolo?
10.1.2007 20:49:26   
Anonimen
zakaj pa ne? dr. Kavšek (in meni osebno je ful dobr zdravnik)

(odgovor članu nora)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naj grem na kontrolo?
11.1.2007 0:04:59   
upica
Jaz ti svetujem, da vseeno pojdi na pregled. Krvavitev ni ovira za pregled.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naj grem na kontrolo?
11.1.2007 8:43:55   
teri
Jaz ti tudi svetujem,da greš.Sej ti lahko tudi z UZ vidi,če so vredu ščistli,pa ti pregleda velikost jajčnikov pa maternice.Če ti bojo hoteli še naredit navaden pregled,kar mislim da ne bo potrebe,te bo že naročila za kak drug termin.Žal mi je, da si mogla dat tudi ti tako grozno izkušnjo skozi.Te popolnoma razumem,saj sem šla sama skozi to sep. lani.Drži se!

(odgovor članu upica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?