|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   francoska solata - malo sem zaj****
7.2.2007 21:28:24   
k1
se sploh še da kaj iz tega naredit? zaj**** sem francosko - namesto 1 žličke gorčice, sem dala 1 žlico, zdaj pa ni dobra. se da ta okus do jutri malo ublažit, ali pa se bo francoska malo "vlegla"???help me!!!!!!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: francoska solata - malo sem zaj****
7.2.2007 21:48:08   
kofetek2010
na tojem mestu bi vse skupaj stran vrgla in naredila na novo user posted image  

lahko pa probaš sprat z vodo in potem daš še 1x jajca, majonezo, kislo smetano, vodo od kislih kumarc,... user posted image

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: francoska solata - malo sem zaj****
7.2.2007 21:48:15   
Blacky30
Ne bo se "umirila".user posted image  Edina rešitev ti je, da narediš dodatno količino in jo zmešaš zraven, da se gorčica porazgubi. Če pa nisi dala veliko majoneze, pa jo dodaj še zdaj. Mogoče bo boljša. user posted image

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: francoska solata - malo sem zaj****
7.2.2007 21:49:38   
Anonimen
Za začetek skuhaj kakšni 2 jajci in ju nareži v francosko.

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: francoska solata - malo sem zaj****
7.2.2007 22:48:02   
dskubin
jaz bi skuhala in dodala še malo zelenjave in majoneze. Stran pa res ne bi metala, tako slaba pa tudi ne more bit zaradi gorčice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: francoska solata - malo sem zaj****
8.2.2007 17:08:44   
k1
dodala še malo zelenjave, jajc, majoneze in je bila vredu. le malo bolj rumena :)

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Recept za dojenčke: Odlična polenta
Glavna zvezda današnjega recepta je polenta, recept pa je prilagojen za začetek uvajanja in nadgrajen za 8 mesečnika in ...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?