|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hormon po abraziji
24.7.2007 21:26:26   
mukla
30. maja sem imela abrazijo zaradi mole. Hormon mi je v enem mescu padel iz 38000 na 28,1. Od takrat pa mi zelo počasi pada. Naslenjih 14 dni mi je padel samo na 27,2. Po 14 dneh pa se je celo zvišal na 34,7. Torej skoraj po 2 mesecih še vedno ni pod 10. Danes so mi naredili UZ in ni bilo nič. Ponovno moram priti v petek. Postalo me je strah, da bo spet abrazija in spet od začetka. Jaz sicer upam, da bo v petek srečen rezulat, ker imam ravno ta dan svoj 30. rojstni dan.
Drage forumke, ali je imela katera podobne izkušnje in kako se je končalo? Že naprej hvala. Drgač pa, vse ste super!
Želim vam veliko sreče!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hormon po abraziji
30.7.2007 12:33:37   
Vilma
Draga mukla,
Tudi sama sem imela lani molo. Hormon mi je padel iz 58.000 v enem mesecu na 21 in potem mi ginekolog ni več meril hormona.
Pri meni je bilo vse v redu, tudi zanosila sem po dveh mesecih ponovno (dans imam zdravega 8-mesečnega fantka user posted image ), čeprav je ginekolog priporočal večjo pavzo.

(odgovor članu mukla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hormon po abraziji
30.7.2007 14:17:01   
mukla
Hvala Vilma! Ja, hormon mi je začel padati. Baje se tudi to lahko naredi, da ti mal zaniha. Ta drugo M sem mela pa full močno in tut bolečo (verjetno se je zdej vse sčistilo). Tak, da upam, da bo v petek OK. Če bi blo vredu, bi kr, čeprav je tut men rekla, da bi še kak mesec počakali. Pa če si tak želim user posted image .
Vilma, a si imela v naslednji nosečnosti zaradi predhodne mole kakšne preglede več ali je potekalo normalno?

Pozdravček!

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hormon po abraziji
3.8.2007 11:47:18   
Vilma
Mislim, da če si dobila menstruacijo, da se je vse ščistilo.
Ja, ko sem ponovno zanosila, sem imela prve tri mesece bolj pogosto preglede. Obvezno pregled Beta-hcg-ja v krvi. To je bilo prvo, potem pa malo bolj pogosti ultrazvoki. Ampak kot vidiš, tudi tiste z molo srečno donosimo. user posted image  Pa veliko sreče!

(odgovor članu mukla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hormon po abraziji
3.8.2007 12:32:39   
Anonimen
Nerodno mi je vprašat, ampak bom kar..., ker res ne vem in upam, da ne bom butasta izpadla-Kaj je to MOLA?

Hvala.

(odgovor članu Vilma)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hormon po abraziji
3.8.2007 13:39:37   
kodrana
mukla ta slikca, ki jo imaš za avatar sem jo imela tudi jaz v ožjem izboru.. no, potem sem dala to, ki jo vidiš..včeraj
drugače pa čakam rezultate. kako bo s tvojim hormonom. upam, da je padel.. user posted image

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hormon po abraziji
3.8.2007 14:31:15   
mukla
Kodrana, ta moj medo mi je bil takoj full všeč. To pa zato, ker si tako kot jst tudi on želi imeti en srček pri svojmu srčku. To slikco sem štimala dva tedna, pa sem pol ugotovila, da je treba stvar potrditi, da ti jo upošteva. Nima veze, zdej ga mam, mojga medota.
Drgač sem pa full vesela. Danes je bil izvid negativen. Ni mi treba več hodit na kontrolo. Sem se že počutla, kot da sem tam v službi. Sej so vse tam full full prjazne in same pohvale, sam mene je tak strah kri dajat, da sem bla včas dvakrat piknjena, ker tut kri ni prtekla. Zdej je to za mano.
Zdej se moram pa teden pred M naročit na UV (mam napotnco), pa se mi na št., ki mi jo je dala G noben ne oglasi. Pogledat mi morjo sluznico. So mi pa prejšnji mesec teden pred M naredil UV na urgenci (ko je hormon porastu) in je blo vse BP. Tak, da tut če ne grem, po moje ne bo nč hudga.

Zdej bi pa kr, mislim rada zanosla, pa ne vem, če je glih pametenuser posted image . Zeleno luč imam za sept., ampak ....

Lp!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hormon po abraziji
3.8.2007 14:44:08   
kodrana
kako lepo.. srček pri srčku.

vesela sem zate, da je vse ok. ju, hu, hu.
meni tud ni glih užitek, da mi kdo jemlje kri, sama jo pa kar rada vzamemuser posted image .
po mojem je ok. sama veš. če si ziher že in pomirjena. sama sem bolj med paničarjenci, tako da te jaz ne morem najbolj potolažit.
sama še vedno ne vem, če bova poskusila že ta mesec. malo cvikam. nočem preveč razmišljat in se odločat.
sporoči kaj in kako.
kdaj pa imaš čas ovulacije?

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu mukla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hormon po abraziji
3.8.2007 15:07:08   
mukla
Urškaj mola je ena velika p... Pri oploditvi pride do kromosomnske napake. Razlag je več: da jajčece nima jedra, da se oplodita eno jajčece in dve semenčice, da se jajčece samo deli, da je spermij deformiran (ima dvojno garnituro kromosomov).... Nič od naštetega pa ne sme bit. Zato pride do tega, da posteljica nenormalno raste. Nastane tvorba, ki je kot grozdek iz vodenih mehurčkov, ploda pa ni. Navadno začneš krvaveti, imaš povečan nosečniški hormon betaHCG, visok pritisk in povečan srčni utrip,... Jst nisem imela nič od naštetega, je pa UZ pokazal, da ni ploda in sem mogla na čiščenje.

Kodrana prihično sem jst že dolgo OK. Jst nisem vidla utripa, tako da je bilo dosti lažje. Je blo pa smotan, ker jih je velik že vedl, pa vmes je bla najina poroka, tako da jih je velik skapiral in je blo zaradi tega full blek.
Mal mi je butast, da bi zanosla, pa bi bla G huda user posted image user posted image user posted image . Al pa, da se naročim na UZ (škoda se mi zdi, če mam napotnco, da ne bi šla), pa pri ugotavlajnju ali je sluznica OK, ugotovijo, da vidijo plod. Hm???
Ovulacijo mam pa konc naslednjega tedna, tak da mi bo še dalo mislit.
Pa sej ne, da bi neki forsirala, sam sej sploh ni nujno, da nama v prvo rata. Prvič nama je v drugo. Pa en mesec gor al pa dol. Če bi bla poanta v treh al pa več, ne rečem.

Sam pr men je vseen drgač. Kodrana jst na tvojem mestu sploh ne bi dost več razmišljala. Dajta, pa kar bo pa bo. Sej tu ni garancije. Pravjo tut, da po 16 t nosečnosti, kao ni panike. Jst poznam dve, ko sta v 8 mesecu nosečnosti splavili. Tak da.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hormon po abraziji
3.8.2007 15:39:50   
kodrana
smotano je res, ko že vejo..
jaz nisem želela, da že vsi vejo. mami sem strogo zabičala naj ne govori okrog, ker lahko da ne bo nič. v 6 tednu sem zakrvavela. itak se pa govorice, ko enkrat so, hitro širijo.
ja, bi blo kar hecno user posted image , da greš na uz in vidijo plod.. kako? a niste vi tista, ki ste prišla na kontrolo po moli? šalo na stran.. a vseeno.  stvar je blazno resna.
saj ti tam menda ne vidijo že takoj, da si noseča. moja g. v 5 tednu ni še nič videla, samo zadebeljeno sluznico. in je rekla, da se itak še ne vidi, da naj pridem naslednji teden.
vem, da ni garancije. samo tista j..metoda me je kar fajn prestrašila. mi je dala mislit. bova na izi poskusila, pa bo, kar bo.
vama je tudi v drugo uspelo? nama tudi.
no držim pesti, da uspe sedaj tudi tako hitro, ali še prej in da tokrat donosimo zdravegauser posted image .

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu mukla)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hormon po abraziji
3.8.2007 15:51:03   
mukla
Čak, pol se tretji teden še ne bi vidl? Aha user posted image . To sploh nisem pomisnla. Pa jst sem res neumnica neumna.

Vilma a ti si zanosila po drugi M od dneva abrazije ali od takrat, ko si imela konec s testitanjem beta HCG-ja?

Vidim, da me res matra. 

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hormon po abraziji
13.8.2007 17:22:15   
Vilma
Zanosila sem po drugi M od dneva abrazije. beta HCG so mi testirali skoraj en mesec, takoj za tem sem dobila prvo M, potem drugo, potem pa nosečnost user posted image
In zdaj mukla sem spet noseča, če lahko verjameš user posted image  Razlika bo pa manjša kot 16 mesecev.

(odgovor članu mukla)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hormon po abraziji
13.8.2007 17:58:07   
kodrana
Vilma iskrene čestitke za nosečnost. user posted image user posted image user posted image
za mano sta tudi dva ciklusa po ss. meni pe je plod odmrl. prvo M sem dobila 41.dan, drugo normalno 34. dan. sedaj sva se odločila, da kar stopiva v akcijo oz. plodni dnevi so mimo in tudi aktivna sva bila.. z muklo upava na najboljše, a ne mukla?

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hormon po abraziji
13.8.2007 20:49:34   
mukla
Itakuser posted image !

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hormon po abraziji
13.8.2007 21:21:35   
kodrana
mukla šele zdaj sem videla, da si imela v petek rojstni dan. okroglo obletnic
je res?  sori. vse najboljše.


user posted image    naj ti ta vila kmalu prinese user posted image  ali user posted image user posted image . user posted image

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu mukla)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hormon po abraziji
13.8.2007 22:19:28   
mukla
Kodrana, hvala za voščilo! Zdej grem prot 40. user posted image  Uf, kr na enkrat je pršla ta 3.

Vilma, šele zdejle sem zakapirala, da si mi odpisala in da si user posted image ! Iskrene čestitke! Želim ti, da bi blo vse vredu. user posted image user posted image user posted image
Ko sem te brala, sem se odločila, da bi pa lahk tut midva kr že po drugi M probala in sva veselo user posted image vse dni O. Zdej bomo vidli? Če bo, pač bo. Pol me bo pa skrbel, kako bo G odreagirala. Bomo vidli.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: hormon po abraziji
15.8.2007 19:45:55   
Vilma
Ne sekiraj se za ginekologa. Tudi moj me je prvo grdo pogledal, potem pa rekel, no kar je je.
Me je pa sestra na nhalni svetlini ful debelo pogledala, ko je vidla, da sem imela dva meseca nazaj molo.
Tako da mal znajo komplicirat, ja. Ampak telo je tvoje in tako ti bom rekla! Če se bo prijelo pomeni, da je tvoje telo pripravljeno na novo pikico! Zato kar pogumno! Ti držim pesti user posted image  In čestitam za rojstni dan! user posted image

(odgovor članu mukla)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: hormon po abraziji
15.8.2007 23:21:04   
mukla
Hvala Vilma! Fajn, da si mi mal povedala, da se bom prpravla, če se zgodi ta mesec user posted image . Ne vem, ampak neki se dobr počutim, pa danes sem začela ugotavljat, da mam iz strani neki joške občutljive. Mama mija! Isto je blo, ko sem prvič zanosila.

Mirkej pikico in seveda, absolutno poročam. Naslednji konec tedna bo vse jasno.

Lp

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: hormon po abraziji
16.8.2007 0:42:54   
Anonimen
Mukla, hvala za odgovor, ki si mi ga dala že nekaj časa nazaj. Sem šele danes videla, ker sem čisto pozabila, da sem postavila vprašanje.

SREČNO!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu mukla)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?