|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Peg peregp Pliko - pranje 26.7.2007 12:30:19
|
|
|
|
poliloni
|
Jaz sem ga ravno prejšnji teden! Pa še torbo in poletno strehico, ter zimsko vrečo. Sem dala na 30°C in na najmanjšo centrifugo in se je lepo opral. Seveda brez trdih delov!
|
|
|
|
|
RE: Peg peregp Pliko - pranje 26.7.2007 12:46:26
|
|
|
|
Mlada mamica
|
Tud jaz sem oprala isto preobleko za voziček,še jajčko in plišaste igračke....vendar na 40 stopinjah,pa se ravno tako ni ničesar zgodilo...no je se...bolj čisto je blo!
_____________________________
Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!
|
|
|
|
|
RE: Peg peregp Pliko - pranje 26.7.2007 12:49:43
|
|
|
|
Anonimen
|
o hvala k si me spomnla, nš je k bi en kozlal nanjga in ga morm kuj dons oprat!
|
|
|
|
|
RE: Peg peregp Pliko - pranje 26.7.2007 13:00:04
|
|
|
|
Anonimen
|
Jaz tudi vse v stroj zmečem, strehico,prevleko od lupince ...
|
|
|
|
|
RE: Peg peregp Pliko - pranje 26.7.2007 16:29:31
|
|
|
|
Lu
|
Dajte mi povedat kako pa strehico slečete?
_____________________________
Maja 21.02.2005 ribica Tian 03.10.2006 tehtnica Maša 21.1.2011 vodnarka
|
|
|
|
|
RE: Peg peregp Pliko - pranje 26.7.2007 20:58:53
|
|
|
|
Maxica
|
Jaz kar celo strehico dam noter, z vso plastiko vred, pa ni nič narobe.
_____________________________
Sami sončki okrog mene :)
|
|
|
|
|
RE: Peg peregp Pliko - pranje 26.7.2007 21:22:20
|
|
|
|
diva 4
|
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica Jaz kar celo strehico dam noter, z vso plastiko vred, pa ni nič narobe. Jaz tudi
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiNagradna igra: Gremo po SlovenijiPri založbi Epistola je izšla otroška knjiga Mojiceje Podgoršek, Gremo po Sloveniji. Živali spoznavajo lepote Slovenije....
Zadnje s foruma
mu bo premrzlo?tina202Rok imam konec aprila in bi novorojenčka iz bolnice odnesla v : body z dolgimi rokavi, žabice, hlačke, majco z dolgimi rokavi, eno jopico ki je bolj tanka,štunfke, kapica in povrh dekica. Se vam zdi dovolj, ker eni vidim dajo še v tistega pajaca?To je super (
60%)

Še kaj dodaj (
5%)

Še preveč bo (
35%)
Število vseh glasov: 85Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!