|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jecljanje
27.8.2007 12:29:11   
p&b
Imam sina,ki bo čez 3 mes.napolnil 3 leta,problem je v tem ,da je sicer pred tem že kar lepo govoril,naenkrat lahko bi rekla kar čez noč pa je začel jecljati,zanima me ali je to samo prehodno obdobje ali me mora skrbeti in kako mu naj pomagam?

Hvala in LP!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jecljanje
27.8.2007 12:57:40   
sončnica13
Ali se je mogoče česa ustrašil?
Sem ravno pred kratkim izvedela, da je mali od znanke začel jecljati, ker se je tako ustrašil balona, ki je počiluser posted image

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jecljanje
27.8.2007 14:24:32   
Anuška79
Razloga zakaj se jecljanje pojavi, ne bi vedela.

Svetujem pa, da ga čimmanj popravljate in njegovemu jecljanju ne posvečate posebne pozornosti. Poznam kar nekaj primerov, ko je bilo s strani stroke rečeno, naj jecljanje starši ignorirajo, a ker so predvsem nekateri očki 'velepametni' so s svojimi izjavami in 'norčevanjem' iz otrokovega govora stvar samo poslabšali in jecljanje je ostalo, namesto da bi postopoma izzvenelo.


(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jecljanje
27.8.2007 15:38:00   
Nea
Pri nas je bilo enako... tam okoli tretjega leta je začela jecljati, najbolj pa takrat ko je šla domov iz vrtca. Najprej sem mislila, da je mogoče zato ker se uči (govori) dveh jezikov, v vrtcu nemščino, doma pa slovenščino.
Ampak se je zadeva čez nekaj časa izboljšala.
Če pobrskaš po forumu boš videla, da se je drugim otrokom te starosti enako dogajalo in da je to samo faza v kateri jim male sive celice delajo hitreje kot jezik.
Počakaj in bo minilo.

Nea


_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Odvajanje od plenic v treh dneh
video
Odvajanje otroka od plenic je lahko stresno in zelo utrujajoče. Tale mamica pa je našla odlično rešitev. Preverite!
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?