|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dermatolog samoplačniško
5.11.2007 9:11:03   
monja79
Zanima me, kje je kakšen fajn dermatolog za otroke, samoplačniški, ki tudi po potrebi testira za alergije. Pa če je mogoče kje v Celju.

Naša dva otročička imata oba tako občutljivo kožo, da se jima kar naprej nekaj spušča - v pregibih, po hrbtu, trebuhu, hrapava koža, se lušči in rdečina. Pa je user posted image  še samo dojena, kopamo oba brez mil in mažemo samo z oljem pa nič ne pomaga. Naš pediater nas ne da naprej, ker pravi, da je to otroški atopični dermatitis in da do treh let ni kaj nareditiuser posted image . Mi je to mal mim, ker vem, da se lahko pri alergijah marsikaj naredi pri zgodnjem odkritju. Z zdravnikom se pa tudi ne bom kregala, ker ga bomo še rabli kdaj kaj. Imam pa tudi sama alergijo na pšenico, mleko, jajca zato sem še bolj v skrbeh in bi moja dva otročka kar peljala na pregled. 

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dermatolog samoplačniško
5.11.2007 9:14:23   
orhideja75
Zelo dobra dermatološka ambulanta je v Ljubljani na Parmovi 53, ki jo ima dr.Draguševa.
Pa tudi takoj si na vrsti. Pokličeš, ti dajo datum in prideš.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dermatolog samoplačniško
5.11.2007 10:11:48   
Naty*Taja
V Laškem v zdravilišču je en ful fajni. Kolegica je peljala malo, ki ima dermatitis in jo je stric spravu v red.
Poglej na njihovi spletni strani in se naroči...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dermatolog samoplačniško
5.11.2007 10:30:06   
moci
ja, laško je super. nam je pomagal. 

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plavanje z dojenčkom
Kdaj začeti s plavanjem na plavalnem tečaju je odločitev staršev, ki jo sprejmejo glede na to, kako se bo odzval njihov ...
Pet otrok je končalo na Pediatrični kliniki
Na Pediatrični kliniki v Ljubljani so v enem samem mesecu pomagali petim malčkom, ki so pogoltnili filter za segrevanje ...




EPIDURALNA
corfu

Kakšno imate mnenje o epiduralni anesteziji?

sem za (51%)

sem proti (32%)

sem jo imela (18%)


Število vseh glasov: 378

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!