|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ciste in zanositev
7.12.2007 16:23:24   
latka
Živjo. Spet se obračam na vas ker ste mi dosedaj vedno pomagale in vzpodbujale.
Včeraj sem po dveh tednih spet morala na pregled k ginekologu, ker mi je takrat našel cisto na levem jajčniku in mi predpisal Klimicin, da bi cista sama počila.Seveda je cista počila in sem zato tudi  po 60 dneh dobilauser posted image
!Sedaj mi je pa dejal, da morava z možem počakat še kake tri mesece, preden zanosim, da ne bi prišlo do kakih komplikacij, čeprav je vse ok, šele nato lahko začneva ponovno delat otroka.Delava že od junija brez uspeha, sedaj pa še to!!Ali je katera bila v podobni situaciji s cisto in nato nekaj časa ni smela zanosit, ali pa ste lahko(po besedah ginekologa) zanosile ne glede na okoliščine in vam je ratalo dokaj hitro?

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 9.12.2007 18:53:46 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ovire pri zanositvi!
7.12.2007 16:59:53   
*sanela*
Jaz sem imela ciste na obeh jajnikih. Ciste so po tabletah počile in dobila sem user posted image . Niso mi pa rekli da nebi smela ostati noseča. Jaz sem kar pridno delala na tem. Zanosila sicer nisem takoj. Imam pa zdravega fantka.

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ovire pri zanositvi!
7.12.2007 17:14:58   
latka
Hvala za odgovor.Verjetno ima vsak ginekolog drugačno mnenje, zato upam na najboljše in da bo hitro ratalo!!
Midva imava že tudi tri leta starega sinčka, ki že komaj čaka, da bo v hiši dojenček!

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ovire pri zanositvi!
7.12.2007 17:31:12   
*sanela*
Naš tudi kar naprej sprašuje kdaj bo dobil sestrico ( pravi da bratca noče user posted image ). Teško je tako majhnemu otroku razložit, da je mamica bolana in da še nebo dojenčka. Komaj čakam, da pride user posted image  da lahko začnem delati na drugem user posted image !
Za vse je potreben čas!

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ovire pri zanositvi!
17.12.2007 19:00:00   
Erin
Jaz sem zanosila po 3 mesecih, sedaj sem v 8 tednu nosečnosti in nekaj dni nazaj so mi ugotovili 2 cisti na desnem jajčniku in eno na levemuser posted image ...ne vem kaj me čaka, zdravnica pa je rekla da ni nevarno in ne bo oviralo nosečnosti. Upajmo.

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ovire pri zanositvi!
17.12.2007 19:51:52   
Neža7
Erin držim prsti zate, da bo vse lepo spadlo user posted image  tako mi je žal, da imaš že take skrbi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?