|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 11:58:03   
Anonimen
Mene pa zanima, kako lastnice psov, perete pasje brisače, tepihe, ležišča?

Jaz sicer vse zabrišem v pralni stroj, ampak, kaj ko imam potem naslednja dva ali celo tri pranja vse od dlak user posted image

Boben spucam, ampak vseeno je polno dlak....potem pa dam, po rudni pasjih zadev prat....tepihe iz kopalnice...pa kavbojke...pa kakšne trenirke...šele potem dam prat ostala oblačila ali naše brisače.

Kako to delate ve?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 12:05:18   
Anonimen
Jaz nism še nikul opazila da bi bil naslednji stroj oz. runda od dlakuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 12:10:34   
Anonimen
Mi imamo zlatega prinašalca, pa je res ogromno dlak in na brisačah in nasploh po tleh. Kljub rednemu česanju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 12:13:53   
Anonimen
Pri nas tudi ni dlak. Jaz pasjo brisačo (no, ta je hkrati tudi za iz banje gor stopit - psa se pa itak briše vanjo, ko je prej temeljito spran v banji) perem skupaj z našim perilom.
Pasji povšter (iz ležišča) pa perem s kakšnimi dekami za čez kavč ali kaj takega. Pa tudi ni dlak. Saj prej vse to stresem, preden dam prat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 12:22:05   
Anonimen
Jaz tudi vse brisače stresem...ampak res stresem...leži na takih tepihih (krpanke), ki so potem čist dlakave user posted image

Pri nas ni šans, da dam z našimi cunjami prat....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 12:22:15   
Strawberrie Cherrie
jaz prej precej stepem njegov tepih, pa brisače tut dobro otresem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 12:23:33   
Strawberrie Cherrie
aja, jaz ne dajem to skupi z našimi cunjami prat. posebaj. pa boben tudi ščistim po pranju, enostavno z eno krpo prebrišem in je. je pa res, da višavc pušča dosti manj dlak kot pa en sester ali zlati prinašalec. tudi količinsko manj.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 12:24:57   
Anonimen
Pri nas sploh ni nič dlak. Če streseš, gredo vse dol. So ravno toliko ostre, da se ne primejo, pa toliko mehke, da se ne zapičijo v blago.

Saj skupaj z ostalimi cunjami pa vem, da skoraj nihče ne daje prat. Ampak meni se pa to ne zdi nič takega, saj je potem itak vse oprano. Pa tudi tista brisača ni nič kaj pretirano umazana.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 12:25:44   
Strawberrie Cherrie
evo to je tut res.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 13:10:41   
Anonimen
Naše dlake so...ne vem, kar statične...na vsako stvar se primejo kot user posted image

Pa brisače so tako svinjske, da je groza...sploh zdaj, ko je dež...če ga spustim na vrt, pride nazaj do kolen čisto blaten....da ne govorim, kako se hodi v bližnji "graben" valjat user posted image
Tako, da je takih brisač kar nekaj...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 13:29:08   
Anonimen
Ja, sunquinn, to je čisto druga kategorija. Jaz mojo vedno, ko pridemo notri, lepo v banjo postavim in ji s tušem vso svinjarijo temeljito sperem. Je pač majhna, tale naša Miša.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 13:42:42   
Anonimen
user posted image  da jaz našega zvelečem do banje user posted image  zananstvena fantastika user posted image  hvala, Spliš, si me nasmejala user posted image

Sej sem itak to v zakup vzela, ampak me je vseeno zanimalo, kako to ve rešite, ampak vidim, da je naš kosmatinc primerek brez primerjave user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 13:52:38   
Strawberrie Cherrie
sankvin, jaz našega mulota v teh dneh po sprehodu tudi zvlečem do banje in mu tace stuširam. sej se navadi. ker zdaj je zunaj res blatno in svinjsko, pa tacari vsepovsod, tko da...mu ni spasa, dvignem tistih njegovih 33kg za šalo in ga ubacim v banjouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 13:54:13   
Tanik
zanimiva tema, sem se jaz spraševala kako naj dam prat brisače, ležišča od psičke. mi imamo tudi precej dlak, imam pa novofundlanca. prav tako zelo umazane brisače, ker ji ne morem tac umivat, težko je dvignit 37 kg user posted image .
in se bojim da ne bi imela dlak pol v pralnem stroju.

tako da sunqueen, nimaš samo ti takih težav. morva najt skupi eno rešitev user posted image user posted image

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 13:58:35   
Jančika_
Sicer nimam psa, imam pa nasvet glede dlak v pralnem stroju. Ni dovolj, da boben pobrišeš - daj prazen stroj na spiranje; lahko tudi samo na mehčalec (brez mehčalca seveda). Jaz po vsakem pranju boben sperem (dam na mehčanje), če perem recimo črne cote in za njimi bele ali obratno.

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 15:14:05   
Anonimen
Naša dva k sreči ne puščata dlak.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 16:15:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Jaz nism še nikul opazila da bi bil naslednji stroj oz. runda od dlakuser posted image


Se podpišem pod to.user posted image

Mi peremo vse Cofijeve stvari v pralnem stroju, stran od naših stvari, pa nikoli ni bilo težav z dlakami. Edino plaščka še nismo nikoli oprali, ker nas je strah, da ga uničimo- tam pa je gor ogromno dlak, in nevem, kako bi se odneslo pranje v pralnem stroju.

aspirinčica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 16:17:13   
Slončica
Po pranju dam boben na splahovanje.Aja pa še filter pol takoj spucam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 16:30:38   
Anonimen
Tašonka, kakšnega psa pa imaš?

Sunqueen, čist razumem. Mi mamo bernskega planšarja pa je tud povsod polno dlak.. Glede brisač lahko pa mamico vprašam, ker ona pere njegove in naše stvari.

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 16:32:51   
želva
Mi ločujemo cunje od psa in vedno dam najprej na predpranje in pol na pranje, pa imamo vseen naše cunje polne dlak, ker se pes drgne ob nas in se njene dlake kar zapičijo v cunje. Da o avtu ne govorim user posted image
Pa kaj čmo, če mamo radi kosmateže

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 19:13:38   
LoCa
js brisače in stresem, tepih prej še posesam, in to posebej na 90 stopinj dam. nikoli nisem imela pa pol dlak v stroju user posted image . je tudi res, da ko mu tace brišem z brisačo al pa ga v banji umivam, brisačo vedno pol stresem, preden jo dam sušit, pa tudi tepihe posesam, ko sesam stanovanje. tko da nikoli, ko dajem prat, ni una umazanija not v atosovih zadevah, ker sproti pucam dlake, praktično.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 22:15:55   
Anonimen
Mami opere Lunine brisače posebaj, včasih doda še kak tepih, ko pa pere njeno blazino, pa opere samo blazino, ker je drugače preveliko.

Dlake imamo pa itak po vseh cunjah, in ker je moja čmrla beagle, ima "voskasto", trdno dlako, ki se zapiči povsod, še v spodnje perilo in nogavice (da potem fajn pika). Mene ne moti, če pa druge, jim pa ne morem pomagat user posted image

Drugače pa mojo deko (flis) oz. napol Lunino, potem vrže v sušilca, na najnižjo temperaturo, ker fino ''posesa'' dlake ven in se potem samo filter očisti.

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pranje brisač in ostalega
15.1.2008 22:16:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Tašonka, kakšnega psa pa imaš?



2 pudlja, luskana user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?