|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ojoj!
23.1.2008 16:34:13   
little angel
4 leta?ja to pa je res ze dolga doba tud jaz ti zelim da cimprej dobota bebico. miniko kako pa je s tabo?naredi test kr mene tud firbec mantrauser posted image jaz pa bom ful navijala da bouser posted image . midva delama na bebici od nov. sma se glih zadnic menla da nisma vedla da se mores za user posted image tak trudit. hvala bogu da to delanje paseuser posted image

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ojoj!
23.1.2008 19:04:14   
Kepica83
little angel in julija30 žal je tudi moja tečka danes pokukala na plano. Kaj čemo tak to je. Vama pa hvala za podporo in lepe želje. user posted image user posted image user posted image  ja little angel hvala bogu da tak paše drugače se nihče nebi toliko mantral user posted image

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ojoj!
23.1.2008 19:06:07   
trinity22
pa ne no ...

moniko žal mi je, bo pa naslednji mesecuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ojoj!
23.1.2008 19:13:29   
Kepica83
Ja trinity vse bo ob svojem času jaz se z tem tolažim. Hvala za objemčke katere ti z veseljem in toplim srčkom vračamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ojoj!
23.1.2008 19:27:51   
spps
minikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zate!!!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ojoj!
23.1.2008 19:46:35   
Kepica83
spps Hvala za objemčke! Katere tudi tebi vprašam v velikem košu brez dnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ojoj!
23.1.2008 20:06:40   
Athina
Miniko ... user posted image user posted image user posted image še z moje strani ... bo pa v naslednji rundi, boš videla ... navijam zate user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ojoj!
23.1.2008 20:09:00   
spps
hvala,jih bomo potrebovali za naprejuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ojoj!
23.1.2008 20:09:26   
Kepica83
Hvala Athina! Joj koliko objemčkov JUPI!!!!!!!!! Vračam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in tudi jaz tebi želim vse najlepše!

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ojoj!
23.1.2008 20:46:00   
pikachu
pa še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image od mene.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ojoj!
23.1.2008 21:00:24   
Kepica83
Hej pikachu!!! Lepo od tebe ,vem cenituser posted image . Tudi ti prejmi tople objemčkeuser posted image user posted image user posted image user posted image . Vse najlepše tudi tebi.

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ojoj!
23.1.2008 21:07:33   
pikachu
hvala 

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ojoj!
23.1.2008 21:18:41   
Kepica83
Malenkost. Hvala tebi!user posted image user posted image  pikachu

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ojoj!
24.1.2008 9:00:28   
julija30
miniko, naj bo pozitivno gledanje in upanje na malo user posted image  tvoje vodilo naprej.
Verjemi, da bo!
Lepo se mej in javi se drugi mesec
Pozdravček

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ojoj!
24.1.2008 9:35:24   
Tiki55
miniko user posted image user posted image user posted image user posted image

Bo pa zagotovo naslednji mesecuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ojoj!
24.1.2008 10:32:33   
Kepica83
julija30 in Tiki55 hvala za lepe želje in vlivanje volje in upanja. Super ste. Tudi vama pošiljam tople objemčke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ojoj!
24.1.2008 12:00:05   
little angel
kako ste kaj?se jaz vam posiljamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ojoj!
24.1.2008 12:02:15   
Kepica83
hej little angel jaz sem vred pa ti? user posted image user posted image

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?