|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rogoznica - kakšna info?
21.2.2008 13:40:41   
@lina
Zanima me karkoli o tem kraju (na šibenski rivieri, ne vem če je slučajno še kakšna druga Rogoznica) od koga, ki je že bil tam... kakšne so plaže, kaj sam kraj ponuja - ne potrebujemo hiperaktivnosti, ampak, saj veste, malo dogajanja, ne glih robinzonske počitniceuser posted image  

hvala in lep sončen dan vsem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rogoznica - kakšna info?
21.2.2008 14:03:55   
tincci
Jaz sem bila en teden v vasi zraven rogoznice, tako da sem se tam kopala in plaž ne poznam. Sem pa dnevno hodila v rogoznico, luštna je, ima nekaj trgovinic, kafičev, pekarno, prijazni so bili.. meni je bila luštna, ampak ni glih za dol padt, nekaj civilizacije pa je.

_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rogoznica - kakšna info?
21.2.2008 19:12:56   
Anonimen
Sibenska Rogoznica, manjsi, prijeten kraj, plaze nekaj srednjega, malo betona, malo divje, sprehajalna pot okrog polotoka; se je dalo po njej z vozickom.

(odgovor članu @lina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rogoznica - kakšna info?
29.2.2008 18:02:29   
kaya2007
ena lepših marin je tam user posted image tako, da če ne drugje, je vsaj tam kakšno dogajanje..no, odvisno kakšnega rabiš

poglej s spletno kamero http://www.marinafrapa.com/



< Sporočilo je popravil kaya2007 -- 29.2.2008 18:04:05 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rogoznica - kakšna info?
29.2.2008 19:41:06   
Nalini
moj najljubši kraj v dalmaciji ...
sicer je zelo drugačno vzdušje kot pred 22 leti .... več turistov, marina je naredila svoje ..... plaže nekaj srednjega,...... v bližini lepih dalmatinksih mest (trogir, primošten,.....)

joj, jaz bi takoj šla v Rogoznico ..... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Še več o Rogoznici
1.3.2008 7:07:58   
Primoza
Še več o Rogoznici:
 
nuala
V Rogoznici sem živela eno leto. Vasica je prijetna, veliko kafetarij in restzavracij, vedno polno, ker je precej mondeno ( marina Frapa ) so cene kar precej visoke.
Ne vem sicer, kje si vzela apartma vendar jaz tja na počitnice z malimi otroci nebi šla.
Razen, če so že kaj porihtali ( jaz sem tam živela leta 2000 in bila tam na obisku zadnjič četa 2004 ).
Kopat smo se hodili mimo marine na drugo stran polotoka ( ne moreš z vozičkom ); prav v vasi je lušna plaža, vendar brez tušev, WC ja,... še največkrat pa v Šibenik.
Lepa peščena plaža je v vasi Marina, cca 5 km naprej proti Splitu.
 
Laubica
Mi smo bili lani v Kanici in smo šli v Rogoznico gledat marino-kot mesto mi je bilo ful lepo-samo plaže pa tudi nismo našli,kakšna bi nas pritegnila vbistvu-je sploh nisem videla
 
LanaM
Mi smo bili lani v Rogoznici, pa nam je bilo všeč. Sence je res bolj malo, se jo pa najde. Tam, kjer smo se mi kopali, pa plaža je bila primerna za majhne otroke (drobni kamenčki, ob plaži manjši zalivček, primeren za otroke). otroka sta bila lani stara 14 mesecev in 6 let. Letos gremo ponovno.

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še več o Rogoznici
4.3.2008 12:52:37   
muki1
Prav v Rogoznici nisem bila, smo se pa peljali mimo ko smo se vračali iz Živogošča proti Primoštenu.  Kar sem videla me ni pritegnilo, razen marine, ki res deluje fensi.Je nekje med Trogirjem in Primoštenom.
Je pa Primošten user posted image user posted image , torej ga priporočam v ogled, če se boste tam okrog smukali. Tudi plaže v Primoštenu so zelo luštne, morje je čisto, en del je zelo obiskan in je droben prod, ampak se zna voda kar fajn umazat zaradi mase ljudi, torej popoldan plavaš med travo, obliži, papirčki od sladkarij....če pa greš le 30 m stran od te plaže pa so take ploščate skale, kristalno čista voda sence ogromno, potke, kjer se lahko sprehajaš, v bližini pa zelo dobro založena trgovina, slaščičarne, trampolini, peka palačink... ni da ni.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še več o Rogoznici
4.3.2008 21:40:29   
Anonimen
Je pa Primošten user posted image user posted image , torej ga priporočam v ogled, če se boste tam okrog smukali. Tudi plaže v Primoštenu so zelo luštne, morje je čisto, en del je zelo obiskan in je droben prod, ampak se zna voda kar fajn umazat


Ja, Primosten je super user posted image , samo gneca zna bit v visoki sezoni...kakor skoraj na vseh javnih plazah.
Umazanega morja pa nisem srecala, je bilo vedno kristalno cisto...v predsezoni.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Še več o Rogoznici
4.3.2008 23:12:56   
ziva_
jaz sem tudi za primošten. super je. zadjna leta so ga lepo porihtali, tudi za otroke imajo kaj. toplo priporočam... mi je definitivno bolj vsec od rogoznice. morje je bilo vedno super cisto...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?