|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 11:29:32   
pika74
Hehe - sej zdej mam post -al pa kondomi:)-:)-:)-

Sej bom počas šla spet mal pod koutar, da ne pride kšna zarastlina nazaj.

Fajn bodte pa se slišmo še kej.

Lp
Pika74
:metulj:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 11:35:34   
baguSka
Pia73 kar bo bo sam da bo zdrav a ne!!;):love: Itak pa vedno pravjo da je treba take info vedno vzet za rezervo do rojstva..;)

Ja tud mene je že v petk neki zagrabil, potem je v soboto še moj lubi pršu domou in se je tud on neki čudno počutu.. Sva se dopoudne potepala in sva iz minute v minuto bolj jamrala kako naju vse boli.. In ko sva pršla domou sva si zmerla temp. in sva mela oba 38..:zmeden: :)-:)- No men je blo zjutri mal sumljivo, ko sm si merla preden sm vstala in sm že mela 37 in sm mu rekla, da dons je pa O day!:)-:)- Pa se je izkazal da ni.. Potem sva ceu vikend preležala ob čajčkih, limoncah, medu,..

On si je dons spet meru T in je že dobr, jst sm pa še čist švoh. Merla si pa še nism..;) Bom pol ko pridm domou, upam da je že kej padla.;)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 11:36:05   
Gea1
Ja Pia sem kar O.K. Mislim, da sem se po tem ss že kar nekak pobrala. Čeprav je bilo to težje, kot pa takrat, ko nisem mogla zanosit.
Ta mesec sem hodila na redne preglede h ginekologu, da mi je spremljala ovulacijo, ki je prišla in je sedaj že mimo. Upam, da smo kaj uštimali. :)-:)- Če ne pa naslednjič. Glede na to, da sem zanosila, sva se z zdravnico domenili, da počakam do junija in grem septembra na operacijo (laparo in histero). Nič ne bo delala HSG-ja, ker baje ni zanesljiv in še boli povrhu. Tako da mi bo to prihranjeno. Po operaciji pa sem pripravljena za umetno oploditev. Ampak močno upam oz. sem prepričana, da na operacijo sploh ne grem. Ker bom prej :nosecka:.

Sem polna optimizma, a? Čeprav ni vedno tako. Sploh pa ni bilo tako v minulih mesecih.

Pozdravček! :sloncek:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 11:56:21   
Pia73
:bravo::bravo::bravo: Gea! :bravo::bravo::bravo:

Ja HSG se je tudi pri meni izkazal za nezaneslivega. Sicer me ni bolelo, prijetno pa ni,... Od srca ti želim, da vama prej uspe. :rozica:

Ja, baguska samo, da bo zdrav tale naš pobič. Sem pa tudi jaz prepričana, da je fant. Pa saj je mož skoz govoril, da bomo imeli dva fanta,... :bravo:

Zdaj grem pa jaz tudi malo pod kovter, pa se še kaj pozneje oglasim,...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 13:12:03   
cmokec
:rozica: Pia74 :rozica:, bravo za novičke s pregleda. A ti je kaj pomagal, a ti je samo rito kazal? :)-:)-

Izvid vode ti bo pa vejeno pokazal tvoj prehlad, ampak za takega junaka - mala malca.

Uživejta še naprej, pa povej mu, kako sem vesela zanj, da lepo raste.

cmokec

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 13:12:57   
cmokec
Od navdušenja sem te za leto pobladila, zato predvidevam, da nisi huda? :)-:)-:)-:ups::)-:)-:)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 13:13:25   
cmokec
Halo zemlja - pomladila

cmokec

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 13:13:49   
baguSka
Cmokec s si ti kar združla Piko in Pio..:zmeden: Al se jst mal motm..:ups:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 13:14:57   
baguSka
Aha ok nism se jst zmotla!;) To da si jo pomladila
pa sigurn ne bo mela nč proti!:zmeden:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 13:17:06   
cmokec
Iz ene fletne nosečke sem hotla narest dve. Pomoje nobena nebi imela nič proti, ker sta obe fletke.

cmokec

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 14:38:01   
Pia73
Sem :( . Sem klicala zdravnico in je faktor vnetja povišan,... Bo treba antibiotike Hiconcil papat,... :( Baje ne škodijo,.... Si pa spet vročino merim,....

Hvala cmokec,... :rozica: nisem jezna, bi bila rajši 74, veš,...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 14:41:38   
baguSka
Pia ne bit žalostna. Sej antibiotiki nč ne
škodujejo in bo čez dva dni že dobr!;)

In važno je kok jih po srcu šteješ a ne!? Večno mlade..:)-:love:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 14:43:35   
Pia73
Hvala baguska, sam sem upala, da ne bo treba,... Kar je itak je,... :(

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 14:45:28   
tinkamiška
Pia, če G pravi, da bo vse vredu, če jih jemljš, pol bo že O.K. Vžno, je da boš hiter zdrava in bo potem tud za tvojga:duda: bolš:rozica:

Ti pošiljam:angel::angel::angel:, da ti pomagajo, da boš prej zdrava:rozica:

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 14:48:30   
Pia73
Ja, saj vem,... ne vem kaj mi je,... pa sem upala, da gre na boljš, vročine tudi nimam,...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 14:53:05   
tinkamiška
Pia, ti sam počivej kolker pač lahko, pa kako toplo juhiso pojej. Baje pomaga, ti da moč...

:rozica:

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?