|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avto sedež
13.4.2008 19:49:24   
skuštrana
Mi imamo Romerja in je super. Naša 3 letnica, ki ni med majhnimi še komot sedi v njem. Se mi zdi, da ima romer višji naslon kot maxi cosi in ga lahko dlje uporabljaš. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avto sedež
13.4.2008 20:25:07   
nova sloncica
jest imam bebe confort axiss in je super. se vrti za 180 stopinj, in je zame najboljši med stolčki, saj je edini ki se vrti.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avto sedež
13.4.2008 22:04:36   
mayci
Mi smo imeli Concord Ultimax, zeloo zadovoljni.user posted image  Zelo dobre ima tudi počivalne nastavitve, tako da otrok lahko zelo udobno spi med vožnjo. Za prestavljanje iz enega v drug avto pa je malo zamuden, sploh, če bi to moral početi vsakih nekaj dni (ali celo vsak dan). V tem primeru se vam res bolj splača kupiti dva sedeža.
Mi imamo zdaj že Maxi Cosi Rodi XR, pa vendar še vedno uporabimo Concorda, če gremo na kakšno daljšo vožnjo.
Priporočam!user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu nova sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avto sedež
13.4.2008 22:16:50   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Ko gledam sedeže, jih imajo ali od 9-18 kg ali pa od 9-36 kg. Kmalu ga bomo namreč morali kupiti, saj je naša že čez 8 kg in dokaj velika. Katerega naj kupimo? Tistega do 18 ali že kar do 36 kg? Kakšne so razlike oziroma prednosti? Hvala.


Kot sem rekla, več sedežev v enem ni preveč varno. Tako da za vsako obdobje posebaj svoj sedež.
Kupi sedež do 18kg in potem dalje do 36, ko bo tistega prerastel.
In nekako se raje obrnem na tuje teste, bolj verjamem njim, kot pa slovenskim.
Tako da, ve po želji, jaz pa po svoje, oK?


se strinjam-raje najprej do 18kg, pol pa večjega


glede testiranj (unega ki ga imamo mi-sem že zgoraj pisala, ni bil testiran v slo, ampak v tujiniuser posted image , tudi js ne vrjemem slo. testom)


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Avto sedež
13.4.2008 23:35:45   
Naja30
Ne se kregat glede testov, saj je vsakih par mesecev drug sedež najbolj varen. Tega res ne razumem user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Avto sedež
13.4.2008 23:57:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ena2

kje v Ljubljani se dobijo cenovno ugodni sedeži (novi) in na kaj naj bom pozorna?


Baby center, Busi, Pikapolonica, spremljaj akcije.

Ali pa na spletu, soncek.si, ali baby center, ki ima tudi dnevne akcije, obicajno za Maxi Cosi, ce se ne motim.

Pozorna bodi na varnostne teste, kot je ze napisano (ok tetsi za Maxi Cosi, Bebe Confort, Kiddy, Roemer, ce se prav spomnim).
Na montazo v avto, ce ga boste prestavljali iz avta v avto.
Na pralnost podloge, ce otrok rad bruha.
Na nastavljivost naklona, ce rad v avtu zaspi.
Na barvo sedeza, ce avto nima klime (npr. crna ni primerna).

Drugace pa tukaj velja rek, malo denarja, malo muzike, sploh za najcenejse modele.

(odgovor članu Ena2)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Avto sedež
14.4.2008 7:44:47   
anju

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie
In nekako se raje obrnem na tuje teste, bolj verjamem njim, kot pa slovenskim.

slovenskimuser posted image user posted image user posted image teh sploh ni. AMZS samo posreduje rezultate, ki jih opravi (menda neka nemška, ampak sem pozabila katera) firma. testiranje pomeni razbivanje avtov in si ga ne privošči vsaka država posebaj.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?